Ten e-mail zawiera piękną grafikę. Włącz wyświetlanie obrazków lub wyświetl w przeglądarce. Nie stosujemy obrazków i linków śledzących Twoją indywidualną aktywność.
Skarbiec Natury
TWARZ CIAŁO WŁOSY MAKIJAŻ MAMA i DZIECKO MĘŻCZYŹNI AKCESORIA i INNE
PROMOCJE w Skarbcu Natury
----

Dzień dobry,

Jesień wita nas dziś zaćmieniem księżyca. Namawiamy Was, żeby wstać choć na chwilę tak tuż przed piątą rano i rozejrzeć się po niebie. Jutro zaś zapraszamy, abyście poszli z nami jesienną drogą pełną kolorowych liści. Aby dodać Wam otuchy mamy oczywiście dużo promocji, nowe marki i pewną informację na temat korzystnego dla nas wszystkich prawa. Mamy też ważne informacje dla odwiedzających nasz sklep stacjonarny oraz miły koniec. Miłej lektury!

Zespół Skarbca Natury

Promocje

Na początek jesieni do naszych cyklicznych promocji trafiają produkty do pielęgnacji ciała: peelingi, glinki, maski, mleczka, balsamy, olejki i masła (*3). Zwracamy dziś Wasza uwagę na te ostatnie, wśród których króluje masło shea. To w nim znajdziecie kwasy tłuszczowe (oleinowy, stearynowy, palmitynowy i linolenowy), które są prawie identyczne z tymi znajdującymi się w rogowej warstwie naskórka. Jest doskonale wchłaniane dzięki temu przez skórę. Skąd o tym wiemy? Tu podpowiadamy, że łatwo tę wiedzę zdobyć z artykułów na naszym blogu – Magia Natury.

Zobacz promocje...

Nowe produkty

Witamy u nas kolejną rosyjską markę kosmetyków naturalnych – Organic Therapy. Trzeba przyznać, że znajdziecie tam unikalne pomysły, jak na przykład diamentowy peeling do twarzy. Mamy też ich świetne serum zwężające pory do cery trądzikowej. Główną rolę w nim odgrywa niezastąpiony olej z manuki, ale także olejek z drzewa herbacianego. Warto także spojrzeć na ciekawą kombinację maseł. Dodaliśmy do tego sporo nowości od Orientany. Jeśli jeszcze jej nie próbowaliście, mamy teraz starannie dobrany zestaw próbek. Wciąż też rozszerzamy gamę kosmetyków spod znaku Babci Agafii.

Zobacz nowości...

Od producentów

W zakątku producenckim znów dajemy Wam ogromny wybór spośród niemal wszystkich kategorii kosmetyków, bo w promocji mamy wszystko do Lavery (*4). Mamy w magazynie ponad dwieście produktów dostępnych od ręki, plus jeszcze więcej w ciągu paru dni. Lavera jest członkiem organizacji certyfikującej Natrue i bierze aktywny udział w zaostrzaniu kryteriów jakości składników. I trzeba dodać, że Natrue ma swój ważny głos doradczy w prawie europejskim, dzięki czemu możemy czuć się bezpiecznie.

Zobacz LAVERA...

Nowe godziny otwarcia

W najbliższych tygodniach nasz sklep stacjonarny w Łodzi będzie pracował w różnych godzinach. Prosimy zatem, abyście zawsze je sprawdzali na stronie Nasze Sklepy, zanim u nas zagościcie. Wszystko dlatego, że w październiku mamy zaplanowane dwie ważne operacje. Pierwsza to remont pomieszczeń. Druga zaś to rekrutacja. Jeśli marzyliście, aby z nami pracować, to właśnie dobry czas, aby wziąć w niej udział. Szczegóły wkrótce w stopce naszej strony.

Zobacz nasze sklepy...

A na koniec...

Na koniec początku jesieni, oddajemy do Waszej dyspozycji kolejny kod rabatowy do użycia w naszej wygodnej torbie. Brzmi "cleansing" i obejmuje produkty do twarzy – żele, mleczka, toniki i mgiełki (*5).

Na zakupy!

----
Specjalnie dla Ciebie! Najlepsze oferty! Masz pytanie? Skontaktuj się z nami
Odwiedź nas ponownie na Skarbiec-Natury.pl lub wstąp osobiście do naszych sklepów.
Polub nas na Facebook.
* Przy zamówieniu złożonym w sklepie internetowym za kwotę minimum 150 zł i płatności przelewem, kartą kredytową lub e-przelewem, dostarczanych pocztą ekonomiczną lub do paczkomatu, z wyłączeniem produktów z kategorii "Środki czystości" i niektórych innych wyraźnie oznakowanych produktów z pozostałych kategorii.
** Stan na dzień 27/09/2015, godz. 12:00.
*3 Promocja w okresie 27/09/2015 20:00 - 09/10/2015 20:00, dotyczy produktów w kategoriach "Ciało/Peelingi, glinki, maski", "Ciało/Mleczka i balsamy" oraz "Ciało/Masła i olejki", do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*4 Promocja w okresie 27/09/2015 20:00 - 09/10/2015 20:00, do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*5 Promocja wyłącznie przy zakupie w sklepie internetowym, w okresie 27/09/2015 20:00 - 09/10/2015 20:00, dotyczy produktów w kategorii "Twarz/Żele i mleczka" oraz "Twarz/Toniki i mgiełki", do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.

(nie lubimy gwiazdek i pisania małym druczkiem, chcemy jednak, abyście mogli od nas egzekwować to, co Wam obiecaliśmy)

Dodaj adres newsletter@skarbiec-natury.pl do swojej książki adresowej, aby mieć pewność, że otrzymasz naszą następną dobrą wiadomość. Ten newsletter został wysłany w dniu 27 września 2015r.

Tu przeczytasz politykę prywatności dla listy subskrybentów. Aby wypisać się z listy, wpisz ponownie swój adres e-mail na głównej stronie sklepu Skarbiec-Natury.pl, bądź skontaktuj się z nami bezpośrednio - dane kontaktowe poniżej.

Nadawcą listu jest: EkoDrogeria "Skarbiec Natury", ul. Ajnenkiela 18, 91-357 Łódź, skarbiec-natury.pl, e-mail: info@skarbiec-natury.pl, tel.: +48 42 635 15 60, skype: skarbiec-natury, gg: 42165166.

Właścicielem marki "Skarbiec Natury" jest Tanacor sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Łąkowa 7b, 90-562 Łódź, Sąd Rejonowy dla Łodzi - Śródmieścia w Łodzi, Sąd Gospodarczy, XX Wydział KRS 0000404236, NIP 7272785711, Regon 101339312, Kapitał zakładowy 50000zł.