Ten e-mail zawiera piękną grafikę. Włącz wyświetlanie obrazków lub wyświetl w przeglądarce. Nie stosujemy obrazków i linków śledzących Twoją indywidualną aktywność.
Skarbiec Natury
TWARZ CIAŁO WŁOSY MAKIJAŻ MAMA i DZIECKO MĘŻCZYŹNI AKCESORIA i INNE
PROMOCJE w Skarbcu Natury
----

Dzień dobry,

Specjały już nadjechały..., choć ich ogromna większość jest już od dawna na naszych półkach. Będzie ich duży wybór, żeby przygotować się do nieprzyjaznej aury. Jeszcze zaś więcej kosmetyków proponujemy z pewnej marki, która wzięła sobie za cel nie tylko ilość ale i jakość. Czapki z głów? Niekoniecznie, ale o tym napiszemy już na samym końcu. Miłej lektury!

Zespół Skarbca Natury

Promocje

W naszych cyklicznych promocjach od dziś coś specjalnego. Wszystkie produkty do pielęgnacji specjalnej oraz wszystkie olejki i serum do twarzy mamy dla Was w obniżonej cenie (*3). A co to znaczy "specjalna"? Pod tym pojęciem mamy na myśli kosmetyki do zwalczania niedoskonałości skóry – przede wszystkim dla cery zanieczyszczonej lub trądzikowej. Natomiast do czystych olejów, bo tak precyzyjnie powinno nazywać się produkty tłoczone, nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Wśród nich najbardziej rozpoznawalne jak arganowy, czy makadamia, ale też z opuncji figowej – idealny dla cery dojrzałej, czy kokosowy – doskonały do włosów.

Zobacz promocje...

Nowe produkty

Pamiętaliście jak numerowaliśmy szampony Flora Natura? Było tego sporo, zwłaszcza aż dwa rodzaje przeciwłupieżowych. Teraz nowa wyliczanka – w serii Receptury Babci Agafii mamy ponumerowane syberyjskie balsamy do włosów. Pojawiły się też nowości z Mydłofaktury – pisaliśmy o nich na profilu Facebook i mamy nadzieję, że i tam zaglądacie. W kosmetyce kolorowej rozpoczynamy przygodę z marką Couleur Caramel. Tu znajdziecie świetny puder rozświetlający w postaci różnokolorowych kulek w dodatku z cennymi olejami.

Zobacz nowości...

Od producentów

Lavera to ponad 200 produktów dostępnych u nas od ręki, a cała ta marka będzie teraz w promocji (*4). Najwyższy czas sięgnąć po balsamy do ust, zanim zaskoczy nas mroźny wiatr. Dalej duży wybór dezodorantów. Potem maski do włosów i do twarzy – te można do woli próbować, dzięki praktycznym saszetkom. No i wreszcie kosmetyki kolorowe. Tu możecie przebierać godzinami. Oczywiście wszystko produkowane pod niemiecka kontrolą, bezpieczeństwo mamy więc gwarantowane.

Zobacz LAVERA...

A na koniec...

Dla tych co noszą czapki, a także dla tych co ich unikają, mamy rabat na wszystkie odżywki i maski do włosów (*5). W naszej wygodnej torbie użyjcie kodu rabatowego "stronghair".

Na zakupy!

----
Specjalnie dla Ciebie! Najlepsze oferty! Masz pytanie? Skontaktuj się z nami
Odwiedź nas ponownie na Skarbiec-Natury.pl lub wstąp osobiście do naszych sklepów.
Polub nas na Facebook.
* Przy zamówieniu złożonym w sklepie internetowym za kwotę minimum 150 zł i płatności przelewem, kartą kredytową lub e-przelewem, dostarczanych pocztą ekonomiczną lub do paczkomatu, z wyłączeniem produktów z kategorii "Środki czystości" i niektórych innych wyraźnie oznakowanych produktów z pozostałych kategorii.
** Stan na dzień 21/11/2015, godz. 17:00.
*3 Promocja w okresie 21/11/2015 18:00 - 04/12/2015 20:00, dotyczy produktów w kategoriach "Twarz/Serum i olejki" i "Twarz/Pielęgnacja specjalna", do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*4 Promocja w okresie 21/11/2015 18:00 - 04/12/2015 20:00, do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*5 Promocja wyłącznie przy zakupie w sklepie internetowym, w okresie 21/11/2015 18:00 - 04/12/2015 20:00, dotyczy produktów w kategorii "Włosy/Odżywki i maski", do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.

(nie lubimy gwiazdek i pisania małym druczkiem, chcemy jednak, abyście mogli od nas egzekwować to, co Wam obiecaliśmy)

Dodaj adres newsletter@skarbiec-natury.pl do swojej książki adresowej, aby mieć pewność, że otrzymasz naszą następną dobrą wiadomość. Ten newsletter został wysłany w dniu 22 listopada 2015r.

Tu przeczytasz politykę prywatności dla listy subskrybentów. Aby wypisać się z listy, wpisz ponownie swój adres e-mail na głównej stronie sklepu Skarbiec-Natury.pl, bądź skontaktuj się z nami bezpośrednio - dane kontaktowe poniżej.

Nadawcą listu jest: EkoDrogeria "Skarbiec Natury", ul. Ajnenkiela 18, 91-357 Łódź, http://skarbiec-natury.pl, e-mail: info@skarbiec-natury.pl, tel.: +48 42 635 15 60, gg: 42165166.

Właścicielem marki "Skarbiec Natury" jest Tanacor sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Łąkowa 7b, 90-562 Łódź, Sąd Rejonowy dla Łodzi - Śródmieścia w Łodzi, Sąd Gospodarczy, XX Wydział KRS 0000404236, NIP 7272785711, Regon 101339312, Kapitał zakładowy 50000zł.