Ten e-mail zawiera piękną grafikę. Włącz wyświetlanie obrazków lub wyświetl w przeglądarce. Nie stosujemy obrazków i linków śledzących Twoją indywidualną aktywność.
Skarbiec Natury
TWARZ CIAŁO WŁOSY MAKIJAŻ MAMA i DZIECKO MĘŻCZYŹNI AKCESORIA i INNE
PROMOCJE w Skarbcu Natury
----

Dzień dobry,

Nie ma to jak romantyczna randka w jesiennym parku, promienie słońca nisko nad horyzontem, szuranie liśćmi, jednym słowem pięknie i kolorowo... Dopóki nie okaże się, że jedynym kolorem jest szary – na niebie i na śniegu. My na randkę zabieramy zawsze coś kolorowego, to i dla Was też coś mamy. W promocjach prawdziwe pigmenty. W nowościach barwne opakowania. Niemiecki porządek kolorystyczny od producenta. Zmianę palety w logistyce. No i dzieci. Ale co one mają wspólnego z tytułową randką? Miłej lektury!

Zespół Skarbca Natury

Promocje

Byłoby ogromnym nadużyciem trzymać się kolorów jesieni. My, w swojej cyklicznej promocji, oddajemy w Wasze ręce wszystkie możliwe kolory kosmetyków do makijażu (*3). Rzut oka na oczy – tu odnajdziecie różnokolorowe tusze, kredki, cienie i eyelinery. Do tego pomadki, błyszczyki oraz kredki do ust i już mamy udane mocniejsze akcenty. Choć wydaje się, że i tak najważniejszy jest dobry podkład. Tak, ale... to także korektory, pudry i bazy pod cienie. Nieskończonych kombinacji kolorów więc nie zabraknie – śmiało przeglądajcie tę ogromną kategorię.

Zobacz promocje...

Nowe produkty

W nowościach też kolorowo, bo większość producentów – poza tymi stylizującymi się nieco aptecznie – wie, że fajnie mieć na półce feerię barw. Sporo mamy odświeżonej Lavery – serię maseczek do twarzy, szampon i odżywkę z chmielem, balsamy do ust, zestaw kremu BB z tuszem do rzęs. Kolorowe żele pod prysznic znajdziecie też od So’bio etic, a i seria produktów z olejem arganowym, czy z różą, też wygląda kusząco. Nowe produkty proponuje też rodzima Ava. To aktywatory młodości, czyli seria w której odnajdziecie kolagen morski, roślinne komórki macierzyste i inne trudne do wymówienia, ale wciąż naturalne składniki.

Zobacz nowości...

Od producentów

Znów mamy dobre wiadomości dla wielbicieli Heliotrop. To marka poniekąd luksusowa, ale jeśli przyjrzycie się bliżej, ma świetny podział na różne rodzaje cery – tu pomogą Wam kolory opakowań. Do tego w każdej serii jest zaledwie kilka produktów, za to z doskonale dobranymi składnikami i pełnym przekrojem funkcji: od oczyszczania, poprzez ochronę do odżywienia skóry. Warto się im przyjrzeć, bo jeśli nie macie ochoty wciąż eksperymentować, z dużym prawdopodobieństwem przez długi czas posłuży Wam któraś z linii. Mamy je wszystkie teraz w promocji (*4).

Zobacz HELIOTROP...

Kalendarz dni wolnych

Już teraz zapowiadamy, że na przełomie roku będziemy nieco zmieniać naszą paletę rodzajów i kosztów dostaw. Przewoźnicy modyfikują i wycofują niektóre usługi, prosimy więc, abyście podczas składania zamówień przyglądali się zmianom. A tym, którzy jeszcze nie wiedzą, a chcieliby się przekonać, jak prosto i wygodnie zamawia się u nas, koniecznie przekażcie wiadomość, że 2 grudnia 2014 r. jest dniem darmowej dostawy.

Zobacz kalendarz...

A na koniec...

Kolorowy świat, to na pewno świat widziany oczami dziecka. Dla nich wszystkich, a także dla ich mam, też coś kolorowego znajdziemy. Skorzystajcie z kodu rabatowego "bimbio" na wszystkie produkty z ogromnej kategorii Mama i Dziecko (*5). Wystarczy wrzucić je do naszej wygodnej torby i wpisać kod w odpowiednie pole.

Na zakupy!

----
Specjalnie dla Ciebie! Najlepsze oferty! Masz pytanie? Skontaktuj się z nami
Odwiedź nas ponownie na Skarbiec-Natury.pl lub wstąp osobiście do naszych sklepów.
Polub nas na Facebook.
* Przy zamówieniu złożonym w sklepie internetowym za kwotę minimum 150 zł i płatności przelewem, kartą kredytową lub e-przelewem, z wyłączeniem produktów z kategorii "Środki czystości" i niektórych produktów z pozostałych kategorii.
** Stan na dzień 22/11/2014, godz. 12:00.
*3 Promocja w okresie 22/11/2014 16:00 - 05/12/2014 20:00, dotyczy produktów w kategorii "MAKIJAŻ" i wszystkich jej podkategorii, do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*4 Promocja w okresie 22/11/2014 16:00 - 05/12/2014 20:00, do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*5 Promocja wyłącznie przy zakupie w sklepie internetowym, w okresie 22/11/2014 16:00 - 05/12/2014 20:00, dotyczy produktów w kategorii "MAMA I DZIECKO" i wszystkich jej podkategorii, do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.

(nie lubimy gwiazdek i pisania małym druczkiem, chcemy jednak, abyście mogli od nas egzekwować to, co Wam obiecaliśmy)

Dodaj adres newsletter@skarbiec-natury.pl do swojej książki adresowej, aby mieć pewność, że otrzymasz naszą następną dobrą wiadomość. Ten newsletter został wysłany w dniu 23 listopada 2014r.

Tu przeczytasz politykę prywatności dla listy subskrybentów. Aby wypisać się z listy, wpisz ponownie swój adres e-mail na głównej stronie sklepu Skarbiec-Natury.pl, bądź skontaktuj się z nami bezpośrednio - dane kontaktowe poniżej.

Nadawcą listu jest: EkoDrogeria "Skarbiec Natury", ul. Nefrytowa 59, 91-360 Łódź, skarbiec-natury.pl, e-mail: info@skarbiec-natury.pl, tel.: +48 42 635 15 60, +48 42 296 66 82, skype: skarbiec-natury, gg: 42165166.

Właścicielem marki "Skarbiec Natury" jest Tanacor sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Łąkowa 7b, 90-562 Łódź, Sąd Rejonowy dla Łodzi - Śródmieścia w Łodzi, Sąd Gospodarczy, XX Wydział KRS 0000404236, NIP 7272785711, Regon 101339312, Kapitał zakładowy 50000zł.