Ten e-mail zawiera piękną grafikę. Włącz wyświetlanie obrazków lub wyświetl w przeglądarce. Nie stosujemy obrazków i linków śledzących Twoją indywidualną aktywność.
Skarbiec Natury
TWARZ CIAŁO WŁOSY MAKIJAŻ MAMA i DZIECKO MĘŻCZYŹNI AKCESORIA i INNE
PROMOCJE w Skarbcu Natury
----

Dzień dobry,

Z natury czerpiemy radość. Nie tylko z tej naszej wewnętrznej, ale też z tej otaczającej. Nie ważne, że nad ranem łapią przygruntowe przymrozki, a liście zapychają każdą studzienkę przez co i zimna woda z nieba nie chce znikać z ziemi. My proponujemy skorzystać z natury zamkniętej w słoiczkach, tubkach i butelkach. Mamy dla Was podpowiedzi i mnóstwo promocyjnych produktów. A na koniec coś na ratunek. Miłej lektury!

Zespół Skarbca Natury

Promocje

Aby nakrzesać tej radości jak najwięcej, w naszych promocjach będzie bardzo duża kategoria – wszystkie kremy i fluidy do pielęgnacji twarzy (*3). Jeśli cenicie rodzime marki, na pewno zainteresuje Was Ava. To producent, który odważył się napisać wprost, dla jakiego wieku dedykowany jest krem. Będzie więc łatwo wybierać. Poszukującym ciekawych składników polecamy przypołudnik. To flagowa roślina serii Med od Dr. Hauschka. Kto zaś czyni swój pierwszy krok od tradycyjnego, metalowego pudełka w kolorze granatu i zmierza w kierunku kosmetyki naturalnej, koniecznie niech spojrzy na krem pielęgnacyjny Lavera.

Zobacz promocje...

Nowe produkty

W nowościach ciąg dalszy przygody z Organic Therapy. Mamy kolejne kilkanaście kosmetyków, a wśród nich Płyn do demakijażu oczu, Maskę do twarzy 50+ oraz ciekawy Przeciwzmarszczkowy krem do skóry wokół oczu. Jeśli lubicie smakowite serie kosmetyków pielęgnacyjnych od Lavery, mamy teraz powiększony żel pod prysznic Orange Feeling. Dla włosów przetłuszczających się mamy kolejny szampon z zieloną glinką, tym razem od So’Bio etic.

Zobacz nowości...

Od producentów

Postaraliśmy się o jeszcze jedną promocję na wszystkie kosmetyki So’Bio etic (*4). W gamie tego francuskiego producenta, znajdziecie ogromy przekrój zastosowań. Mnóstwo kremów, ciekawe żele pod prysznic i szampony, a także serum, czy mleczka do demakijażu. A na dodatek możecie mieć doskonałe poczucie spełnienia swojej małej roli w działaniach ekologicznych, gdyż So’Bio etic przekazuje na nie 1% swojego przychodu. My cenimy sobie tę markę także za kolorowe żele pod prysznic dla dzieci np. o zapachu coli.

Zobacz So'Bio etic...

A na koniec...

Czyż przymrozek zagościł też u Was? Wczesne oznaki zimy upoważniają nas do przekazania w Wasze ręce kodu rabatowego na wszystkie produkty do pielęgnacji ust (*5). Aby z niego skorzystać, wpiszcie w naszej wygodnej torbie kod "lipcare".

Na zakupy!

----
Specjalnie dla Ciebie! Najlepsze oferty! Masz pytanie? Skontaktuj się z nami
Odwiedź nas ponownie na Skarbiec-Natury.pl lub wstąp osobiście do naszych sklepów.
Polub nas na Facebook.
* Przy zamówieniu złożonym w sklepie internetowym za kwotę minimum 150 zł i płatności przelewem, kartą kredytową lub e-przelewem, dostarczanych pocztą ekonomiczną lub do paczkomatu, z wyłączeniem produktów z kategorii "Środki czystości" i niektórych innych wyraźnie oznakowanych produktów z pozostałych kategorii.
** Stan na dzień 10/10/2015, godz. 16:00.
*3 Promocja w okresie 10/10/2015 17:00 - 23/10/2015 20:00, dotyczy produktów w kategoriach "Twarz/Kremy i fluidy", do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*4 Promocja w okresie 10/10/2015 17:00 - 23/10/2015 20:00, do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*5 Promocja wyłącznie przy zakupie w sklepie internetowym, w okresie 10/10/2015 17:00 - 23/10/2015 20:00, dotyczy produktów w kategorii "Twarz/Pielęgnacja ust", do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.

(nie lubimy gwiazdek i pisania małym druczkiem, chcemy jednak, abyście mogli od nas egzekwować to, co Wam obiecaliśmy)

Dodaj adres newsletter@skarbiec-natury.pl do swojej książki adresowej, aby mieć pewność, że otrzymasz naszą następną dobrą wiadomość. Ten newsletter został wysłany w dniu 10 października 2015r.

Tu przeczytasz politykę prywatności dla listy subskrybentów. Aby wypisać się z listy, wpisz ponownie swój adres e-mail na głównej stronie sklepu Skarbiec-Natury.pl, bądź skontaktuj się z nami bezpośrednio - dane kontaktowe poniżej.

Nadawcą listu jest: EkoDrogeria "Skarbiec Natury", ul. Ajnenkiela 18, 91-357 Łódź, skarbiec-natury.pl, e-mail: info@skarbiec-natury.pl, tel.: +48 42 635 15 60, skype: skarbiec-natury, gg: 42165166.

Właścicielem marki "Skarbiec Natury" jest Tanacor sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Łąkowa 7b, 90-562 Łódź, Sąd Rejonowy dla Łodzi - Śródmieścia w Łodzi, Sąd Gospodarczy, XX Wydział KRS 0000404236, NIP 7272785711, Regon 101339312, Kapitał zakładowy 50000zł.