Ten e-mail zawiera piękną grafikę. Włącz wyświetlanie obrazków lub wyświetl w przeglądarce. Nie stosujemy obrazków i linków śledzących Twoją indywidualną aktywność.
Skarbiec Natury
TWARZ CIAŁO WŁOSY MAKIJAŻ MAMA i DZIECKO MĘŻCZYŹNI AKCESORIA i INNE
PROMOCJE w Skarbcu Natury
----

Dzień dobry,

Styl to coś więcej niż stylizacja. Choć od tej ostatniej zapewne najwięcej zależy. My skupiliśmy się na włosach, ale nieco bardziej lokalnie na makijażu. Poza stylem pozostają kwestie higieniczne, ale na te też mamy już rozwiązanie. Trochę poopowiadamy o połączeniach, a na koniec sprawy przyziemne, codzienne, aczkolwiek dla zdrowia bardzo ważne. Miłej lektury!

Zespół Skarbca Natury

Promocje

W naszych cyklicznych promocjach mamy teraz dla Was wszystkie szampony i wszystkie kosmetyki do stylizacji włosów (*3). Wydawało by się, że trudno jest stylizować włosy produktami naturalnymi. Nic bardziej mylnego. Znajdziecie u nas zarówno żele, woski, pianki jak i lakiery. Te ostatnie są oparte na szelaku, czyli naturalnej żywicy jaką produkuje jedna z odmian czerwców. Po rozpuszczeniu w organicznym alkoholu stanowi świetną bazę lakierów. Ale to nie wszystko, bo naturalne kosmetyki do stylizacji włosów mają w sobie również składniki odżywcze i pielęgnacyjne. Wypróbujcie koniecznie, zanim wiatr rozgoni Waszą fryzurę.

Zobacz promocje...

Nowe produkty

Na naszych półkach witamy Masmi – naturalne produkty higieniczne. Do produkcji używana jest wyłącznie organiczna bawełna, a – poza drobnymi wyjątkami – produkty ulegają w 100% biodegradacji. Znajdziecie wśród nich m.in. płatki do demakijażu, patyczki do uszu, watę w ciekawym kształcie, a także ogromny wybór wkładek, podpasek i tamponów z aplikatorem lub bez. Dla tych z Was, którzy polują na unikalne odcienie, mamy teraz nową paletę cieni do powiek z limitowanej serii Dr.Hauschka.

Zobacz nowości...

Od producentów

Odkąd pojawiła się u nas marka Madara, widzimy że bardzo podoba się Wam ich pomysł na dobór składników. Zrobimy zatem jeszcze raz promocję na wszystkie kosmetyki tej marki (*4). Ciekawe połączenia to m.in. woda micelarna z kwasem hialuronowym, dezodorant z dodatkiem róży damasceńskiej, czy rewelacyjne zestawienia olejów w serii Superseed. Jeśli jeszcze nie próbowaliście, spróbujcie namówić kogoś na zestaw upominkowy. Chyba, że lubicie dawać sobie prezenty, co zresztą wydaje się nam być bardzo praktyczne.

Zobacz MADARA...

Wydarzenie w sklepie stacjonarnym

Marka Uoga uoga zaprasza na spotkanie z makijażystką. Będziecie mogli wypróbować doskonałe, mineralne kosmetyki do makijażu. Koniecznie skorzystajcie z profesjonalnego doboru kolorów i odcieni. Przy tej okazji personel Skarbca Natury również służy Wam radą w każdym temacie związanym z kosmetykami naturalnymi. Zapraszamy w czwartek 03 września od godz. 17:00 do naszego sklepie stacjonarnego w Łodzi, przy ul. Ajnenkiela 18. Wydarzenie bezpłatne. Wymagane telefoniczne potwierdzenie udziału.

Zobacz nasze sklepy...

A na koniec...

A tutaj mamy dla Was kod rabatowy do wpisania w naszej wygodnej torbie. Brzmi "strongteeth" i da Wam rabat na wszystkie pasty do zębów i inne produkty do pielęgnacji jamy ustnej (*5).

Na zakupy!

----
Specjalnie dla Ciebie! Najlepsze oferty! Masz pytanie? Skontaktuj się z nami
Odwiedź nas ponownie na Skarbiec-Natury.pl lub wstąp osobiście do naszych sklepów.
Polub nas na Facebook.
* Przy zamówieniu złożonym w sklepie internetowym za kwotę minimum 150 zł i płatności przelewem, kartą kredytową lub e-przelewem, dostarczanych pocztą ekonomiczną lub do paczkomatu, z wyłączeniem produktów z kategorii "Środki czystości" i niektórych innych wyraźnie oznakowanych produktów z pozostałych kategorii.
** Stan na dzień 29/08/2015, godz. 14:00.
*3 Promocja w okresie 29/08/2015 15:00 - 11/09/2015 20:00, dotyczy produktów w kategoriach "Włosy/Szampony" oraz "Włosy/Do stylizacji włosów", do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*4 Promocja w okresie 29/08/2015 15:00 - 11/09/2015 20:00, do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*5 Promocja wyłącznie przy zakupie w sklepie internetowym, w okresie 29/08/2015 15:00 - 11/09/2015 20:00, dotyczy produktów w kategorii "Twarz/Pielęgnacja zębów", do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.

(nie lubimy gwiazdek i pisania małym druczkiem, chcemy jednak, abyście mogli od nas egzekwować to, co Wam obiecaliśmy)

Dodaj adres newsletter@skarbiec-natury.pl do swojej książki adresowej, aby mieć pewność, że otrzymasz naszą następną dobrą wiadomość. Ten newsletter został wysłany w dniu 30 sierpnia 2015r.

Tu przeczytasz politykę prywatności dla listy subskrybentów. Aby wypisać się z listy, wpisz ponownie swój adres e-mail na głównej stronie sklepu Skarbiec-Natury.pl, bądź skontaktuj się z nami bezpośrednio - dane kontaktowe poniżej.

Nadawcą listu jest: EkoDrogeria "Skarbiec Natury", ul. Ajnenkiela 18, 91-357 Łódź, skarbiec-natury.pl, e-mail: info@skarbiec-natury.pl, tel.: +48 42 635 15 60, skype: skarbiec-natury, gg: 42165166.

Właścicielem marki "Skarbiec Natury" jest Tanacor sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Łąkowa 7b, 90-562 Łódź, Sąd Rejonowy dla Łodzi - Śródmieścia w Łodzi, Sąd Gospodarczy, XX Wydział KRS 0000404236, NIP 7272785711, Regon 101339312, Kapitał zakładowy 50000zł.