Ten e-mail zawiera piękną grafikę. Włącz wyświetlanie obrazków lub wyświetl w przeglądarce. Nie stosujemy obrazków i linków śledzących Twoją indywidualną aktywność.
Skarbiec Natury
TWARZ CIAŁO WŁOSY MAKIJAŻ MAMA i DZIECKO MĘŻCZYŹNI AKCESORIA i INNE
PROMOCJE w Skarbcu Natury
----

Dzień dobry,

Emocje targają, kiedy im na to pozwolimy. A włosy targają się same, choć ktoś im pomóc też może. Mamy dla Mam produkty do włosów – doskonałe na drobny prezent. Po raz kolejny namówimy Was na świece, na cukierki zresztą także. A na koniec nieco poważniejsze prezenty. Miłej lektury!

Zespół Skarbca Natury

Promocje

Do naszych cyklicznych promocji trafia nie lada gratka – wszystkie olejki do włosów i do tego wszystkie szampony (*3). To doskonała okazja, aby spróbować jednego z najbardziej skutecznych sposobów odżywienia włosów, czyli ich olejowania. Mamy tu zarówno nasz rodzimy łopian, ale i jojobę, argan, kokos i monoi. Poszukujący składnika antybakteryjnego i przeciwłupieżowego znajdą też popularny indyjski neem. W szamponach możecie przebierać godzinami – koniecznie skorzystajcie z filtrów na górze strony.

Zobacz promocje...

Nowe produkty

Jeśli nie zachęciliśmy Was ostatnio do świec, tym razem warto na nie spojrzeć ze względów estetycznych. Świece Alusi mają przepiękne kształty i wiele knotów, a paląc się dostarczą niezapomnianych wrażeń. I nie popsują Wam zdrowia, bo są produkowane z wosku spożywczego. Tęskniliście za mydłem Alep? Po sprawdzeniu niezliczonej ilości wyrobów, zdecydowaliśmy, że na naszych półkach zagoszczą mydła Karawan. Mamy też dużo nowości z Aubrey Organics, m.in. rewelacyjne kremy do golenia dla kobiet. Bjobj proponuje zaś ciekawą serię z jagodami goji.

Zobacz nowości...

Od producentów

Do promocji producenckich dziś trafia Coslys (*4). My uwielbiamy żele pod prysznic z serii inspiracje o aromatach takich jak karmel, fiołki, cukierki, czy lukrecja. To od ładnej strony. Od strony praktycznej polecamy dezodoranty, które mają opakowania uzupełniające. Kontynuujemy też akcję na produkty Biofficina Toscana (*4), a nawet dokładamy do niej dodatkowe rabaty.

Zobacz COSLYS...

A na koniec...

To chyba najwłaściwszy kod na zbliżający się Dzień Matki. Brzmi "facecream", wystarczy wpisać go w naszej wygodnej torbie, a otrzymacie spory rabat na wszystkie kremy i fluidy do twarzy (*5).

Na zakupy!

----
Specjalnie dla Ciebie! Najlepsze oferty! Masz pytanie? Skontaktuj się z nami
Odwiedź nas ponownie na Skarbiec-Natury.pl lub wstąp osobiście do naszych sklepów.
Polub nas na Facebook.
* Przy zamówieniu złożonym w sklepie internetowym za kwotę minimum 150 zł i płatności przelewem, kartą kredytową lub e-przelewem, dostarczanych pocztą ekonomiczną lub do paczkomatu, z wyłączeniem produktów z kategorii "Środki czystości" i niektórych innych wyraźnie oznakowanych produktów z pozostałych kategorii.
** Stan na dzień 09/05/2015, godz. 12:00.
*3 Promocja w okresie 09/05/2015 22:00 - 22/05/2015 20:00, dotyczy produktów w kategorii "Włosy/Szampony" i "Włosy/Szampony", do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*4 Promocja w okresie 09/05/2015 22:00 - 22/05/2015 20:00, do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*5 Promocja wyłącznie przy zakupie w sklepie internetowym, w okresie 09/05/2015 22:00 - 22/05/2015 20:00, dotyczy produktów w kategorii "Twarz/Kremy i fluidy", do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.

(nie lubimy gwiazdek i pisania małym druczkiem, chcemy jednak, abyście mogli od nas egzekwować to, co Wam obiecaliśmy)

Dodaj adres newsletter@skarbiec-natury.pl do swojej książki adresowej, aby mieć pewność, że otrzymasz naszą następną dobrą wiadomość. Ten newsletter został wysłany w dniu 09 maja 2015r.

Tu przeczytasz politykę prywatności dla listy subskrybentów. Aby wypisać się z listy, wpisz ponownie swój adres e-mail na głównej stronie sklepu Skarbiec-Natury.pl, bądź skontaktuj się z nami bezpośrednio - dane kontaktowe poniżej.

Nadawcą listu jest: EkoDrogeria "Skarbiec Natury", ul. Nefrytowa 59, 91-360 Łódź, skarbiec-natury.pl, e-mail: info@skarbiec-natury.pl, tel.: +48 42 635 15 60, skype: skarbiec-natury, gg: 42165166.

Właścicielem marki "Skarbiec Natury" jest Tanacor sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Łąkowa 7b, 90-562 Łódź, Sąd Rejonowy dla Łodzi - Śródmieścia w Łodzi, Sąd Gospodarczy, XX Wydział KRS 0000404236, NIP 7272785711, Regon 101339312, Kapitał zakładowy 50000zł.