Ten e-mail zawiera piękną grafikę. Włącz wyświetlanie obrazków lub wyświetl w przeglądarce. Nie stosujemy obrazków i linków śledzących Twoją indywidualną aktywność.
Skarbiec Natury
TWARZ CIAŁO WŁOSY MAKIJAŻ MAMA i DZIECKO MĘŻCZYŹNI AKCESORIA i INNE
PROMOCJE w Skarbcu Natury
----

Dzień dobry,

Na płocie w Skarbcu Natury znikają ostatnie już owoce winorośli. My jednak robimy, co możemy, abyście mogli zbierać do koszyczka nieco już przetworzone owoce natury. Przez okrągły rok znajdziecie u nas naturalne kosmetyki. A w sezonie ostatnich zbiorów szczególnie będzie w czym wybierać i to od A do Ż. Wspomnimy też o Toskanii, a na koniec znów zwrócimy się ku – a może raczej naprzeciw – jesieni. Miłej lektury!

Zespół Skarbca Natury

Promocje

Do naszych cyklicznych promocji zebraliśmy zarówno produkty do twarzy, jak i do ciała. Do twarzy proponujemy wszystkie serum i olejki, do ciała zaś wszystkie mydła (*3). Co nie oznacza, że nie da się ich używać naprzemiennie, a więc promocyjne produkty znajdziecie również w innych kategoriach. Mamy pełen przekrój od A jak ajurwedyjski do Ż jak żel wzmacniający.

Zobacz promocje...

Nowe produkty

Witamy nowe marki w Skarbcu Natury. Coslys pochodzi od francuskiego producenta Comptoir des lys, którego działania innowacyjne jak i produkcyjne od ponad 20 lat oparte są na zrównoważonym rozwoju. Jak przystało na kosmetyki naturalne, ich dewizą jest nie zawieranie w nich substancji uznawanych za szkodliwe. Kolejną francuską marką jest So Bio etic. Dwa magiczne słowa i to w samej nazwie. Wszystkie ich produkty są więc bio, a producent deklaruje etykę na każdym etapie produkcji. Mamy jeszcze dla Was nowości od Argital – najbardziej wysuniętego na południe Włoch specjalistę od przetwarzania glinek.

Zobacz nowości...

Od producentów

Na koniec sezonu zbiorów mamy dla Was ogromne rabaty na produkty Biofficina Toscana (*4). To firma toskańska od początku do końca – wszystkie składniki, opakowania i całość wykonania nie wykracza poza ramy tego regionu. Nazywamy to 0km – w ten sposób unikamy nadużywania nieprzyjaznego dla środowiska transportu. Koniecznie zwróćcie uwagę na ich mleczka do ciała – z rokitnikiem, z ostrą papryczką i z miodem.

Zobacz czas dostawy...

Kalendarz dni wolnych

Uzupełniliśmy nasz kalendarz dni wolnych. Pamiętacie? Staramy się z wyprzedzeniem podawać te dni, w które nie realizujemy wysyłek. Zaplanowaliśmy już nawet początek roku 2016, choć absolutnie zgadzamy się z tym, że zmiana jest naszą codziennością, jeśli tylko to Wy jej potrzebujecie. Każda Wasza sugestia jest więc mile widziana – zapraszamy do kontaktu.

Zobacz kalendarz...

A na koniec...

Od paru dni jesień jest już jakby bardziej jesienna niż letnia, dla Waszej cery mamy więc dodatkowy kod rabatowy na wszystkie kremy i fluidy do twarzy (*5), aby i ona poradziła sobie z tymi urokami. Kod brzmi "fallchange" i jak zwykle wystarczy wpisać go w naszej wygodnej torbie.

Na zakupy!

----
Specjalnie dla Ciebie! Najlepsze oferty! Masz pytanie? Skontaktuj się z nami
Odwiedź nas ponownie na Skarbiec-Natury.pl lub wstąp osobiście do naszych sklepów.
Polub nas na Facebook.
* Przy zamówieniu złożonym w sklepie internetowym za kwotę minimum 130 zł i płatności przelewem, kartą kredytową lub e-przelewem, z wyłączeniem produktów z kategorii "Środki czystości" i niektórych produktów z pozostałych kategorii.
** Stan na dzień 25/10/2014, godz. 12:00.
*3 Promocja w okresie 26/10/2014 00:00 - 07/11/2014 20:00, dotyczy produktów w kategorii "Twarz/Serum i olejki" i "Ciało/Mydła", do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*4 Promocja w okresie 26/10/2014 00:00 - 07/11/2014 20:00, do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*5 Promocja wyłącznie przy zakupie w sklepie internetowym, w okresie 26/10/2014 00:00 - 07/11/2014 20:00, dotyczy produktów w kategorii "Twarz/Kremy i fluidy", do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.

(nie lubimy gwiazdek i pisania małym druczkiem, chcemy jednak, abyście mogli od nas egzekwować to, co Wam obiecaliśmy)

Dodaj adres newsletter@skarbiec-natury.pl do swojej książki adresowej, aby mieć pewność, że otrzymasz naszą następną dobrą wiadomość. Ten newsletter został wysłany w dniu 26 października 2014r.

Tu przeczytasz politykę prywatności dla listy subskrybentów. Aby wypisać się z listy, wpisz ponownie swój adres e-mail na głównej stronie sklepu Skarbiec-Natury.pl, bądź skontaktuj się z nami bezpośrednio - dane kontaktowe poniżej.

Nadawcą listu jest: EkoDrogeria "Skarbiec Natury", ul. Nefrytowa 59, 91-360 Łódź, skarbiec-natury.pl, e-mail: info@skarbiec-natury.pl, tel.: +48 42 635 15 60, +48 42 296 66 82, skype: skarbiec-natury, gg: 42165166.

Właścicielem marki "Skarbiec Natury" jest Tanacor sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Łąkowa 7b, 90-562 Łódź, Sąd Rejonowy dla Łodzi - Śródmieścia w Łodzi, Sąd Gospodarczy, XX Wydział KRS 0000404236, NIP 7272785711, Regon 101339312, Kapitał zakładowy 50000zł.