Ten e-mail zawiera piękną grafikę. Włącz wyświetlanie obrazków lub wyświetl w przeglądarce. Nie stosujemy obrazków i linków śledzących Twoją indywidualną aktywność.
Skarbiec Natury
TWARZ CIAŁO WŁOSY MAKIJAŻ MAMA i DZIECKO MĘŻCZYŹNI AKCESORIA i INNE
PROMOCJE w Skarbcu Natury
----

Dzień dobry,

Pierwsza majówka w tym roku przed nami. Czas na spotkania na łonie natury. I w sumie to nie mamy nic przeciwko, żeby wszędzie czuć było zapach grilla. Choć i na to mamy świetne rozwiązanie. A nawet świetlne. Tradycji dla ciała stanie się za dość, będą kolejne nowości i nowe-stare marki, a na koniec wrócimy do kolorowania. Miłej lektury!

Zespół Skarbca Natury

Promocje

Jak majówka, to coś dla ciała i... coś dla ciała. Jednym słowem dokładnie to, co dokładnie rok temu. Powtarzamy więc promocję na wszystkie peelingi, glinki, maski, mleczka, balsamy, masła i olejki do ciała (*3). Przypominamy też, że bardzo często poszczególne produkty są u nas w wielu kategoriach. To oznacza, że najpewniej traficie też na promocję kosmetyków do oczyszczania i pielęgnacji twarzy. Koniecznie sprawdźcie glinki i oleje!

Zobacz promocje...

Nowe produkty

Całkiem nowym rodzajem produktów są u nas świece. Zaczynamy od Heart & Home, czyli świece z wosku sojowego. Mają bardzo ciekawe zapachy np. świeże tkaniny, namiętność, czy mgła o świcie. Witamy także kolejną markę kosmetyków. To zapewne doskonale znana Wam niemiecka Welleda. Od niedawna mamy u nas jej wybrane produkty dla dzieci. Mamy też nowe odcienie farb Logona, nową linię męską Alva, olejki eteryczne Balm Balm i kolejne produkty z Neobio m.in. intensywne serum i krem BB.

Zobacz nowości...

Od producentów

W cyklu promocji producenckich mamy dla Was obniżkę na wszystkie produkty Dr.Hauschka, w tym na kosmetyki kolorowe (*4). Bo majówka to dobry czas na barwne eksperymenty. Mamy także nowe niższe ceny na Biofficina Toscana (*4). To produkty, które powstają wyłącznie z toskańskich składników. A tam słońca nigdy nie brakuje. Warto pamiętać, że w ten sposób producent ogranicza zbędny transport surowców.

Zobacz Dr.HAUSCHKA...

A na koniec...

A jeżeli Wasze majówkowe barwne eksperymenty wykraczają poza powyższą markę, mamy dla Was kod rabatowy na wszystkie kosmetyki do makijażu oczu (*5). Kod to "eyecolor" i wystarczy użyć go w naszej wygodnej torbie.

Na zakupy!

----
Specjalnie dla Ciebie! Najlepsze oferty! Masz pytanie? Skontaktuj się z nami
Odwiedź nas ponownie na Skarbiec-Natury.pl lub wstąp osobiście do naszych sklepów.
Polub nas na Facebook.
* Przy zamówieniu złożonym w sklepie internetowym za kwotę minimum 150 zł i płatności przelewem, kartą kredytową lub e-przelewem, dostarczanych pocztą ekonomiczną lub do paczkomatu, z wyłączeniem produktów z kategorii "Środki czystości" i niektórych produktów z pozostałych kategorii.
** Stan na dzień 25/04/2015, godz. 12:00.
*3 Promocja w okresie 25/04/2015 16:00 - 08/05/2015 20:00, dotyczy produktów w kategorii "Ciało/Peelingi, glinki, maski", "Ciało/Mleczka i balsamy" i "Ciało/Masła i olejki", do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*4 Promocja w okresie 25/04/2015 16:00 - 08/05/2015 20:00, do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*5 Promocja wyłącznie przy zakupie w sklepie internetowym, w okresie 25/04/2015 16:00 - 08/05/2015 20:00, dotyczy produktów w kategorii "Makijaż/Oczy" i jej podkategorii, do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.

(nie lubimy gwiazdek i pisania małym druczkiem, chcemy jednak, abyście mogli od nas egzekwować to, co Wam obiecaliśmy)

Dodaj adres newsletter@skarbiec-natury.pl do swojej książki adresowej, aby mieć pewność, że otrzymasz naszą następną dobrą wiadomość. Ten newsletter został wysłany w dniu 25 kwietnia 2015r.

Tu przeczytasz politykę prywatności dla listy subskrybentów. Aby wypisać się z listy, wpisz ponownie swój adres e-mail na głównej stronie sklepu Skarbiec-Natury.pl, bądź skontaktuj się z nami bezpośrednio - dane kontaktowe poniżej.

Nadawcą listu jest: EkoDrogeria "Skarbiec Natury", ul. Nefrytowa 59, 91-360 Łódź, skarbiec-natury.pl, e-mail: info@skarbiec-natury.pl, tel.: +48 42 635 15 60, skype: skarbiec-natury, gg: 42165166.

Właścicielem marki "Skarbiec Natury" jest Tanacor sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Łąkowa 7b, 90-562 Łódź, Sąd Rejonowy dla Łodzi - Śródmieścia w Łodzi, Sąd Gospodarczy, XX Wydział KRS 0000404236, NIP 7272785711, Regon 101339312, Kapitał zakładowy 50000zł.