Ten e-mail zawiera piękną grafikę. Włącz wyświetlanie obrazków lub wyświetl w przeglądarce. Nie stosujemy obrazków i linków śledzących Twoją indywidualną aktywność.
Skarbiec Natury
TWARZ CIAŁO WŁOSY MAKIJAŻ MAMA i DZIECKO MĘŻCZYŹNI AKCESORIA i INNE
PROMOCJE w Skarbcu Natury
----

Dzień dobry,

Czy gorączka przedświąteczna w trakcie, przed Wami, czy za Wami, my i tak życzymy Wam spokoju. Choć chwili wytchnienia i odpoczynku. I tej magicznej chwili dla bliskich, i tej dla siebie. Dla spokojnej głowy mamy promocyjne propozycje, także w zestawach, a także będące źródłem inspiracji. Przeczytajcie koniecznie, a Nowy Rok niech będzie choć ociupinę lepszy od Starego. Miłej lektury!

Zespół Skarbca Natury

Promocje

Na ten spokojny czas proponujemy, w naszej cyklicznej promocji, wszystkie szampony i produkty do stylizacji włosów (*3). Wszystko to ku Waszej spokojnej głowie. A jeśli Sylwester zapowiada się ekscytująco, pomoże Wam np. pianka do włosów zwiększająca objętość od Eubiony, a potem mocny żel do stylizacji od Coslys. Do tego zaś – znane i sprawdzone od wielu lat - lakier od Logony i wosk od Sante.

Zobacz promocje...

Nowe produkty

Ostatni dzwonek na prezenty. Znajdziecie u nas świetne zestawy Dr. Hauschka. W pakiecie z olejkiem do ciała znajdziecie unikat – mydło marsylskie o odpowiednio dobranym aromacie. Mamy też kilka kolejnych ciekawych mydeł marki DejaVu. Jeśli szukacie unikatów, to przyjrzyjcie się ciekawemu pomysłowi Natura Siberica, czyli scrubowi do... skóry głowy. Ten produkt nie dość, że umyje i oczyści skórę, to także zwiększy jej ukrwienie.

Zobacz nowości...

Od producentów

Proponujemy Wam – od tak, na zachętę – rabat na całą markę Coslys (*4). Oprócz unikatów np. sprayu odświeżającego oddech, znajdziecie wśród tych kosmetyków mnóstwo pomysłów do codziennej pielęgnacji. Mamy pianki do mycia twarzy, płyny do demakijażu, a także szampony i odżywki do włosów, mające ciekawe formuły naprawcze. A kto jeszcze nie spróbował żeli pod prysznic z serii "inspiracje"? To naprawdę intrygujące aromaty.

Zobacz COSLYS...

Wysyłki w okresie świątecznym

W okresie międzyświątecznym również będziemy wysyłać Wasze wymarzone zamówienia. Natomiast sklep stacjonarny w Łodzi będzie otwarty do 23 grudnia włącznie, a następnie 7 stycznia Nowego Roku. Szczegóły w Kalendarzu Dni Wolnych – najłatwiej znajdziecie go na stronie Nasze Sklepy.

Zobacz nasze sklepy...

A na koniec...

Na koniec newslettera, a także na koniec roku, możecie skorzystać z kodu rabatowego "eyesandaround", na wszystkie produkty do pielęgnacji okolic oczu (*5). Wystarczy wrzucić produkty do naszej wygodnej torby, a następnie wpisać go w niej w odpowiednie pole.

Na zakupy!

----
Specjalnie dla Ciebie! Najlepsze oferty! Masz pytanie? Skontaktuj się z nami
Odwiedź nas ponownie na Skarbiec-Natury.pl lub wstąp osobiście do naszych sklepów.
Polub nas na Facebook.
* Przy zamówieniu złożonym w sklepie internetowym za kwotę minimum 150 zł i płatności przelewem, kartą kredytową lub e-przelewem, dostarczanych pocztą ekonomiczną lub do paczkomatu, z wyłączeniem produktów z kategorii "Środki czystości" i niektórych innych wyraźnie oznakowanych produktów z pozostałych kategorii.
** Stan na dzień 19/12/2015, godz. 17:00.
*3 Promocja w okresie 19/12/2015 18:00 - 01/01/2016 20:00, dotyczy produktów w kategorii "Włosy/Szampony" oraz "Włosy/Do stylizacji włosów", do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*4 Promocja w okresie 19/12/2015 18:00 - 01/01/2016 20:00, do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*5 Promocja wyłącznie przy zakupie w sklepie internetowym, w okresie 19/12/2015 18:00 - 01/01/2016 20:00, dotyczy produktów w kategorii "Twarz/Pielęgnacja okolic oczu", do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.

(nie lubimy gwiazdek i pisania małym druczkiem, chcemy jednak, abyście mogli od nas egzekwować to, co Wam obiecaliśmy)

Dodaj adres newsletter@skarbiec-natury.pl do swojej książki adresowej, aby mieć pewność, że otrzymasz naszą następną dobrą wiadomość. Ten newsletter został wysłany w dniu 19 grudnia 2015r.

Tu przeczytasz politykę prywatności dla listy subskrybentów. Aby wypisać się z listy, wpisz ponownie swój adres e-mail na głównej stronie sklepu Skarbiec-Natury.pl, bądź skontaktuj się z nami bezpośrednio - dane kontaktowe poniżej.

Nadawcą listu jest: EkoDrogeria "Skarbiec Natury", ul. Ajnenkiela 18, 91-357 Łódź, http://skarbiec-natury.pl, e-mail: info@skarbiec-natury.pl, tel.: +48 42 635 15 60, gg: 42165166.

Właścicielem marki "Skarbiec Natury" jest Tanacor sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Łąkowa 7b, 90-562 Łódź, Sąd Rejonowy dla Łodzi - Śródmieścia w Łodzi, Sąd Gospodarczy, XX Wydział KRS 0000404236, NIP 7272785711, Regon 101339312, Kapitał zakładowy 50000zł.