Ten e-mail zawiera piękną grafikę. Włącz wyświetlanie obrazków lub wyświetl w przeglądarce. Nie stosujemy obrazków i linków śledzących Twoją indywidualną aktywność.
Skarbiec Natury
TWARZ CIAŁO WŁOSY MAKIJAŻ MAMA i DZIECKO MĘŻCZYŹNI AKCESORIA i INNE
PROMOCJE w Skarbcu Natury
----

Dzień dobry,

Już dziś życzymy Wam Wesołych Świąt Wielkiej Nocy. Czujemy, że będzie to bardzo energiczny akcent w leniwym początku wiosny. Mamy też nadzieję, że nie spadnie z nieba biały puch, pomimo kabaretowych zapowiedzi, że "co to za święta bez śniegu". A dalej to już mamy dla Was pomysły na włosy, lawendowe nowości, promocję uzupełniającą i końcowe oczyszczanie. Miłej lektury!

Zespół Skarbca Natury

Promocje

Jest świątecznie i jest wiosennie. Czapki z głów, a tam... Do naszych cyklicznych promocji trafiają od teraz wszystkie odżywki, maski i farby do włosów (*3). Poszukując odżywienia będziecie więc mieli do dyspozycji mnóstwo naturalnych produktów. A jeśli zaszalejecie z kolorem, to też wiedzcie, że w farbach odnajdziecie także odżywcze rośliny. Zwłaszcza henna – a jest przecież najpopularniejszym składnikiem – to doskonała odżywka. Zawiera mnóstwo mikroelementów. A więc jaki kolor ustalicie jako najmodniejszy?

Zobacz promocje...

Nowe produkty

Witamy Biolaven Organic. Cieszymy się ogromnie, bo to polska marka, która opiera się na mocy lawendy. A tej chyba nie musimy przedstawiać, bo zawiera cenne olejki eteryczne. To dzięki nim ma właściwości antybakteryjne i przeciwtrądzikowe. A w dodatku ma piękny zapach. Dla poszukiwaczy kosmetyków kolorowych, mamy kolejne cienie do powiek od So’Bio etic oraz konturówki i błyszczyki do ust.

Zobacz nowości...

Od producentów

Powtarzamy naszą niedawną akcję z So'Bio etic. A że cały czas uzupełniamy tę markę o kolejne produkty, mamy je teraz wszystkie w promocji (*4). Jeśli je kupujecie, to także wspieracie tak cenne inicjatywy, jak chociażby dążenie do jak najmniejszego zużycia opakowań, wody oraz sztucznego światła. W całej gamie produktów odnajdziecie i podstawową pielęgnację, i kosmetykę kolorową, i hydrolaty, i zabawne produkty dla dzieci.

Zobacz SO'BIO etic...

A na koniec...

Na koniec, ku wiosennemu oczyszczeniu skóry, dedykujemy Wam kod rabatowy "cleansing", na wszystkie żele, mleczka, toniki i mgiełki do twarzy (*5). Wrzucajcie je śmiało do naszej wygodnej torby – to w niej znajdziecie później miejsce na ten tajny kod.

Na zakupy!

----
Specjalnie dla Ciebie! Najlepsze oferty! Masz pytanie? Skontaktuj się z nami
Odwiedź nas ponownie na Skarbiec-Natury.pl lub wstąp osobiście do naszych sklepów.
Polub nas na Facebook.
* Przy zamówieniu złożonym w sklepie internetowym za kwotę minimum 150 zł i płatności przelewem, kartą kredytową lub e-przelewem, dostarczanych pocztą ekonomiczną lub do paczkomatu, z wyłączeniem produktów z kategorii "Środki czystości" i niektórych produktów z pozostałych kategorii.
** Stan na dzień 29/03/2015, godz. 18:00.
*3 Promocja w okresie 29/03/2015 19:00 - 10/04/2015 20:00, dotyczy produktów w kategorii "Włosy/Odżywki i maski" i "Włosy/Farby", do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*4 Promocja w okresie 29/03/2015 19:00 - 10/04/2015 20:00, do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*5 Promocja wyłącznie przy zakupie w sklepie internetowym, w okresie 29/03/2015 19:00 - 10/04/2015 20:00, dotyczy produktów w kategorii "Twarz/Żele i mleczka" i "Twarz/Toniki i mgiełki", do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.

(nie lubimy gwiazdek i pisania małym druczkiem, chcemy jednak, abyście mogli od nas egzekwować to, co Wam obiecaliśmy)

Dodaj adres newsletter@skarbiec-natury.pl do swojej książki adresowej, aby mieć pewność, że otrzymasz naszą następną dobrą wiadomość. Ten newsletter został wysłany w dniu 29 marca 2015r.

Tu przeczytasz politykę prywatności dla listy subskrybentów. Aby wypisać się z listy, wpisz ponownie swój adres e-mail na głównej stronie sklepu Skarbiec-Natury.pl, bądź skontaktuj się z nami bezpośrednio - dane kontaktowe poniżej.

Nadawcą listu jest: EkoDrogeria "Skarbiec Natury", ul. Nefrytowa 59, 91-360 Łódź, skarbiec-natury.pl, e-mail: info@skarbiec-natury.pl, tel.: +48 42 635 15 60, skype: skarbiec-natury, gg: 42165166.

Właścicielem marki "Skarbiec Natury" jest Tanacor sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Łąkowa 7b, 90-562 Łódź, Sąd Rejonowy dla Łodzi - Śródmieścia w Łodzi, Sąd Gospodarczy, XX Wydział KRS 0000404236, NIP 7272785711, Regon 101339312, Kapitał zakładowy 50000zł.