Ten e-mail zawiera piękną grafikę. Włącz wyświetlanie obrazków lub wyświetl w przeglądarce. Nie stosujemy obrazków i linków śledzących Twoją indywidualną aktywność.
Skarbiec Natury
TWARZ CIAŁO WŁOSY MAKIJAŻ MAMA i DZIECKO MĘŻCZYŹNI AKCESORIA i INNE
PROMOCJE w Skarbcu Natury
----

Dzień dobry,

Słońce w końcu przypomniało sobie, że trzeba wyjść zza chmur i uprzyjemniać nam życie. Nasza cera na pewno będzie w nim wyglądała doskonale, choć trzeba troszkę się postarać. My dorzucamy garść sprawdzonych produktów w doskonałych cenach. Potem będziemy zatapiać gąbkę, temu zaś kto tę gąbkę wymyślił, damy kolejną promocję. A żeby rozświetlona skóra nie zbrązowiała zbyt gwałtownie, też coś na koniec znajdziemy. Miłej lektury!

Zespół Skarbca Natury

Promocje

W cyklicznych promocjach działamy dziś ochronnie i odżywczo na skórę twarzy. Wszystkie kremy i fluidy (*3) są dostępne z rabatem. Oczywiście jest w czym wybierać. Oprócz „topowych” kremów Madara i AnneMarie Borlind, znajdziecie też ciekawe propozycje zarówno zagranicznych, jak i polskich producentów. Od tych ostatnich mamy coraz więcej dobrych, naturalnych kosmetyków. Koniecznie sprawdźcie działanie Sylveco, Avy, czy Orientany.

Zobacz promocje...

Nowe produkty

W nowościach przede wszystkim kontynuujemy dodawanie kolejnych produktów Orientana. Są wśród nich m.in. mydła z zatopioną w nich gąbką. Gąbka ta jest roślinna i bardzo dobrze, choć delikatnie, ściera martwy naskórek. A dla żądnych doskonałego mineralnego makijażu, mamy nowe kosmetyki Uoga Uoga. Mamy też do nich mini wersje, aby można je było przetestować. Róż z bursztynem występuje w czterech kolorach, a podkład z bursztynem aż w dziewięciu.

Zobacz nowości...

Od producentów

Dziś będzie głównie po polsku. Do promocji producenckiej namówiliśmy Orientanę – wszystkie kosmetyki tego producenta mają obniżone ceny (*4). Oprócz doskonałych produktów do włosów odnajdziecie również maski do twarzy, balsamy do ust i żele do mycia twarzy. Kontynuujemy też akcję z Biofficina Toscana i po raz kolejny obniżamy ceny na wszystkie produkty tej marki.

Zobacz ORIENTANA...

A na koniec...

A że skóra słońcem rozświetlona, nie zapomnijcie o ochronie. Mamy ku temu kod rabatowy "sunscreen", który da Wam rabat na wszystkie produkty przeciwsłoneczne (*5). Wystarczy go wpisać w naszej wygodnej torbie.

Na zakupy!

----
Specjalnie dla Ciebie! Najlepsze oferty! Masz pytanie? Skontaktuj się z nami
Odwiedź nas ponownie na Skarbiec-Natury.pl lub wstąp osobiście do naszych sklepów.
Polub nas na Facebook.
* Przy zamówieniu złożonym w sklepie internetowym za kwotę minimum 150 zł i płatności przelewem, kartą kredytową lub e-przelewem, dostarczanych pocztą ekonomiczną lub do paczkomatu, z wyłączeniem produktów z kategorii "Środki czystości" i niektórych innych wyraźnie oznakowanych produktów z pozostałych kategorii.
** Stan na dzień 06/06/2015, godz. 14:00.
*3 Promocja w okresie 06/06/2015 16:00 - 19/06/2015 20:00, dotyczy produktów w kategorii "Twarz/Kremy i fluidy", do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*4 Promocja w okresie 06/06/2015 16:00 - 19/06/2015 20:00, do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*5 Promocja wyłącznie przy zakupie w sklepie internetowym, w okresie 06/06/2015 16:00 - 19/06/2015 20:00, dotyczy produktów w kategoriach "Twarz/Samoopalacze i ochrona UV", "Ciało/Samoopalacze i ochrona UV", "Mama i dziecko/Ochrona UV", do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.

(nie lubimy gwiazdek i pisania małym druczkiem, chcemy jednak, abyście mogli od nas egzekwować to, co Wam obiecaliśmy)

Dodaj adres newsletter@skarbiec-natury.pl do swojej książki adresowej, aby mieć pewność, że otrzymasz naszą następną dobrą wiadomość. Ten newsletter został wysłany w dniu 06 czerwca 2015r.

Tu przeczytasz politykę prywatności dla listy subskrybentów. Aby wypisać się z listy, wpisz ponownie swój adres e-mail na głównej stronie sklepu Skarbiec-Natury.pl, bądź skontaktuj się z nami bezpośrednio - dane kontaktowe poniżej.

Nadawcą listu jest: EkoDrogeria "Skarbiec Natury", ul. Nefrytowa 59, 91-360 Łódź, skarbiec-natury.pl, e-mail: info@skarbiec-natury.pl, tel.: +48 42 635 15 60, skype: skarbiec-natury, gg: 42165166.

Właścicielem marki "Skarbiec Natury" jest Tanacor sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Łąkowa 7b, 90-562 Łódź, Sąd Rejonowy dla Łodzi - Śródmieścia w Łodzi, Sąd Gospodarczy, XX Wydział KRS 0000404236, NIP 7272785711, Regon 101339312, Kapitał zakładowy 50000zł.