Ten e-mail zawiera piękną grafikę. Włącz wyświetlanie obrazków lub wyświetl w przeglądarce. Nie stosujemy obrazków i linków śledzących Twoją indywidualną aktywność.
Skarbiec Natury
TWARZ CIAŁO WŁOSY MAKIJAŻ MAMA i DZIECKO MĘŻCZYŹNI AKCESORIA i INNE
PROMOCJE w Skarbcu Natury
----

Dzień dobry,

Mamy nadzieję, że fale upałów już za nami i powoli zaczniemy wydobywać się z cienia. I aby nasza cera promieniała blaskiem urody, a nie głównie blaskiem słońca, które odbija się od kremu z filtrem, zanurzcie się w otchłani promocyjnej. Mamy też dla Was nowe ziółka, mamy też markę, której nie trzeba przedstawiać, aby zacząć się przestawiać. I przyjemny koniec. Miłej lektury!

Zespół Skarbca Natury

Promocje

W upalnym koszyku naszych cyklicznych promocji mamy dla Was okazje na wszystkie maski, peelingi, serum i olejki do twarzy (*3). Wśród nich także glinki. Mamy duży wybór glinek w proszku – jeśli przygotowujecie z nich różne kosmetyki, te będą uniwersalne i można je bardzo długo przechowywać. A jeśli wolicie gotowe – proszę bardzo! Znajdziecie u nas mnóstwo glinek wymieszanych z wodą i odżywczymi olejami. A jaki kolor wybrać – podpowiemy Wam tylko, że znajdziecie tę i inną cenną wiedzę na naszym blogu Magia Natury.

Zobacz promocje...

Nowe produkty

Na naszych półkach zagościły kosmetyki Natura Siberica. To zapewne znana Wam rosyjska marka. Syberyjskie rośliny i zioła, które stanowią główne składniki kosmetyków, są uprawiane na ogromnej organicznej farmie. Kosmetyki te są certyfikowane i wciąż zdobywają liczne nagrody. Już dziś możecie wypróbować linię do włosów oraz linię dla dzieci. W najbliższych dniach będą pojawiały się następne. Mamy też nowości z Lavery: wygładzający żel peelingujący i balsam do walki z cellulitem.

Zobacz nowości...

Od producentów

W naszym producenckim kąciku mamy dla Was spory rabat na wszystkie kosmetyki Dr.Hauschka (*4). Zwróćcie uwagę na nocną pielęgnację bez olejów. Wydaje Wam się to niemożliwe? A jednak dobrze dobrane składniki, połączone ze starannym doborem pozostałych kosmetyków, dadzą Waszej skórze odpocząć przez noc. Podpowiemy tylko, że nie trzeba czekać ze zmianą na szczególny dzień – może to będzie zatem dzisiejszy wieczór?

Zobacz Dr.HAUSCHKA...

Przeprowadzka sklepu stacjonarnego

Już jakiś czas jesteśmy pod nowym adresem. Jeśli jeszcze do nas nie zajrzeliście – zapraszamy. Jesteśmy w Łodzi, przy ul. Ajnenkiela 18. Dla tych z Was, którzy starają się omijać zakorkowaną Łódź, dobra wiadomość. Powoli widać koniec ogromnych remontów naszego miasta i coraz łatwiej i szybciej do nas trafić.

Zobacz nasze sklepy...

A na koniec...

Kiedy już Wasza cera będzie najpiękniejsza pod słońcem, skorzystajcie z kodu rabatowego na wszystkie mleczka i balsamy do ciała (*5). Krótki i zwięzły kod "bodymilk" wystarczy wpisać w naszej wygodnej torbie.

Na zakupy!

----
Specjalnie dla Ciebie! Najlepsze oferty! Masz pytanie? Skontaktuj się z nami
Odwiedź nas ponownie na Skarbiec-Natury.pl lub wstąp osobiście do naszych sklepów.
Polub nas na Facebook.
* Przy zamówieniu złożonym w sklepie internetowym za kwotę minimum 150 zł i płatności przelewem, kartą kredytową lub e-przelewem, dostarczanych pocztą ekonomiczną lub do paczkomatu, z wyłączeniem produktów z kategorii "Środki czystości" i niektórych innych wyraźnie oznakowanych produktów z pozostałych kategorii.
** Stan na dzień 14/08/2015, godz. 14:00.
*3 Promocja w okresie 14/08/2015 15:00 - 28/08/2015 20:00, dotyczy produktów w kategoriach "Twarz/Serum i olejki" oraz "Twarz/Maski i peelingi", do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*4 Promocja w okresie 14/08/2015 15:00 - 28/08/2015 20:00, do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*5 Promocja wyłącznie przy zakupie w sklepie internetowym, w okresie 14/08/2015 15:00 - 28/08/2015 20:00, dotyczy produktów w kategorii "Ciało/Mleczka i balsamy", do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.

(nie lubimy gwiazdek i pisania małym druczkiem, chcemy jednak, abyście mogli od nas egzekwować to, co Wam obiecaliśmy)

Dodaj adres newsletter@skarbiec-natury.pl do swojej książki adresowej, aby mieć pewność, że otrzymasz naszą następną dobrą wiadomość. Ten newsletter został wysłany w dniu 14 sierpnia 2015r.

Tu przeczytasz politykę prywatności dla listy subskrybentów. Aby wypisać się z listy, wpisz ponownie swój adres e-mail na głównej stronie sklepu Skarbiec-Natury.pl, bądź skontaktuj się z nami bezpośrednio - dane kontaktowe poniżej.

Nadawcą listu jest: EkoDrogeria "Skarbiec Natury", ul. Ajnenkiela 18, 91-357 Łódź, skarbiec-natury.pl, e-mail: info@skarbiec-natury.pl, tel.: +48 42 635 15 60, skype: skarbiec-natury, gg: 42165166.

Właścicielem marki "Skarbiec Natury" jest Tanacor sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Łąkowa 7b, 90-562 Łódź, Sąd Rejonowy dla Łodzi - Śródmieścia w Łodzi, Sąd Gospodarczy, XX Wydział KRS 0000404236, NIP 7272785711, Regon 101339312, Kapitał zakładowy 50000zł.