Ten e-mail zawiera piękną grafikę. Włącz wyświetlanie obrazków lub wyświetl w przeglądarce. Nie stosujemy obrazków i linków śledzących Twoją indywidualną aktywność.
Skarbiec Natury
TWARZ CIAŁO WŁOSY MAKIJAŻ MAMA i DZIECKO MĘŻCZYŹNI AKCESORIA i INNE
PROMOCJE w Skarbcu Natury
----

Dzień dobry,

Co roku mamy dylemat, co najbardziej będzie pasować na walentynkowy prezent. I coraz bardziej zaczynamy myśleć, że najlepiej prezenty to kupować samemu. To my chociaż zrobimy coś od serca i dodamy Wam kolorów do naszych promocji. A jakie są konsekwencje gorącego serca, o tym już na koniec. Miłej lektury!

Zespół Skarbca Natury

Promocje

Oczy – oczywiście! Do naszych cyklicznych promocji trafiają wszystkie produkty do pielęgnacji okolic oczu jak i do ich makijażu (*3). Te pierwsze pozwolą Wam na odświeżenie i odżywienia cery w tej delikatnej okolicy. A w tej kategorii znajdziecie także produkty przeciwzmarszczkowe oraz niektóre oleje i maceraty. Potem zaś czas na makijaż – tu możecie przebierać w ogromnej gamie kolorów, choć my delikatnie moglibyśmy zasugerować jakiś taki walentynkowy. A na pewno musi być od serca!

Zobacz promocje...

Nowe produkty

W nowościach od So’Bio etic mamy rewelacyjną propozycję do cer mieszanych i tłustych – komplet składający się z kremu 24h oraz kremu matującego. Obydwa są oparte na czystym soku z aloesu. A że aloes jest mocno nawilżający i bardzo uniwersalny, z tej samej serii powstał nieco inaczej sformułowany krem 24h do cery wrażliwej i suchej. Mydłofaktura wyprodukowała dla Was – ręcznie, a jakże – mydło z błotem z Morza Martwego. A jeśli wolicie mydło w płynie, doskonale posłuży Wam nowe mydło marsylskie od Coslys. Występuje ono także w litrowym opakowaniu.

Zobacz nowości...

Od producentów

Tak się chyba ostatnio dzieje, że staramy się promować nowe marki. Tym razem Coslys. To producent, który poza ścisłą certyfikacją i ekologicznymi składnikami, również dba, aby proces produkcyjny odbywał się w ekologicznych warunkach. Ich siedziba jest zbudowana z nieprzetworzonych, odnawialnych materiałów, a wykończenia uwzględniają jak najmniejszy wpływ na środowisko. A do tego jest samowystarczalna, jeśli chodzi o energię. Marka zdobywa też wiele nagród i rekomendacji niezależnych instytucji. Jesteśmy pewni, że stworzona jest z sercem, a my mamy ją teraz dla Was z dużymi rabatami (*4).

Zobacz COSLYS...

A na koniec...

Kto ma gorące serce, ponoć ma zimne ręce. Dłoniom i stopom, a także paznokciom, chętnie pomożemy, bo dla Was mamy kod rabatowy na wszystkie produkty do pielęgnacji dłoni i stóp (*5). Kod – dobrze Wam już chyba znany – brzmi "limbo", jest znów aktywny, a wystarczy wpisać go w naszej wygodnej torbie.

Na zakupy!

----
Specjalnie dla Ciebie! Najlepsze oferty! Masz pytanie? Skontaktuj się z nami
Odwiedź nas ponownie na Skarbiec-Natury.pl lub wstąp osobiście do naszych sklepów.
Polub nas na Facebook.
* Przy zamówieniu złożonym w sklepie internetowym za kwotę minimum 150 zł i płatności przelewem, kartą kredytową lub e-przelewem, dostarczanych pocztą ekonomiczną lub do paczkomatu, z wyłączeniem produktów z kategorii "Środki czystości" i niektórych produktów z pozostałych kategorii.
** Stan na dzień 01/02/2015, godz. 15:00.
*3 Promocja w okresie 01/02/2015 16:00 - 13/02/2015 20:00, dotyczy produktów w kategorii "Twarz/Pielęgnacja okolic oczu" i "Makijaż/Oczy", do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*4 Promocja w okresie 01/02/2015 16:00 - 13/02/2015 20:00, do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*5 Promocja wyłącznie przy zakupie w sklepie internetowym, w okresie 01/02/2015 16:00 - 13/02/2015 20:00, dotyczy produktów w kategorii "Ciało/Pielęgnacja dłoni i stóp", do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.

(nie lubimy gwiazdek i pisania małym druczkiem, chcemy jednak, abyście mogli od nas egzekwować to, co Wam obiecaliśmy)

Dodaj adres newsletter@skarbiec-natury.pl do swojej książki adresowej, aby mieć pewność, że otrzymasz naszą następną dobrą wiadomość. Ten newsletter został wysłany w dniu 01 lutego 2015r.

Tu przeczytasz politykę prywatności dla listy subskrybentów. Aby wypisać się z listy, wpisz ponownie swój adres e-mail na głównej stronie sklepu Skarbiec-Natury.pl, bądź skontaktuj się z nami bezpośrednio - dane kontaktowe poniżej.

Nadawcą listu jest: EkoDrogeria "Skarbiec Natury", ul. Nefrytowa 59, 91-360 Łódź, skarbiec-natury.pl, e-mail: info@skarbiec-natury.pl, tel.: +48 42 635 15 60, skype: skarbiec-natury, gg: 42165166.

Właścicielem marki "Skarbiec Natury" jest Tanacor sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Łąkowa 7b, 90-562 Łódź, Sąd Rejonowy dla Łodzi - Śródmieścia w Łodzi, Sąd Gospodarczy, XX Wydział KRS 0000404236, NIP 7272785711, Regon 101339312, Kapitał zakładowy 50000zł.