Ten e-mail zawiera piękną grafikę. Włącz wyświetlanie obrazków lub wyświetl w przeglądarce. Nie stosujemy obrazków i linków śledzących Twoją indywidualną aktywność.
Skarbiec Natury
TWARZ CIAŁO WŁOSY MAKIJAŻ MAMA i DZIECKO MĘŻCZYŹNI AKCESORIA i INNE
PROMOCJE w Skarbcu Natury
----

Dzień dobry,

Lato ma się ku końcowi, a jego koniec też nas póki co nie rozpieszcza. Łyk gorącej czekolady to na pewno to, co mogłoby pomóc. My na taką rozgrzewkę mamy emocje związane z licznymi promocjami. Mamy też nowe marki. A jeśli na koniec nie wszystkie końce się rozgrzeją... jak zwykle koniec końców coś na to poradzimy. Miłej lektury!

Zespół Skarbca Natury

Promocje

Na ostatnie letnie promocje wybraliśmy dla Was wszystkie kosmetyki do makijażu oczu i do pielęgnacji okolic oczu (*3). A te ostatnie promyczki letniego słońca niech jeszcze dodatkowo rozświetlą Wasze oczy. O rzęsy zadba Odżywka do rzęs Sante, a pod oczy doskonały będzie Wygładzający krem pod oczy z serii Age-Activ od Neobio. Pamiętacie, dlaczego tak lubimy Neobio? Tak, to my zorganizowaliśmy wielki powrót do Polski tej dobrej, a jednocześnie taniej marki. Nie podpowiemy Wam jednak, jakie dobrać kolory do makijażu. Podpowiemy tylko, że w tej promocji odnajdziecie również naturalne produkty do demakijażu.

Zobacz promocje...

Nowe produkty

W nowościach mamy dla Was sporo kosmetyków rosyjskich spod wspólnego znaku rozpoznawczego Babcia Agafia. W serii Kąpiel – lub jak kto woli Bania – mamy mydła do ciała i włosów oraz ciekawe szampony w saszetkach z różnymi olejami. Do kompletu jeszcze spory wybór peelingów do stóp. W serii Apteczka znajdziecie Aktywne serum do włosów z ziołami, które rosną w naszych szerokościach geograficznych i doskonale zastępują egzotyczne, indyjskie rośliny. W serii Receptury mamy też Drożdżową maskę do włosów. Przyjrzyjcie się też nowości z Alepii – to mydło Alep z kofeiną w jakości premium. Zapowiadamy również, że za kilka dni znajdziecie u nas kolejną markę – Organic Therapy.

Zobacz nowości...

Od producentów

Mamy teraz spory rabat na całą markę Coslys (*4). Te naturalne kosmetyki znajdziecie w wielu kategoriach, a szukając tych bardziej praktycznych, koniecznie odwiedźcie żele pod prysznic. Ciekawą propozycją są także pianka do mycia twarzy, czy żel do higieny intymnej z wodą różaną. Czy wiecie, że ten francuski producent ma swoją produkcję i biura zlokalizowane w budynku, który spełnia surowe normy HQE? Oznacza to, że zarówno sama konstrukcja budynku, jak i wykorzystanie energii i surowców jest przyjazne dla środowiska. Aby otrzymać ten certyfikat trzeba zadbać również o wnętrze, aby było przyjazne dla osób w nim przebywających.

Zobacz COSLYS...

A na koniec...

Jeśli te ostatnie promyczki nie rozgrzeją Waszych stóp i dłoni, mamy dla Was kod rabatowy "limbo" na wszystkie produkty do ich pielęgnacji (*5). Wykorzystajcie go w naszej wygodnej torbie.

Na zakupy!

----
Specjalnie dla Ciebie! Najlepsze oferty! Masz pytanie? Skontaktuj się z nami
Odwiedź nas ponownie na Skarbiec-Natury.pl lub wstąp osobiście do naszych sklepów.
Polub nas na Facebook.
* Przy zamówieniu złożonym w sklepie internetowym za kwotę minimum 150 zł i płatności przelewem, kartą kredytową lub e-przelewem, dostarczanych pocztą ekonomiczną lub do paczkomatu, z wyłączeniem produktów z kategorii "Środki czystości" i niektórych innych wyraźnie oznakowanych produktów z pozostałych kategorii.
** Stan na dzień 12/09/2015, godz. 12:00.
*3 Promocja w okresie 12/09/2015 14:00 - 25/09/2015 20:00, dotyczy produktów w kategoriach "Twarz/pielęgnacja okolic oczu" oraz "Makijaż/Oczy" włączając wszystkie podkategorie, do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*4 Promocja w okresie 12/09/2015 14:00 - 25/09/2015 20:00, do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*5 Promocja wyłącznie przy zakupie w sklepie internetowym, w okresie 12/09/2015 14:00 - 25/09/2015 20:00, dotyczy produktów w kategorii "Ciało/Pielęgnacja dłoni i stóp", do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.

(nie lubimy gwiazdek i pisania małym druczkiem, chcemy jednak, abyście mogli od nas egzekwować to, co Wam obiecaliśmy)

Dodaj adres newsletter@skarbiec-natury.pl do swojej książki adresowej, aby mieć pewność, że otrzymasz naszą następną dobrą wiadomość. Ten newsletter został wysłany w dniu 12 września 2015r.

Tu przeczytasz politykę prywatności dla listy subskrybentów. Aby wypisać się z listy, wpisz ponownie swój adres e-mail na głównej stronie sklepu Skarbiec-Natury.pl, bądź skontaktuj się z nami bezpośrednio - dane kontaktowe poniżej.

Nadawcą listu jest: EkoDrogeria "Skarbiec Natury", ul. Ajnenkiela 18, 91-357 Łódź, skarbiec-natury.pl, e-mail: info@skarbiec-natury.pl, tel.: +48 42 635 15 60, skype: skarbiec-natury, gg: 42165166.

Właścicielem marki "Skarbiec Natury" jest Tanacor sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Łąkowa 7b, 90-562 Łódź, Sąd Rejonowy dla Łodzi - Śródmieścia w Łodzi, Sąd Gospodarczy, XX Wydział KRS 0000404236, NIP 7272785711, Regon 101339312, Kapitał zakładowy 50000zł.