Ten e-mail zawiera piękną grafikę. Włącz wyświetlanie obrazków lub wyświetl w przeglądarce. Nie stosujemy obrazków i linków śledzących Twoją indywidualną aktywność.
Skarbiec Natury
TWARZ CIAŁO WŁOSY MAKIJAŻ MAMA i DZIECKO MĘŻCZYŹNI AKCESORIA i INNE
PROMOCJE w Skarbcu Natury
----

Dzień dobry,

Takie to pytanie postawiliśmy w tytule, ale uniwersalna odpowiedź zapewne nie istnieje. Jak to zwykle w takich przypadkach, to Wam dajemy po prostu jak największy wybór. Będą dziś powroty oraz szczególnie dużo o hennach do włosów. A może dowiemy się też skąd pochodzą zielone ludziki? Och, tak! I na to jesteśmy przygotowani. Koniec zaś powróci myślami do niedalekiej przeszłości. Miłej lektury!

Zespół Skarbca Natury

Promocje

Jako że tytułowy dylemat wciąż mamy nierozwiązany, do cyklicznych promocji wrzucamy dziś wszystkie podkłady, pudry, róże i korektory do twarzy oraz wszystkie kosmetyki do ochrony przed promieniowaniem UV (*3). Poza typowymi kremami ochronnymi odnajdziecie tam również specjalne pomadki do ust oraz bezzapachowe mleczko do twarzy od Aubrey Organics. Oczywiście nie zapominamy o specyfikach po opalaniu – chociażby o chłodzącym żelu od AnneMarie Borlind.

Zobacz promocje...

Nowe produkty

Wraca do nas marka Green People. A z ciekawych ich nowości koniecznie przyjrzyjcie się serii bezzapachowej. Znajdziecie w niej krem nawilżający, szampon i odżywkę do włosów, płyn do mycia rąk oraz dezodorant. Mamy też nowe produkty dla dzieci z serii Organic Babies. Powracają także henny Khadi, w tym nowe kolory blond. Orientana ma zaś dla Was własne henny – na dobry początek mamy je u nas w bardzo ale to bardzo atrakcyjnej cenie.

Zobacz nowości...

Od producentów

Świętujemy powrót Green People na nasze półki. Marka ta jest teraz dostępna u nas z rabatem (*4). Produkty Green People są organiczne, a motywacją do ich powstania był niewielki wybór – w roku 1994 – odpowiednich kosmetyków dla cery alergicznej. Założycielka postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce, aby pomóc swojej córce. I tak powstały kosmetyki, które dziś są formułowane i produkowane według ścisłych standardów.

Zobacz GREEN PEOPLE...

Przeprowadzka sklepu stacjonarnego

Informacja dla odwiedzających nasz sklep stacjonarny w Łodzi. Przenieśliśmy się do nowej siedziby – kilkaset metrów bliżej centrum – na ulicę Ajnenkiela 18. Zapraszamy do nowego sklepu!

Zobacz nasze sklepy...

A na koniec...

Głosiliśmy w poprzednim newsletterze, że włosy się przydają. Na tej fali mamy więc dla Was kod rabatowy "shampoo" na wszystkie szampony do włosów (*5). Obowiązkowo skorzystajcie z niego w naszej wygodnej torbie.

Na zakupy!

----
Specjalnie dla Ciebie! Najlepsze oferty! Masz pytanie? Skontaktuj się z nami
Odwiedź nas ponownie na Skarbiec-Natury.pl lub wstąp osobiście do naszych sklepów.
Polub nas na Facebook.
* Przy zamówieniu złożonym w sklepie internetowym za kwotę minimum 150 zł i płatności przelewem, kartą kredytową lub e-przelewem, dostarczanych pocztą ekonomiczną lub do paczkomatu, z wyłączeniem produktów z kategorii "Środki czystości" i niektórych innych wyraźnie oznakowanych produktów z pozostałych kategorii.
** Stan na dzień 18/07/2015, godz. 15:00.
*3 Promocja w okresie 18/07/2015 16:00 - 31/07/2015 20:00, dotyczy produktów w kategoriach "Makijaż/Twarz" wraz z jej podkategoriami, "Twarz/Samoopalacze i ochrona UV", "Ciało/Samoopalacze i ochrona UV"oraz "Mama i Dziecko/Ochrona UV", do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*4 Promocja w okresie 18/07/2015 16:00 - 31/07/2015 20:00, do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*5 Promocja wyłącznie przy zakupie w sklepie internetowym, w okresie 18/07/2015 16:00 - 31/07/2015 20:00, dotyczy produktów w kategorii "Włosy/Szampony", do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.

(nie lubimy gwiazdek i pisania małym druczkiem, chcemy jednak, abyście mogli od nas egzekwować to, co Wam obiecaliśmy)

Dodaj adres newsletter@skarbiec-natury.pl do swojej książki adresowej, aby mieć pewność, że otrzymasz naszą następną dobrą wiadomość. Ten newsletter został wysłany w dniu 18 lipca 2015r.

Tu przeczytasz politykę prywatności dla listy subskrybentów. Aby wypisać się z listy, wpisz ponownie swój adres e-mail na głównej stronie sklepu Skarbiec-Natury.pl, bądź skontaktuj się z nami bezpośrednio - dane kontaktowe poniżej.

Nadawcą listu jest: EkoDrogeria "Skarbiec Natury", ul. Ajnenkiela 18, 91-357 Łódź, skarbiec-natury.pl, e-mail: info@skarbiec-natury.pl, tel.: +48 42 635 15 60, skype: skarbiec-natury, gg: 42165166.

Właścicielem marki "Skarbiec Natury" jest Tanacor sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Łąkowa 7b, 90-562 Łódź, Sąd Rejonowy dla Łodzi - Śródmieścia w Łodzi, Sąd Gospodarczy, XX Wydział KRS 0000404236, NIP 7272785711, Regon 101339312, Kapitał zakładowy 50000zł.