Ten e-mail zawiera piękną grafikę. Włącz wyświetlanie obrazków lub wyświetl w przeglądarce. Nie stosujemy obrazków i linków śledzących Twoją indywidualną aktywność.
Skarbiec Natury
TWARZ CIAŁO WŁOSY MAKIJAŻ MAMA i DZIECKO MĘŻCZYŹNI AKCESORIA i INNE
PROMOCJE w Skarbcu Natury
----

Dzień dobry,

Ech, latem bezkarnie można puszczać bańki mydlane. My to uwielbiamy. I szczególnie nie patrzymy gdzie upadają, bo robimy je z naturalnego mydła. Bo to nie czary, tylko kolejny krok w ekoświadomości – jeśli już wiecie, dlaczego przestaliście nakładać na siebie kosmetyki ze szkodliwymi substancjami, czas zadbać też o to, co z nas spływa do środowiska. Przeczytajcie o uprawach biodynamicznych, unikajcie komarów, a na końcu także coś dla siebie znajdziecie. Miłej lektury!

Zespół Skarbca Natury

Promocje

No to czarujemy. Do naszego kapelusza cyklicznych promocji wrzucamy dziś wszystkie mydła, żele pod prysznic i dodatki do kąpieli (*3). Znajdziecie u nas mydło tradycyjne oliwkowe, palmowe, jak i czarne. Dla fanów wersji z glinką mamy Les Argiles du Soleil, dla poszukujących dodatku oleju laurowego mamy Alepię, a dla lubiących wersję glicerynową Khadi. W dodatkach królują zaś niezawodne kosmetyki kąpielowe Ecoworld Cosmetics. Hasło "do wyboru, do koloru" staje się faktem – przebierajcie więc śmiało.

Zobacz promocje...

Nowe produkty

Rozszerzamy markę BJOBJ o kolejne produkty na czasie. Warto wypróbować kremy przeciwsłoneczne, a zwłaszcza specjalną bezzapachową wersję dla dzieci. A jeśli pokąsają Was komary (czego możecie uniknąć zaglądając do naszej odpowiedniej kategorii), to z pewnością pomoże Wam wygodny w aplikacji roll-on Bio Out. W kosmetyce kolorowej mamy kolejne produkty Lavera z serii Trend Sensitiv 2014 – naturalny korektor i puder duo. Mamy też gratkę dla fanów różanej serii Logona, krem na dzień w powiększonym opakowaniu.

Zobacz nowości...

Wyprzedaże

Jak to zwykle z początkiem nowego miesiąca, do naszej sekcji wyprzedaży trafiły kolejne produkty, a tym, które tam już są, znowu spadły ceny. Przypominamy Wam, że wyprzedażą obejmujemy produkty z 3 miesięcznym i krótszym terminem trwałości. Próżno u nas szukać innych powodów, bo na co dzień mamy świetne ceny, koniecznie zaglądajcie więc dla porównania do nas, jeśli natkniecie się gdzieś na to kuszące słowo.

Wyszukaj...

Od producentów

Niemiecka Provida Organics, to w zasadzie firma rodzinna, która ma mocne podstawy etyczne, świetne i minimalistyczne składy, a także korzysta ze składników uprawianych w rolnictwie biodynamicznym, certyfikowanym przez Demeter. To oznaczenie jest wyjątkowe, bo kto się nim posługuje, podlega ścisłemu nadzorowi jakości składników, które nie są sztucznie nawożone, nie mają sztucznych dodatków, ale też są uprawiane tak, aby wzmacniać procesy życiowe w glebie. Od dziś mamy całą markę Provida w promocji (*4).

Zobacz BEAMING BABY...

A na koniec...

Na koniec zaś mamy dla Was kod rabatowy na produkty przeciw komarom (*5). I w tej dziedzinie warto korzystać z produktów naturalnych, bo zawarte w nich oleje i olejki eteryczne są równie skuteczne, jak te chemiczne. Kod brzmi "omiyane" i wystarczy wpisać go w naszej wygodnej torbie.

Na zakupy!

----
Specjalnie dla Ciebie! Najlepsze oferty! Masz pytanie? Skontaktuj się z nami
Odwiedź nas ponownie na Skarbiec-Natury.pl lub wstąp osobiście do naszych sklepów.
Polub nas na Facebook.
* Przy zamówieniu złożonym w sklepie internetowym za kwotę minimum 130 zł i płatności przelewem, kartą kredytową lub e-przelewem, z wyłączeniem produktów z kategorii "Środki czystości".
** Stan na dzień 02/08/2014, godz. 16:00.
*3 Promocja w okresie 02/08/2014 17:00 - 15/08/2014 20:00, dotyczy produktów w kategoriach "Ciało/Żele pod prysznic", "Ciało/Mydła" i "Ciało/Dodatki do kąpieli", do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*4 Promocja w okresie 02/08/2014 17:00 - 15/08/2014 20:00, do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*5 Promocja wyłącznie przy zakupie w sklepie internetowym, w okresie 02/08/2014 17:00 - 15/08/2014 20:00, dotyczy produktów w kategorii "Ciało/Przeciw komarom", do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.

(nie lubimy gwiazdek i pisania małym druczkiem, chcemy jednak, abyście mogli od nas egzekwować to, co Wam obiecaliśmy)

Dodaj adres newsletter@skarbiec-natury.pl do swojej książki adresowej, aby mieć pewność, że otrzymasz naszą następną dobrą wiadomość. Ten newsletter został wysłany w dniu 02 sierpnia 2014r.

Tu przeczytasz politykę prywatności dla listy subskrybentów. Aby wypisać się z listy, wpisz ponownie swój adres e-mail na głównej stronie sklepu Skarbiec-Natury.pl, bądź skontaktuj się z nami bezpośrednio - dane kontaktowe poniżej.

Nadawcą listu jest: EkoDrogeria "Skarbiec Natury", ul. Nefrytowa 59, 91-360 Łódź, skarbiec-natury.pl, e-mail: info@skarbiec-natury.pl, tel.: +48 42 635 15 60, +48 42 296 66 82, skype: skarbiec-natury, gg: 42165166.

Właścicielem marki "Skarbiec Natury" jest Tanacor sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Łąkowa 7b, 90-562 Łódź, Sąd Rejonowy dla Łodzi - Śródmieścia w Łodzi, Sąd Gospodarczy, XX Wydział KRS 0000404236, NIP 7272785711, Regon 101339312, Kapitał zakładowy 50000zł.