Ten e-mail zawiera piękną grafikę. Włącz wyświetlanie obrazków lub wyświetl w przeglądarce. Nie stosujemy obrazków i linków śledzących Twoją indywidualną aktywność.
Skarbiec Natury
TWARZ CIAŁO WŁOSY MAKIJAŻ MAMA i DZIECKO MĘŻCZYŹNI AKCESORIA i INNE
PROMOCJE w Skarbcu Natury
----

Dzień dobry,

Jest zima. Przed śniegiem nie uciekniemy. Ale możemy się bronić. Nasza cera obroni się sama, ale musimy ją odżywiać od środka. Kiedy to już nie pomaga, przychodzimy z odsieczą z zewnątrz. My polecamy jednak łączyć obie metody. I mamy ku temu polskie nowości, niemiecką dużą markę i coś dla równowagi. Choć poza mnóstwem promocji na pewno znajdziecie na co dzień dla siebie wszystko, co lubicie w kosmetykach naturalnych. Miłej lektury!

Zespół Skarbca Natury

Promocje

Spróbujemy wyjść z twarzą, kiedy już śnieg ją zasypie. W naszej cyklicznej promocji znajdziecie teraz wszystkie żele, mleczka, toniki i mgiełki do twarzy a dodatkowo produkty do pielęgnacji zębów (*3). Wśród toników znajdziecie ciekawe produkty do cery tłustej, np. z kwasem salicylowym z kory wierzby od Aubrey Organics albo matujący z oczarem, wrzosem, dymnicą, bluszczem, szałwią i mirrą od Coslys. W naturalnych pastach do zębów możecie przebierać do woli, mamy ich już kilkadziesiąt o przeróżnych smakach i właściwościach.

Zobacz promocje...

Nowe produkty

Jak to mówią "cuda wianki" znajdźcie wszędzie. Chyba ten pomysł przyświecał twórcom marki Vianek, którą znajdziecie teraz także u nas. To ciekawie skomponowane, polskie kosmetyki, bo znajdziecie w nich zarówno cenne oleje z lnu, czy pszenicy, jak i np. mocznik, pantenol czy kwas hialuronowy. W dodatku mają naprawdę atrakcyjne ceny, a opakowania inspirowane są naszą rodzimą sztuką ludową. Polska kosmetyka naturalna nabiera coraz wyraźniejszego kształtu – bardzo się cieszymy i gorąco polecamy wszystko, co jest "made in Poland".

Zobacz nowości...

Od producentów

W kąciku producenta, znów promocja na niesamowitą wprost ilość kosmetyków naturalnych, jakie produkuje Logona (*4). Oprócz ilości, z niemiecką precyzją, dba o jakość swojej produkcji, ale też całego swojego łańcucha dostawców. Jeśli podczas mrozów Wasze dłonie nie czują się najlepiej, zwracamy Waszą uwagę na krem witaminowy z bio-awokado. A do tego naturalne lakiery i odżywki do paznokci z serii Natural Nails. Może to też dobry czas, aby karnawałowo zmienić kolor z henną od Logony, która wciąż zdobywa kolejne nagrody konsumentów?

Zobacz LOGONA...

A na koniec...

Dla równowagi coś dla ciała. Wypróbujcie, co zdziała kod rabatowy "shower" wpisany w naszej wygodnej torbie. Tak, to rabat na wszystkie żele pod prysznic (*5)!

Na zakupy!

----
Specjalnie dla Ciebie! Najlepsze oferty! Masz pytanie? Skontaktuj się z nami
Odwiedź nas ponownie na Skarbiec-Natury.pl lub wstąp osobiście do naszych sklepów.
Polub nas na Facebook.
* Przy zamówieniu złożonym w sklepie internetowym za kwotę minimum 150 zł i płatności przelewem, kartą kredytową lub e-przelewem, dostarczanych pocztą ekonomiczną lub do paczkomatu, z wyłączeniem produktów z kategorii "Środki czystości" i niektórych innych wyraźnie oznakowanych produktów z pozostałych kategorii.
** Stan na dzień 17/01/2016, godz. 12:00.
*3 Promocja w okresie 17/01/2016 13:00 - 29/01/2016 20:00, dotyczy produktów w kategorii "Twarz/Żele i mleczka" oraz "Twarz/Toniki i mgiełki", do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*4 Promocja w okresie 17/01/2016 13:00 - 29/01/2016 20:00, do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*5 Promocja wyłącznie przy zakupie w sklepie internetowym, w okresie 17/01/2016 13:00 - 29/01/2016 20:00, dotyczy produktów w kategorii "Ciało/Żele pod prysznic" i jej wszystkich podkategorii, do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.

(nie lubimy gwiazdek i pisania małym druczkiem, chcemy jednak, abyście mogli od nas egzekwować to, co Wam obiecaliśmy)

Dodaj adres newsletter@skarbiec-natury.pl do swojej książki adresowej, aby mieć pewność, że otrzymasz naszą następną dobrą wiadomość. Ten newsletter został wysłany w dniu 17 stycznia 2016r.

Tu przeczytasz politykę prywatności dla listy subskrybentów. Aby wypisać się z listy, wpisz ponownie swój adres e-mail na głównej stronie sklepu Skarbiec-Natury.pl, bądź skontaktuj się z nami bezpośrednio - dane kontaktowe poniżej.

Nadawcą listu jest: EkoDrogeria "Skarbiec Natury", ul. Ajnenkiela 18, 91-357 Łódź, http://skarbiec-natury.pl, e-mail: info@skarbiec-natury.pl, tel.: +48 42 635 15 60, gg: 42165166.

Właścicielem marki "Skarbiec Natury" jest Tanacor sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Łąkowa 7b, 90-562 Łódź, Sąd Rejonowy dla Łodzi - Śródmieścia w Łodzi, Sąd Gospodarczy, XX Wydział KRS 0000404236, NIP 7272785711, Regon 101339312, Kapitał zakładowy 50000zł.