Ten e-mail zawiera piękną grafikę. Włącz wyświetlanie obrazków lub wyświetl w przeglądarce. Nie stosujemy obrazków i linków śledzących Twoją indywidualną aktywność.
Skarbiec Natury
TWARZ CIAŁO WŁOSY MAKIJAŻ MAMA i DZIECKO MĘŻCZYŹNI AKCESORIA i INNE
PROMOCJE w Skarbcu Natury
----

Dzień dobry,

Powróćmy do baniek mydlanych. Takich prawdziwych z dzieciństwa. Bo dość już baniek internetowych, baniek na rynku nieruchomości i tym podobnych znaków naszych czasów. A że dziś mydła występują w różnej postaci, o tych innych nie zapomnimy. Zobaczymy też co tam nowego, abyście własnym oczom nie mogli się nadziwić. Do tychże oczu zresztą na koniec po cichutku powrócimy. Miłej lektury!

Zespół Skarbca Natury

Promocje

Wszystkie – jak leci, lub jak kto woli, jak się pieni – mydła oraz żele pod prysznic trafiają do naszych cyklicznych promocji (*3). Znajdziecie tam również płyny do higieny intymnej. Polecamy Wam mydła z glinkami. To świetne połączenie, a nadaje się również do mycia włosów. Jeśli potrzebujecie specyfiku do mycia cery trądzikowej, koniecznie przyjrzyjcie się mydłom Alep. Te tradycyjne syryjskie kostki mają w sobie olej laurowy.

Zobacz promocje...

Nowe produkty

Pojawiły się ciekawostki do pielęgnacji włosów od Logony – kuracja z kofeiną, fluid nabłyszczający, spray termoochronny i olej inca inchi. Od Lavery zaś mamy odświeżone produkty z koenzymem Q10, w tym promocyjne zestawy. Do tego balsam do ciała, który uzupełnia serię Świeżość i Witalność. W kosmetykach do makijażu znajdziecie zaś nowy, czarny tusz do rzęs Endless Definition.

Zobacz nowości...

Od producentów

Dziś wreszcie możemy zaproponować Wam kolejną "dużą" markę w promocyjnej cenie. Proponujemy Wam wszystkie kosmetyki Logona z dużym rabatem (*4). To prawie 250 produktów z każdego zakątka kosmetyki naturalnej. A że Logona nie spoczywa na laurach już od 30 lat, co chwilę możecie cieszyć się nowościami i ulepszeniami serii klasycznych. Zapewne sami macie wśród nich swoje ulubione, skorzystajcie więc z tej okazji.

Zobacz LOGONA...

Przeprowadzka sklepu stacjonarnego

Przypominamy, że sklep stacjonarny w Łodzi został przeniesiony w nowe miejsce – na ulicę Ajnenkiela 18. Zapraszamy serdecznie – tu możecie wypróbować część kosmetyków, zrobić sobie próbny makijaż i posłuchać rad doświadczonego personelu.

Zobacz nasze sklepy...

A na koniec...

Jeśli wciąż mało Wam promocji – wszystkie kosmetyki do pielęgnacji okolic oczu będą dla Was tańsze, jeśli skorzystacie z kodu rabatowego (*5). Brzmi "eyesandaround" i wystarczy użyć go w naszej wygodnej torbie.

Na zakupy!

----
Specjalnie dla Ciebie! Najlepsze oferty! Masz pytanie? Skontaktuj się z nami
Odwiedź nas ponownie na Skarbiec-Natury.pl lub wstąp osobiście do naszych sklepów.
Polub nas na Facebook.
* Przy zamówieniu złożonym w sklepie internetowym za kwotę minimum 150 zł i płatności przelewem, kartą kredytową lub e-przelewem, dostarczanych pocztą ekonomiczną lub do paczkomatu, z wyłączeniem produktów z kategorii "Środki czystości" i niektórych innych wyraźnie oznakowanych produktów z pozostałych kategorii.
** Stan na dzień 02/08/2015, godz. 12:00.
*3 Promocja w okresie 02/08/2015 14:00 - 14/08/2015 20:00, dotyczy produktów w kategoriach "Ciało/Żele pod prysznic" oraz "Ciało/Mydła", do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*4 Promocja w okresie 02/08/2015 14:00 - 14/08/2015 20:00, do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*5 Promocja wyłącznie przy zakupie w sklepie internetowym, w okresie 02/08/2015 14:00 - 14/08/2015 20:00, dotyczy produktów w kategorii "Włosy/Szampony", do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.

(nie lubimy gwiazdek i pisania małym druczkiem, chcemy jednak, abyście mogli od nas egzekwować to, co Wam obiecaliśmy)

Dodaj adres newsletter@skarbiec-natury.pl do swojej książki adresowej, aby mieć pewność, że otrzymasz naszą następną dobrą wiadomość. Ten newsletter został wysłany w dniu 02 sierpnia 2015r.

Tu przeczytasz politykę prywatności dla listy subskrybentów. Aby wypisać się z listy, wpisz ponownie swój adres e-mail na głównej stronie sklepu Skarbiec-Natury.pl, bądź skontaktuj się z nami bezpośrednio - dane kontaktowe poniżej.

Nadawcą listu jest: EkoDrogeria "Skarbiec Natury", ul. Ajnenkiela 18, 91-357 Łódź, skarbiec-natury.pl, e-mail: info@skarbiec-natury.pl, tel.: +48 42 635 15 60, skype: skarbiec-natury, gg: 42165166.

Właścicielem marki "Skarbiec Natury" jest Tanacor sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Łąkowa 7b, 90-562 Łódź, Sąd Rejonowy dla Łodzi - Śródmieścia w Łodzi, Sąd Gospodarczy, XX Wydział KRS 0000404236, NIP 7272785711, Regon 101339312, Kapitał zakładowy 50000zł.