Ten e-mail zawiera piękną grafikę. Włącz wyświetlanie obrazków lub wyświetl w przeglądarce. Nie stosujemy obrazków i linków śledzących Twoją indywidualną aktywność.
Skarbiec Natury
TWARZ CIAŁO WŁOSY MAKIJAŻ MAMA i DZIECKO MĘŻCZYŹNI AKCESORIA i INNE
PROMOCJE w Skarbcu Natury
----

Dzień dobry,

Kiedy już napisaliśmy ten temat, przyszło nam do głowy, że może się Wam skojarzyć z typowo technicznym zastosowaniem farb i pigmentów. W załodze Skarbca Natury wszak inżynierów nie brakuje, należy ich więc sprowadzić do naszego świata w pierwszej kolejności. Otóż kosmetyki naturalne mogą jednocześnie upiększać, chronić i pielęgnować. I o tym dziś napiszemy, i wspomnimy o nieortograficznej marce, i o nowościach. Miłej lektury!

Zespół Skarbca Natury

Promocje

Postanowiliśmy, że do naszych cyklicznych promocji trafią odżywki i maski do włosów, ale pomyśleliśmy, że przecież naturalne farby też doskonale odżywiają włosy, więc je tam dodatkowo umieszczamy (*3). Dla tradycjonalistów – henna w proszku, dla tych, co mają mniej czasu – gotowe farby w kremie. Wszystko w wielu odcieniach. Do tego w odżywkach znajdziecie specjalistyczne produkty przeciwłupieżowe, nawilżające, intensywne kuracje, a także wersje bezzapachowe. Bez względu więc, czy ma być lekko, czy też z olejową poświatą – to wszystko odnajdziecie teraz w niższych cenach.

Zobacz promocje...

Nowe produkty

Kolejne produkty marki Ecolab pojawiają się na naszych półkach. Przyjrzyjcie się serii Argana Spa, w której znajdziecie zarówno produkty do włosów, jak i ciekawe masło do ciała. Oczywiście nazwa serii mówi sama za siebie – są oparte na cennym oleju arganowym. Mamy też kredki do oczu od Couleur Caramel, w tym rewelacyjną w kolorze białym. I oczywiście tusze do rzęs z efektem nawilżenia. W tej kategorii także precyzyjna mascara od AnneMarie Boerlind. Jeśli zaś znacie już działanie nasion chia w odżywianiu, spójrzcie teraz co potrafią zdziałać w kosmetykach Aubrey Organics.

Zobacz nowości...

Od producentów

Nie jest to marka niszowa. Powiemy więcej. Istnieje od 1987 roku. Mamy jej prawie 300 produktów. Pisze się z małej litery. Tego ostatniego nie sposób polubić, bo kłóci się to z regułami naszej ojczystej mowy, będziemy więc pisać ją z wielkiej. Chodzi oczywiście o Laverę, której wszystkie kosmetyki znajdziecie teraz u nas w promocji (*4). Wypróbujcie odświeżoną serię do makijażu Trend Sensitiv, ale też przystępne cenowo produkty do codziennej pielęgnacji.

Zobacz LAVERA...

A na koniec...

Poza odżywieniem włosów, nie zapomnimy o twarzy i z tej okazji oddajemy w Wasze ręce kod rabatowy "serum" na wszystkie serum i olejki do twarzy (*5). Wypróbujcie jak działa w naszej wygodnej torbie.

Na zakupy!

----
Specjalnie dla Ciebie! Najlepsze oferty! Masz pytanie? Skontaktuj się z nami
Odwiedź nas ponownie na Skarbiec-Natury.pl lub wstąp osobiście do naszych sklepów.
Polub nas na Facebook.
* Przy zamówieniu złożonym w sklepie internetowym za kwotę minimum 150 zł i płatności przelewem, kartą kredytową lub e-przelewem, dostarczanych pocztą ekonomiczną lub do paczkomatu, z wyłączeniem produktów z kategorii "Środki czystości" i niektórych innych wyraźnie oznakowanych produktów z pozostałych kategorii.
** Stan na dzień 13/02/2016, godz. 21:00.
*3 Promocja w okresie 13/02/2016 23:00 - 26/02/2016 20:00, dotyczy produktów w kategorii "Włosy/Odżywki i maski" oraz "Włosy/Farby", do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*4 Promocja w okresie 13/02/2016 23:00 - 26/02/2016 20:00, do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*5 Promocja wyłącznie przy zakupie w sklepie internetowym, w okresie 13/02/2016 23:00 - 26/02/2016 20:00, dotyczy produktów w kategorii "Twarz/Serum i olejki", do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.

(nie lubimy gwiazdek i pisania małym druczkiem, chcemy jednak, abyście mogli od nas egzekwować to, co Wam obiecaliśmy)

Dodaj adres newsletter@skarbiec-natury.pl do swojej książki adresowej, aby mieć pewność, że otrzymasz naszą następną dobrą wiadomość. Ten newsletter został wysłany w dniu 14 lutego 2016r.

Tu przeczytasz politykę prywatności dla listy subskrybentów. Aby wypisać się z listy, wpisz ponownie swój adres e-mail na głównej stronie sklepu Skarbiec-Natury.pl, bądź skontaktuj się z nami bezpośrednio - dane kontaktowe poniżej.

Nadawcą listu jest: EkoDrogeria "Skarbiec Natury", ul. Ajnenkiela 18, 91-357 Łódź, http://skarbiec-natury.pl, e-mail: info@skarbiec-natury.pl, tel.: +48 42 635 15 60, gg: 42165166.

Właścicielem marki "Skarbiec Natury" jest Tanacor sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Łąkowa 7b, 90-562 Łódź, Sąd Rejonowy dla Łodzi - Śródmieścia w Łodzi, Sąd Gospodarczy, XX Wydział KRS 0000404236, NIP 7272785711, Regon 101339312, Kapitał zakładowy 50000zł.