Ten e-mail zawiera piękną grafikę. Włącz wyświetlanie obrazków lub wyświetl w przeglądarce. Nie stosujemy obrazków i linków śledzących Twoją indywidualną aktywność.
Skarbiec Natury
TWARZ CIAŁO WŁOSY MAKIJAŻ MAMA i DZIECKO MĘŻCZYŹNI AKCESORIA i INNE
PROMOCJE w Skarbcu Natury
----

Dzień dobry,

Ot taki czas, kiedy można nieco przełamać lody. Nie każdy jest taki odważny, aby otwarcie mówić o swoich uczuciach. Jedni twierdzą, że to kwestia wychowawcza, drudzy zaś, że kulturowa. My tam nie mamy nic przeciwko, żeby napisać drobną walentynkę, a może nawet dołączyć do niej drobniutki – oczywiście najlepiej naturalny – prezencik. W wyborze tego ostatniego chętnie Wam pomożemy, będziemy też kusić nowościami i starą dobrą marką. Miłej lektury!

Zespół Skarbca Natury

Promocje

Na czerwono podkreślamy nasze cykliczne promocje – tym razem mamy w nich wszystkie kosmetyki do makijażu (*3). Do oczu znajdziecie mnóstwo kredek, na przykład z odświeżonej kolekcji Lavera. W podkładach i pudrach przeróżne formy – musy, kompakty i kremy. Są wśród nich też kremy BB np. z Alvy. Błyszczyki i pomadki dopełnią koloru, ale też ochronią usta. Tu przyjrzyjcie się koniecznie pomadkom Logona, bo jest w czym wybierać.

Zobacz promocje...

Nowe produkty

W nowościach mamy nowy zapach naturalnych perfum od Acorelle. Warto jednak przejrzeć wszystkie, bo poza przeróżnymi aromatami, występują także w różnych stężeniach. Kontynuujemy też uzupełnianie produktów Vianek, znajdziecie wśród nich kolejne produkty do ciała: olejki, peelingi, masła, balsamy i żele pod prysznic. Jest też odżywka do włosów. Na zimne dni mamy nowy krem ochronny od Welledy. Ta marka proponuje także bezzapachowe produkty dla niemowląt. Dla mężczyzn zaś mamy dezodoranty z nowej marki Ecolab.

Zobacz nowości...

Od producentów

Mamy dla Was rabaty na wszystkie produkty marki Dr. Hauschka (*4). To bardzo spójny i przemyślany system pielęgnacji dla różnych rodzajów cery. Oparty na badaniach naukowych, ale też na filozofii, która służy człowiekowi. No, przyznajemy, że znajdziecie tam również doskonałej jakości kosmetyki do makijażu, ale przecież one też nam służą. Jeśli tylko macie jakikolwiek kłopot z wyborem, po prostu do nas napiszcie lub zadzwońcie.

Zobacz Dr.HAUSCHKA...

A na koniec...

Skorzystajcie dodatkowo z promocyjnego kodu na wszystkie szampony do włosów (*5). Kod brzmi "shampoo" i można go wykorzystać w naszej wygodnej torbie.

Na zakupy!

----
Specjalnie dla Ciebie! Najlepsze oferty! Masz pytanie? Skontaktuj się z nami
Odwiedź nas ponownie na Skarbiec-Natury.pl lub wstąp osobiście do naszych sklepów.
Polub nas na Facebook.
* Przy zamówieniu złożonym w sklepie internetowym za kwotę minimum 150 zł i płatności przelewem, kartą kredytową lub e-przelewem, dostarczanych pocztą ekonomiczną lub do paczkomatu, z wyłączeniem produktów z kategorii "Środki czystości" i niektórych innych wyraźnie oznakowanych produktów z pozostałych kategorii.
** Stan na dzień 30/01/2016, godz. 17:00.
*3 Promocja w okresie 30/01/2016 18:00 - 12/02/2016 20:00, dotyczy produktów w kategorii "Makijaż" oraz wszystkich jej podkategorii, do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*4 Promocja w okresie 30/01/2016 18:00 - 12/02/2016 20:00, do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*5 Promocja wyłącznie przy zakupie w sklepie internetowym, w okresie 30/01/2016 18:00 - 12/02/2016 20:00, dotyczy produktów w kategorii "Włosy/Szampony" i jej wszystkich podkategorii, do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.

(nie lubimy gwiazdek i pisania małym druczkiem, chcemy jednak, abyście mogli od nas egzekwować to, co Wam obiecaliśmy)

Dodaj adres newsletter@skarbiec-natury.pl do swojej książki adresowej, aby mieć pewność, że otrzymasz naszą następną dobrą wiadomość. Ten newsletter został wysłany w dniu 31 stycznia 2016r.

Tu przeczytasz politykę prywatności dla listy subskrybentów. Aby wypisać się z listy, wpisz ponownie swój adres e-mail na głównej stronie sklepu Skarbiec-Natury.pl, bądź skontaktuj się z nami bezpośrednio - dane kontaktowe poniżej.

Nadawcą listu jest: EkoDrogeria "Skarbiec Natury", ul. Ajnenkiela 18, 91-357 Łódź, http://skarbiec-natury.pl, e-mail: info@skarbiec-natury.pl, tel.: +48 42 635 15 60, gg: 42165166.

Właścicielem marki "Skarbiec Natury" jest Tanacor sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Łąkowa 7b, 90-562 Łódź, Sąd Rejonowy dla Łodzi - Śródmieścia w Łodzi, Sąd Gospodarczy, XX Wydział KRS 0000404236, NIP 7272785711, Regon 101339312, Kapitał zakładowy 50000zł.