Ten e-mail zawiera piękną grafikę. Włącz wyświetlanie obrazków lub wyświetl w przeglądarce. Nie stosujemy obrazków i linków śledzących Twoją indywidualną aktywność.
Skarbiec Natury
TWARZ CIAŁO WŁOSY MAKIJAŻ MAMA i DZIECKO MĘŻCZYŹNI AKCESORIA i INNE
PROMOCJE w Skarbcu Natury
----

Dzień dobry,

Wiosna wstała rano, torbę z farbami, pędzlami i paletą przerzuciła przez rękę. Zanim jednak zabrała się za ubarwianie świata, wpadła do nas na zakupy. Pewnie dlatego nie rzuciła nam się szczególnie w oczy, bo wciąż przegląda się w lustrze. I na własne oczy widzi, że na własne oczy nakłada doskonałe naturalne kolory. A o naukowych tego aspektach, o dużych liczbach i o klasyce też coś napiszemy. Miłej lektury!

Zespół Skarbca Natury

Promocje

W cyklicznych promocjach znów kolory. Wszystkie kosmetyki do makijażu znajdziecie teraz u nas w promocyjnych cenach (*3). Podkłady, pudry, róże i korektory dadzą Wam solidną podstawę. Potem oczy – tu możemy poszaleć i powybierać wśród mnóstwa przeróżnych barw i odcieni cieni, kredek, i tuszy do rzęs. Oczywiście też usta – kredki i pomadki, a także błyszczyki. Koniecznie przyjrzyjcie się AnneMarie Borlind, bo to marka o wysokiej jakości i ogromnej palecie.

Zobacz promocje...

Nowe produkty

W nowościach przede wszystkim odnajdziecie mnóstwo kosmetyków Madara. To kosmetyki z Łotwy, certyfikowane przez Ecocert, których formuły są tworzone w oparciu o mocne naukowe podstawy. Koniecznie zobaczcie oleje w wersji Superseed. Od So’Bio etic mamy serię z olejem arganowym m.in. rozmaite kremy, ale też scrub, czy mleczko do demakijażu. Mamy też ciekawy eyeliner w sztyfcie. A z bardziej praktycznych rozwiązań Coslys proponuje naturalne dezodoranty z opakowaniami uzupełniającymi.

Zobacz nowości...

Od producentów

Największe europejskie marki kosmetyków naturalnych pochodzą z Niemiec. Mamy teraz dla Was duże rabaty na wszystkie kosmetyki Lavera (*4). Od balsamów do ciała, poprzez kosmetyki kolorowe, pielęgnację włosów, produkty do kąpieli, aż do kremów i fluidów do twarzy, możecie być pewni, że są ściśle kontrolowane i sprawdzone przez miliony osób. A znajdziecie wśród nich takie "klasyki" jak krem pielęgnacyjny Basis Sensitiv oraz "perełki" jak żel do stylizacji brwi.

Zobacz LAVERA...

A na koniec...

Na koniec mamy dla Was kod rabatowy "bodymilk" na wszystkie mleczka i balsamy do ciała (*5). Wystarczy wrzucić któryś z produktów do naszej wygodnej torby i użyć w niej kodu.

Na zakupy!

----
Specjalnie dla Ciebie! Najlepsze oferty! Masz pytanie? Skontaktuj się z nami
Odwiedź nas ponownie na Skarbiec-Natury.pl lub wstąp osobiście do naszych sklepów.
Polub nas na Facebook.
* Przy zamówieniu złożonym w sklepie internetowym za kwotę minimum 150 zł i płatności przelewem, kartą kredytową lub e-przelewem, dostarczanych pocztą ekonomiczną lub do paczkomatu, z wyłączeniem produktów z kategorii "Środki czystości" i niektórych produktów z pozostałych kategorii.
** Stan na dzień 14/03/2015, godz. 22:00.
*3 Promocja w okresie 14/03/2015 22:00 - 27/03/2015 20:00, dotyczy produktów w kategorii "Makijaż" i wszystkich jej podkategorii, do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*4 Promocja w okresie 14/03/2015 22:00 - 27/03/2015 20:00, do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*5 Promocja wyłącznie przy zakupie w sklepie internetowym, w okresie 14/03/2015 22:00 - 27/03/2015 20:00, dotyczy produktów w kategorii "Ciało/Mleczka i balsamy", do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.

(nie lubimy gwiazdek i pisania małym druczkiem, chcemy jednak, abyście mogli od nas egzekwować to, co Wam obiecaliśmy)

Dodaj adres newsletter@skarbiec-natury.pl do swojej książki adresowej, aby mieć pewność, że otrzymasz naszą następną dobrą wiadomość. Ten newsletter został wysłany w dniu 14 marca 2015r.

Tu przeczytasz politykę prywatności dla listy subskrybentów. Aby wypisać się z listy, wpisz ponownie swój adres e-mail na głównej stronie sklepu Skarbiec-Natury.pl, bądź skontaktuj się z nami bezpośrednio - dane kontaktowe poniżej.

Nadawcą listu jest: EkoDrogeria "Skarbiec Natury", ul. Nefrytowa 59, 91-360 Łódź, skarbiec-natury.pl, e-mail: info@skarbiec-natury.pl, tel.: +48 42 635 15 60, skype: skarbiec-natury, gg: 42165166.

Właścicielem marki "Skarbiec Natury" jest Tanacor sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Łąkowa 7b, 90-562 Łódź, Sąd Rejonowy dla Łodzi - Śródmieścia w Łodzi, Sąd Gospodarczy, XX Wydział KRS 0000404236, NIP 7272785711, Regon 101339312, Kapitał zakładowy 50000zł.