Ten e-mail zawiera piękną grafikę. Włącz wyświetlanie obrazków lub wyświetl w przeglądarce. Nie stosujemy obrazków i linków śledzących Twoją indywidualną aktywność.
Skarbiec Natury
TWARZ CIAŁO WŁOSY MAKIJAŻ MAMA i DZIECKO MĘŻCZYŹNI AKCESORIA i INNE
PROMOCJE w Skarbcu Natury
----

Dzień dobry,

Witamy Was w Nowym Roku po królewsku. Mamy nowy zastrzyk promocji, a Królowa Śniegu zapowiedziała, że przyniesie trochę płatków, aby pierzynką przykryć nieco naturę. Wskażemy Wam, gdzie szukać produktów wielozadaniowych, pośmiejemy się z opakowań, dorzucimy nieco nowości, na końcu zaś wyprzedzimy rzeczywistość. Jednym słowem... lubimy się powtarzać, aby kolejny rok był dla Was jak najlepszy. Miłej lektury!

Zespół Skarbca Natury

Promocje

Dla wszystkich – bez względu na status bycia Królem, czy Królową – mamy promocję na mnóstwo produktów do ciała: wszystkie peelingi, glinki, maski, mleczka, balsamy, masła i olejki (*3). Kto jeszcze nie wie, podpowiadamy, że nasze kosmetyki zamieszkują zwykle wiele kategorii. Czyli w promocji znajdziecie także sporo produktów w innych, nieraz zaskakujących kategoriach. Chociażby wielozadaniowy multikrem od Bjobj, czy balsam do ust w ciekawych zestawach z Orientany.

Zobacz promocje...

Nowe produkty

W nowościach mamy znów kolejną porcję specjałów do włosów od Babci Agafii. Wśród nich szampon chlebowy, czy regenerujący lotion ziołowy. Do tego maski. Dwie w tradycyjnych słoikach, z etykietą spiętą gumką: wzmacniająca oraz regenerująca do włosów farbowanych. I jeszcze jedna w nowoczesnym już opakowaniu: regenerująca z żółtkiem, cebulą, olejem łopianowym i jonami srebra. Te ostatnie sprzyjają wzmocnieniu włosów i procesowi odnowy komórek.

Zobacz nowości...

Od producentów

W naszych producenckich promocjach królują teraz kosmetyki marki So’Bio etic (*4). Wsród najciekawszych jej pomysłów znajdziecie m.in. Udoskonalający krem nawilżający, oparty na ekstrakcie z kwiatu lotosu i mający szerokie spektrum działania. Sprytna, antyoksydacyjna formuła ma dodatkowo bardzo relaksujący zapach. Dla skóry wrażliwej polecamy Krem Dermo Defence – połączenie wody różanej, bisabololu i masła shea przynosi natychmiastową ulgę. Do kompletu znajdziecie Serum ujednolicające koloryt skóry z kwasem hialuronowym.

Zobacz SO'BIO etic...

Wysyłki w okresie świątecznym

Dziękujemy za Waszą królewską cierpliwość. Wszystkie prace przy przebudowie sklepu stacjonarnego idą zgodnie z planem, a nasz magazyn pracuje cały czas pełną parą. Do sklepu w Łodzi zapraszamy Was już w czwartek 7 stycznia.

Zobacz nasze sklepy...

A na koniec...

Za chwilę Karnawał. My już dziś proponujemy pierwsze przygotowania. Użyjcie w naszej wygodnej torbie specjalnego kodu rabatowego "glasstrace", a otrzymacie rabat na wszystkie kosmetyki do makijażu ust (*5).

Na zakupy!

----
Specjalnie dla Ciebie! Najlepsze oferty! Masz pytanie? Skontaktuj się z nami
Odwiedź nas ponownie na Skarbiec-Natury.pl lub wstąp osobiście do naszych sklepów.
Polub nas na Facebook.
* Przy zamówieniu złożonym w sklepie internetowym za kwotę minimum 150 zł i płatności przelewem, kartą kredytową lub e-przelewem, dostarczanych pocztą ekonomiczną lub do paczkomatu, z wyłączeniem produktów z kategorii "Środki czystości" i niektórych innych wyraźnie oznakowanych produktów z pozostałych kategorii.
** Stan na dzień 03/01/2016, godz. 15:00.
*3 Promocja w okresie 03/01/2016 16:00 - 15/01/2016 20:00, dotyczy produktów w kategorii "Ciało/Peelingi, glinki, maski", "Ciało/Mleczka i balsamy" oraz "Ciało/Masła i olejki", do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*4 Promocja w okresie 03/01/2016 16:00 - 15/01/2016 20:00, do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*5 Promocja wyłącznie przy zakupie w sklepie internetowym, w okresie 03/01/2016 16:00 - 15/01/2016 20:00, dotyczy produktów w kategorii "Makijaż/Usta" i jej wszystkich podkategorii, do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.

(nie lubimy gwiazdek i pisania małym druczkiem, chcemy jednak, abyście mogli od nas egzekwować to, co Wam obiecaliśmy)

Dodaj adres newsletter@skarbiec-natury.pl do swojej książki adresowej, aby mieć pewność, że otrzymasz naszą następną dobrą wiadomość. Ten newsletter został wysłany w dniu 03 stycznia 2016r.

Tu przeczytasz politykę prywatności dla listy subskrybentów. Aby wypisać się z listy, wpisz ponownie swój adres e-mail na głównej stronie sklepu Skarbiec-Natury.pl, bądź skontaktuj się z nami bezpośrednio - dane kontaktowe poniżej.

Nadawcą listu jest: EkoDrogeria "Skarbiec Natury", ul. Ajnenkiela 18, 91-357 Łódź, http://skarbiec-natury.pl, e-mail: info@skarbiec-natury.pl, tel.: +48 42 635 15 60, gg: 42165166.

Właścicielem marki "Skarbiec Natury" jest Tanacor sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Łąkowa 7b, 90-562 Łódź, Sąd Rejonowy dla Łodzi - Śródmieścia w Łodzi, Sąd Gospodarczy, XX Wydział KRS 0000404236, NIP 7272785711, Regon 101339312, Kapitał zakładowy 50000zł.