Ten e-mail zawiera piękną grafikę. Włącz wyświetlanie obrazków lub wyświetl w przeglądarce. Nie stosujemy obrazków i linków śledzących Twoją indywidualną aktywność.
Skarbiec Natury
TWARZ CIAŁO WŁOSY MAKIJAŻ MAMA i DZIECKO MĘŻCZYŹNI AKCESORIA i INNE
PROMOCJE w Skarbcu Natury
----

Dzień dobry,

Jeszcze trochę kolorów jesieni w naturze pozostało. My nie pozostajemy im dłużni – dorzucamy do tego cały ogrom kolorowych kosmetyków. Nie dajcie się zwieść słowem "naturalne" bo zawarte w nich pigmenty są naprawdę mocne i trwałe. A skąd się wzięło kurze ziele i co począć, jeśli ma się alergię kontaktową? Napiszemy o tym, a także dlaczego rośliny z naszych szerokości geograficznych doskonale nadają się do pielęgnacji włosów. A na koniec też powybieramy coś z szamponów. Miłej lektury!

Zespół Skarbca Natury

Promocje

Jeśli w tym sezonie stoją przed Wami trudne wybory, nasz jest o wiele łatwiejszy. Możecie wybierać teraz spośród ogromnej ilości kolorów naszych kosmetyków kolorowych. Teraz wszystkie produkty do makijażu mamy w promocji (*3). Zacznijcie od idealnego podkładu, potem skupcie się na oczach, a wtedy z ustami poradzicie sobie niemalże intuicyjnie. A wszystko przecież musi pasować do torebki, nieprawdaż? Koniecznie spójrzcie na AnneMarie Borlind, gdzie znajdziecie wysokiej jakości tusze do rzęs.

Zobacz promocje...

Nowe produkty

Seria Med od Dr.Hauschka wzbogaciła się o nowy krem łagodzący, doskonały do skóry atopowej. Ma on w składzie potentillę, czyli pięciornik kurze ziele. To z kłączy tej rośliny powstaje silnie bakteriobójczy ekstrakt. Dla fanów Babci Agafii znajdą się kolejne olejki do włosów, a także kremy i balsamy ze srebrem. Planeta Organica proponuje nowe szampony i balsamy do włosów. Z Lavery natomiast mamy promocyjne opakowanie Kremu do Kąpieli z żurawiną i olejem arganowym.

Zobacz nowości...

Od producentów

W promocji producenckiej proponujemy dziś Logonę (*4). To ogromy przekrój kosmetyków. My bardzo lubimy tradycyjną już glinkę brązową z olejkiem paczulowym do mycia twarzy. Seria Pur jest niezastąpiona dla alergików, a lakiery do włosów nie mają sobie równych w świecie kosmetyki naturalnej. Do tego mnóstwo produktów do makijażu i znów stawiamy Was przed wyborem.

Zobacz LOGONA...

A na koniec...

Szampony też bywają kolorowe. Miewają rumianek albo hennę. Żeby było Wam łatwiej wybierać mamy dla Was kod rabatowy na wszystkie szampony do włosów (*5). Brzmi "shampoo" i – już bez możliwości wyboru – trzeba wpisać go w naszej wygodnej torbie.

Na zakupy!

----
Specjalnie dla Ciebie! Najlepsze oferty! Masz pytanie? Skontaktuj się z nami
Odwiedź nas ponownie na Skarbiec-Natury.pl lub wstąp osobiście do naszych sklepów.
Polub nas na Facebook.
* Przy zamówieniu złożonym w sklepie internetowym za kwotę minimum 150 zł i płatności przelewem, kartą kredytową lub e-przelewem, dostarczanych pocztą ekonomiczną lub do paczkomatu, z wyłączeniem produktów z kategorii "Środki czystości" i niektórych innych wyraźnie oznakowanych produktów z pozostałych kategorii.
** Stan na dzień 24/10/2015, godz. 16:00.
*3 Promocja w okresie 24/10/2015 18:00 - 06/11/2015 20:00, dotyczy produktów w kategorii "Makijaż" i wszystkich jej podkategorii, do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*4 Promocja w okresie 24/10/2015 18:00 - 06/11/2015 20:00, do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*5 Promocja wyłącznie przy zakupie w sklepie internetowym, w okresie 24/10/2015 18:00 - 06/11/2015 20:00, dotyczy produktów w kategorii "Włosy/Szampony", do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.

(nie lubimy gwiazdek i pisania małym druczkiem, chcemy jednak, abyście mogli od nas egzekwować to, co Wam obiecaliśmy)

Dodaj adres newsletter@skarbiec-natury.pl do swojej książki adresowej, aby mieć pewność, że otrzymasz naszą następną dobrą wiadomość. Ten newsletter został wysłany w dniu 25 października 2015r.

Tu przeczytasz politykę prywatności dla listy subskrybentów. Aby wypisać się z listy, wpisz ponownie swój adres e-mail na głównej stronie sklepu Skarbiec-Natury.pl, bądź skontaktuj się z nami bezpośrednio - dane kontaktowe poniżej.

Nadawcą listu jest: EkoDrogeria "Skarbiec Natury", ul. Ajnenkiela 18, 91-357 Łódź, skarbiec-natury.pl, e-mail: info@skarbiec-natury.pl, tel.: +48 42 635 15 60, skype: skarbiec-natury, gg: 42165166.

Właścicielem marki "Skarbiec Natury" jest Tanacor sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Łąkowa 7b, 90-562 Łódź, Sąd Rejonowy dla Łodzi - Śródmieścia w Łodzi, Sąd Gospodarczy, XX Wydział KRS 0000404236, NIP 7272785711, Regon 101339312, Kapitał zakładowy 50000zł.