Ten e-mail zawiera piękną grafikę. Włącz wyświetlanie obrazków lub wyświetl w przeglądarce. Nie stosujemy obrazków i linków śledzących Twoją indywidualną aktywność.
Skarbiec Natury
TWARZ CIAŁO WŁOSY MAKIJAŻ MAMA i DZIECKO MĘŻCZYŹNI AKCESORIA i INNE
PROMOCJE w Skarbcu Natury
----

Dzień dobry,

Czerwień dookoła, na płocie Skarbca Natury ostatnie czerwone listki winorośli spadają na trawę. Wygląda to pięknie, ale raczej tylko jak świeci słońce. Z kolorów jesieni, tę czerwień lubimy najbardziej, ale przecież nie wtedy, gdy pojawia się na twarzy. Trzeba być przygotowanym na silny wiatr, zimny deszcz i przymrozki. My oczywiście dostarczamy Wam broni. Będzie też o tęsknocie, a w nowościach pobratamy się z ciekawymi postaciami. W nowościach też zaryzykujemy śmiałe stwierdzenie, a na koniec poszerzymy pole walki. Miłej lektury!

Zespół Skarbca Natury

Promocje

W naszych cyklicznych promocjach walczymy z niechcianą czerwienią na twarzy. Do waszej dyspozycji oddajemy wszystkie kremy i fluidy (*3), aby można było ją chronić, nawilżać, natłuszczać i odmładzać. Jesień – choć wyjątkowo ciepła – nie rozpieszcza, warto więc już teraz przejrzeć nasze propozycje i dobrać coś dla siebie, bo i zima za pasem. Dodatkowo dokładamy Wam do promocji wszystkie dodatki do kąpieli (*3), abyście mogli cieszyć się długimi wieczorami w pachnącej wannie.

Zobacz promocje...

Nowe produkty

Na naszym pokładzie pojawiają się znów nowe marki. Balm Balm to angielska, rodzinna firma, która produkuje 100% organiczne kosmetyki, a ich sztandarowym produktem są balsamy. Co ciekawe, jej założycielka Glenda Taylor jest także wykładowcą w różnych naturalnych dziedzinach, takich jak aromaterapia, reiki, akupresura, czy refleksologia. Natomiast dużo bliżej nas, bo z Łotwy, pochodzi marka Madara, która stawia na najwyższą jakość. A rozumieją przez to składniki, produkcję, a nawet to w jaki sposób zachowują się sprzedawcy – mamy nadzieję, że w naszym przypadku rozumie się to samo przez się. Przypominamy, że listę producentów znajdziecie zawsze w stopce każdej strony.

Zobacz nowości...

Od producentów

Z tęsknoty za toskańskim klimatem do Biofficina Toscana dokładamy teraz Flora Natura. Obydwie te marki będą teraz miały niższe, promocyjne ceny (*4). Jeśli trafi Wam się lekki katar, koniecznie obejrzyjcie serię I Balsamici, bo to w niej są genialne produkty ułatwiające oddychanie. Sporo jest też produktów do aromaterapii, a dla wielbicieli czystych olejów i maceratów także coś się znajdzie. W serii Karite znajdziecie zarówno czyste masło shea, jak i produkty na jego bazie.

Zobacz FLORA NATURA...

Kalendarz dni wolnych

Przypominamy, że 10 listopada nie realizujemy wysyłek, ale mamy nadzieję, że Wy także odpoczywacie tego dnia, a może nawet znajdziecie chwilę, aby pobuszować w naszym – otwartym 24 godziny na dobę – sklepie internetowym. Natomiast w dniach 12-14 listopada logistyka pracuje jak w każdy dzień roboczy, ale nasz sklep stacjonarny w Łodzi będzie zamknięty.

Zobacz kalendarz...

A na koniec...

A na koniec, aby walka z czerwienią objęła także całe ciało, mamy dla Was specjalny kod rabatowy na wszystkie mleczka i balsamy do ciała (*5). Brzmi on "bodymilk" i wystarczy wpisać go w odpowiednie pole w naszej wygodnej torbie.

Na zakupy!

----
Specjalnie dla Ciebie! Najlepsze oferty! Masz pytanie? Skontaktuj się z nami
Odwiedź nas ponownie na Skarbiec-Natury.pl lub wstąp osobiście do naszych sklepów.
Polub nas na Facebook.
* Przy zamówieniu złożonym w sklepie internetowym za kwotę minimum 130 zł i płatności przelewem, kartą kredytową lub e-przelewem, z wyłączeniem produktów z kategorii "Środki czystości" i niektórych produktów z pozostałych kategorii.
** Stan na dzień 09/11/2014, godz. 12:00.
*3 Promocja w okresie 09/11/2014 14:00 - 21/11/2014 20:00, dotyczy produktów w kategorii "Twarz/Kremy i fluidy" i "Ciało/Dodatki do kąpieli", do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*4 Promocja w okresie 09/11/2014 14:00 - 21/11/2014 20:00, do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*5 Promocja wyłącznie przy zakupie w sklepie internetowym, w okresie 09/11/2014 14:00 - 21/11/2014 20:00, dotyczy produktów w kategorii "Ciało/Mleczka i balsamy", do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.

(nie lubimy gwiazdek i pisania małym druczkiem, chcemy jednak, abyście mogli od nas egzekwować to, co Wam obiecaliśmy)

Dodaj adres newsletter@skarbiec-natury.pl do swojej książki adresowej, aby mieć pewność, że otrzymasz naszą następną dobrą wiadomość. Ten newsletter został wysłany w dniu 09 listopada 2014r.

Tu przeczytasz politykę prywatności dla listy subskrybentów. Aby wypisać się z listy, wpisz ponownie swój adres e-mail na głównej stronie sklepu Skarbiec-Natury.pl, bądź skontaktuj się z nami bezpośrednio - dane kontaktowe poniżej.

Nadawcą listu jest: EkoDrogeria "Skarbiec Natury", ul. Nefrytowa 59, 91-360 Łódź, skarbiec-natury.pl, e-mail: info@skarbiec-natury.pl, tel.: +48 42 635 15 60, +48 42 296 66 82, skype: skarbiec-natury, gg: 42165166.

Właścicielem marki "Skarbiec Natury" jest Tanacor sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Łąkowa 7b, 90-562 Łódź, Sąd Rejonowy dla Łodzi - Śródmieścia w Łodzi, Sąd Gospodarczy, XX Wydział KRS 0000404236, NIP 7272785711, Regon 101339312, Kapitał zakładowy 50000zł.