Ten e-mail zawiera piękną grafikę. Włącz wyświetlanie obrazków lub wyświetl w przeglądarce. Nie stosujemy obrazków i linków śledzących Twoją indywidualną aktywność.
Skarbiec Natury
TWARZ CIAŁO WŁOSY MAKIJAŻ MAMA i DZIECKO MĘŻCZYŹNI AKCESORIA i INNE
PROMOCJE w Skarbcu Natury
----

Dzień dobry,

Nie możemy oprzeć się wrażeniu, że można by trochę pobudować z klocków. Wszak kosmetyka naturalna to taka układanka, do której dokładamy wciąż kolejne produkty, po to, aby coraz mniej szkody wyrządzać sobie, no i środowisku. Dziś skupimy się na mydłach, nie tylko tych w kostce. Dalej powiemy o legendarnym luksusie, o topowej marce, a na koniec – mmmm – zapachy. Miłej lektury!

Zespół Skarbca Natury

Promocje

Mówiąc o tytułowych kosteczkach, mamy na myśli mydła. Choć te najbardziej skuteczne na trądzik, mają kolor żółto-brązowych późnojesiennych liści. Mamy więc w ofercie całe mnóstwo takich, które mają prawdziwe kolory owoców i ziół. Występują też takie z wtopioną oczyszczającą gąbką, takie z glinkami, no i nieśmiertelne czarne mydło. Jeśli zaś kosteczka jest Wam za twarda – proszę bardzo. Skorzystajcie z promocji na mydła w kostce, mydła w płynie, a także wszystkie żele pod prysznic (*3).

Zobacz promocje...

Nowe produkty

W nowościach mnóstwo kolejnych kosmetyków Planeta Organica oraz Babcia Agafia. Na przykład maski do włosów – tajska lub ajurwedyjska, albo peelingi do twarzy, choćby ten z żeńszeniem. Od Lavery mamy nowe specjały do cery młodzieńczej – krem SOS oraz 3 w 1 krem do mycia, maska i peeling. Dla żądnych luksusu, sztandarowy rosyjski produkt, czyli czarny kawior. Jest w nim mnóstwo odmładzających witamin, dlatego wyciąg z niego znajdziecie w serii dla cery dojrzałej.

Zobacz nowości...

Od producentów

Abyście mogli skorzystać zarówno ze starych sprawdzonych preparatów Dr.Hauschka oraz ciekawych nowości, mamy dla Was promocję na całą tę markę (*4). W tych nowościach na pewno znajdziecie krem z potentillą, a także limitowaną edycję palety cieni do powiek. To cztery starannie dobrane kolory – delikatne szary i piasek, a do tego jasny brąz i nieco bardziej zdecydowany antracyt. A dla twardo stąpających po ziemi, jeden z najskuteczniejszych naturalnych dezodorantów z szałwii.

Zobacz Dr.HAUSCHKA...

A na koniec...

Zapachy natury mogą być przyjemne i intensywne. Jeśli chcecie spróbować naturalnych perfum, aromatycznych wód kwiatowych, albo też po prostu potrzebujecie dezodorantu, skorzystajcie z kodu rabatowego "fragrance" (*5). Po wrzuceniu ich do naszej wygodnej torby, wystarczy wpisać kod w odpowiednie pole.

Na zakupy!

----
Specjalnie dla Ciebie! Najlepsze oferty! Masz pytanie? Skontaktuj się z nami
Odwiedź nas ponownie na Skarbiec-Natury.pl lub wstąp osobiście do naszych sklepów.
Polub nas na Facebook.
* Przy zamówieniu złożonym w sklepie internetowym za kwotę minimum 150 zł i płatności przelewem, kartą kredytową lub e-przelewem, dostarczanych pocztą ekonomiczną lub do paczkomatu, z wyłączeniem produktów z kategorii "Środki czystości" i niektórych innych wyraźnie oznakowanych produktów z pozostałych kategorii.
** Stan na dzień 07/11/2015, godz. 15:00.
*3 Promocja w okresie 07/11/2015 16:00 - 20/11/2015 20:00, dotyczy produktów w kategoriach "Ciało/Żele pod prysznic" i "Ciało/Mydła", do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*4 Promocja w okresie 07/11/2015 16:00 - 20/11/2015 20:00, do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*5 Promocja wyłącznie przy zakupie w sklepie internetowym, w okresie 07/11/2015 16:00 - 20/11/2015 20:00, dotyczy produktów w kategorii "Włosy/Szampony", do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.

(nie lubimy gwiazdek i pisania małym druczkiem, chcemy jednak, abyście mogli od nas egzekwować to, co Wam obiecaliśmy)

Dodaj adres newsletter@skarbiec-natury.pl do swojej książki adresowej, aby mieć pewność, że otrzymasz naszą następną dobrą wiadomość. Ten newsletter został wysłany w dniu 07 listopada 2015r.

Tu przeczytasz politykę prywatności dla listy subskrybentów. Aby wypisać się z listy, wpisz ponownie swój adres e-mail na głównej stronie sklepu Skarbiec-Natury.pl, bądź skontaktuj się z nami bezpośrednio - dane kontaktowe poniżej.

Nadawcą listu jest: EkoDrogeria "Skarbiec Natury", ul. Ajnenkiela 18, 91-357 Łódź, skarbiec-natury.pl, e-mail: info@skarbiec-natury.pl, tel.: +48 42 635 15 60, skype: skarbiec-natury, gg: 42165166.

Właścicielem marki "Skarbiec Natury" jest Tanacor sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Łąkowa 7b, 90-562 Łódź, Sąd Rejonowy dla Łodzi - Śródmieścia w Łodzi, Sąd Gospodarczy, XX Wydział KRS 0000404236, NIP 7272785711, Regon 101339312, Kapitał zakładowy 50000zł.