Ten e-mail zawiera piękną grafikę. Włącz wyświetlanie obrazków lub wyświetl w przeglądarce. Nie stosujemy obrazków i linków śledzących Twoją indywidualną aktywność.
Skarbiec Natury
TWARZ CIAŁO WŁOSY MAKIJAŻ MAMA i DZIECKO MĘŻCZYŹNI AKCESORIA i INNE
PROMOCJE w Skarbcu Natury
----

Dzień dobry,

Wiele rzeczy przydaje się podczas wakacji. Mocne włosy jak widać też. Przyda się też mnóstwo innych drobiazgów, dzięki którym można poszaleć z kolorami. My na tę okazję mamy dla Was mnóstwo okazji dla mniej lub bardziej niecierpliwych. Zaprosimy Was też w nowe miejsce, przedstawimy kilka nowości i obiecujemy też coś na koniec. Miłej lektury!

Zespół Skarbca Natury

Promocje

Wzmacnianie włosów to cel naszych cyklicznych promocji. Wszystkie maski, odżywki i farby do włosów są teraz dostępne z rabatem (*3). Wakacyjny klimat sprzyja eksperymentom, czemu więc nie spróbować nowego koloru? Dla niecierpliwych, którzy nie mają czasu dać włosom odpocząć, mamy preparaty oczyszczające. A dla niecierpliwych, którzy nie mają czasu na przygotowanie samej farby, mamy świetne, naturalne farby w kremie.

Zobacz promocje...

Nowe produkty

W naszej sekcji "nowości" mamy już najnowszą propozycję od Madara, czyli Bio-aktywny dezodorant z hydrolatem z róży damasceńskiej. Główną rolę w jego zapachu i działaniu odgrywa palczatka imbirowa – to roślina, której właściwości antybakteryjne oraz ciekawy zapach znano już w starożytności. Mamy też nowy, ziołowy płyn do płukania jamy ustnej od Sylveco oraz nie lada gratkę od tego producenta. W zestawie do szamponu pszeniczno-owsianego otrzymacie odżywkę do włosów gratis.

Zobacz nowości...

Od producentów

W promocjach producenckich od dziś mamy rabaty na wszystkie produkty So'bio etic (*4). To jedna z niewielu marek, która ma w swej ofercie również kosmetyki kolorowe. A że do eksperymentów z kolorami Was namawiamy, cienie do powiek mają ciekawe kolory, że o nazwach już nie wspomnimy. Choćby Brun Fatal, czy Gris Soyeux. Do tego oczywiście kilka ciekawych szminek.

Zobacz SO'BIO etic...

Przeprowadzka sklepu stacjonarnego

Ważna informacja dla tych z Was, którzy odwiedzają nasz sklep stacjonarny w Łodzi. 30 czerwca przenieśliśmy się do nowej siedziby – kilkaset metrów bliżej centrum – na ulicę Ajnenkiela 18. Zapraszamy do nowego sklepu!

Zobacz nasze sklepy...

A na koniec...

Tutaj mamy dla Was kod rabatowy na wszystkie serum i olejki do twarzy (*5). Brzmi "serum" i wystarczy użyć go w naszej wygodnej torbie.

Na zakupy!

----
Specjalnie dla Ciebie! Najlepsze oferty! Masz pytanie? Skontaktuj się z nami
Odwiedź nas ponownie na Skarbiec-Natury.pl lub wstąp osobiście do naszych sklepów.
Polub nas na Facebook.
* Przy zamówieniu złożonym w sklepie internetowym za kwotę minimum 150 zł i płatności przelewem, kartą kredytową lub e-przelewem, dostarczanych pocztą ekonomiczną lub do paczkomatu, z wyłączeniem produktów z kategorii "Środki czystości" i niektórych innych wyraźnie oznakowanych produktów z pozostałych kategorii.
** Stan na dzień 04/07/2015, godz. 18:00.
*3 Promocja w okresie 04/07/2015 19:00 - 17/07/2015 20:00, dotyczy produktów w kategoriach "Włosy/Odżywki i maski" oraz "Włosy/Farby", do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*4 Promocja w okresie 04/07/2015 19:00 - 17/07/2015 20:00, do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*5 Promocja wyłącznie przy zakupie w sklepie internetowym, w okresie 04/07/2015 19:00 - 17/07/2015 20:00, dotyczy produktów w kategorii "Twarz/Serum i olejki", do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.

(nie lubimy gwiazdek i pisania małym druczkiem, chcemy jednak, abyście mogli od nas egzekwować to, co Wam obiecaliśmy)

Dodaj adres newsletter@skarbiec-natury.pl do swojej książki adresowej, aby mieć pewność, że otrzymasz naszą następną dobrą wiadomość. Ten newsletter został wysłany w dniu 05 lipca 2015r.

Tu przeczytasz politykę prywatności dla listy subskrybentów. Aby wypisać się z listy, wpisz ponownie swój adres e-mail na głównej stronie sklepu Skarbiec-Natury.pl, bądź skontaktuj się z nami bezpośrednio - dane kontaktowe poniżej.

Nadawcą listu jest: EkoDrogeria "Skarbiec Natury", ul. Ajnenkiela 18, 91-357 Łódź, skarbiec-natury.pl, e-mail: info@skarbiec-natury.pl, tel.: +48 42 635 15 60, skype: skarbiec-natury, gg: 42165166.

Właścicielem marki "Skarbiec Natury" jest Tanacor sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Łąkowa 7b, 90-562 Łódź, Sąd Rejonowy dla Łodzi - Śródmieścia w Łodzi, Sąd Gospodarczy, XX Wydział KRS 0000404236, NIP 7272785711, Regon 101339312, Kapitał zakładowy 50000zł.