Ten e-mail zawiera piękną grafikę. Włącz wyświetlanie obrazków lub wyświetl w przeglądarce. Nie stosujemy obrazków i linków śledzących Twoją indywidualną aktywność.
Skarbiec Natury
TWARZ CIAŁO WŁOSY MAKIJAŻ MAMA i DZIECKO MĘŻCZYŹNI AKCESORIA i INNE
PROMOCJE w Skarbcu Natury
----

Dzień dobry,

Nie potrafimy połapać się w tej pogodzie. Będzie ten deszcz, czy nie będzie. Tego lata mylą się i żywi synoptycy, i modele matematyczne. Choć w zasadzie ważne to dla nas tylko z powodów opisanych na końcu poprzedniego newslettera. No, to deszczu się nie boimy i dodajemy do tego deszcz naszych promocji. Będzie też o słonecznej Italii, o przegrzanych dzieciach, a na koniec prawdziwy oręż na krople padające na nasze głowy. Miłej lektury!

Zespół Skarbca Natury

Promocje

Mokre – od deszczu, bo przecież nie od łez – oczy znajdą ukojenie w naszych cyklicznych promocjach. Teraz mamy dla Was rabaty na produkty dbające o okolice oczu, a dodatkowo na wszystkie kremy i fluidy do twarzy (*3). O, na przykład - jeśli dawno nie używaliście pielęgnacji Dr.Hauschka (i nie śmiemy użyć słowa "nigdy" zamiast "dawno"), jest ku temu doskonała okazja. Warto też przyjrzeć się naturalnym produktom do rzęs – kuracji i odżywce Sante. Dla poszukujących zdecydowanej mocy aloesu, polecamy zaś macerat alesowy Flora Natura, który można bezpiecznie stosować w okolicach oczu.

Zobacz promocje...

Nowe produkty

Witamy kolejną włoską markę – BJOBJ. Nie pytajcie jak to wymówić, nawet sam producent, którego pasją założycieli jest biologia, ma z tym kłopot. Produkty zaś są starannie przemyślane, certyfikowane przez ICEA i jest ich bardzo wiele, jak kropel w deszczu. My na razie prezentujemy Wam linię do pielęgnacji jamy ustnej oraz dwa płyny do higieny intymnej. Mamy nadzieję, że się Wam spodobają, bo my już od dawna jesteśmy fanami marek włoskich, chyba głównie z powodu ich dobrego wyczucia równowagi pomiędzy jakością i doborem składników, estetyką wykonania i ceną.

Zobacz nowości...

Od producentów

Dla Waszych małych dzieciaków mamy propozycję naturalnych pieluszek. Beaming Baby proponuje biodegradowalne pieluszki z wkładem ze skrobi kukurydzianej, która w połączeniu z wieloma innymi elementami wykonanymi z ekologicznych materiałów, zmniejsza ryzyko i pomaga łagodzić objawy pieluszkowego zapalenia skóry, czy egzemy. Funkcjonalnie zaś nie zauważycie różnicy – są tak samo chłonne, jak te najlepsze konwencjonalne, dobrze skrojone, a rzepy trzymają tak, jak trzeba. Będą doskonałe na gorące dni, warto je wypróbować właśnie teraz, bo wrzucamy je do deszczu promocji (*4).

Zobacz BEAMING BABY...

A na koniec...

A jeśli letni deszcz zaatakuje znienacka Wasze precyzyjnie ułożone włosy? Nic straconego, następnym razem możecie się przygotować i to za pomocą naturalnych środków. Nie namawiamy Was oczywiście, aby nałożyć na nie jakiś naturalny tłuszcz zwierzęcy... Brrr... My mamy dla Was produkty, które są szybkie w aplikacji, skutecznie ujarzmiają fryzury i nie obciążają włosów. A w dodatku, jeśli skorzystacie z naszego kodu rabatowego "coiffure", dostaniecie na nie rabat (*5). Kod, jak zwykle, wystarczy wpisać w naszej wygodnej torbie.

Na zakupy!

----
Specjalnie dla Ciebie! Najlepsze oferty! Masz pytanie? Skontaktuj się z nami
Odwiedź nas ponownie na Skarbiec-Natury.pl lub wstąp osobiście do naszych sklepów.
Polub nas na Facebook.
* Przy zamówieniu złożonym w sklepie internetowym za kwotę minimum 130 zł i płatności przelewem, kartą kredytową lub e-przelewem, z wyłączeniem produktów z kategorii "Środki czystości".
** Stan na dzień 18/07/2014, godz. 19:00.
*3 Promocja w okresie 18/07/2014 20:00 - 01/08/2014 20:00, dotyczy produktów w kategoriach "Twarz/Kremy i fluidy" i "Twarz/Pielęgnacja okolic oczu", do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*4 Promocja w okresie 18/07/2014 20:00 - 01/08/2014 20:00, do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*5 Promocja wyłącznie przy zakupie w sklepie internetowym, w okresie 18/07/2014 20:00 - 01/08/2014 20:00, dotyczy produktów w kategorii "Włosy/Do stylizacji włosów", do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.

(nie lubimy gwiazdek i pisania małym druczkiem, chcemy jednak, abyście mogli od nas egzekwować to, co Wam obiecaliśmy)

Dodaj adres newsletter@skarbiec-natury.pl do swojej książki adresowej, aby mieć pewność, że otrzymasz naszą następną dobrą wiadomość. Ten newsletter został wysłany w dniu 18 lipca 2014r.

Tu przeczytasz politykę prywatności dla listy subskrybentów. Aby wypisać się z listy, wpisz ponownie swój adres e-mail na głównej stronie sklepu Skarbiec-Natury.pl, bądź skontaktuj się z nami bezpośrednio - dane kontaktowe poniżej.

Nadawcą listu jest: EkoDrogeria "Skarbiec Natury", ul. Nefrytowa 59, 91-360 Łódź, skarbiec-natury.pl, e-mail: info@skarbiec-natury.pl, tel.: +48 42 635 15 60, +48 42 296 66 82, skype: skarbiec-natury, gg: 42165166.

Właścicielem marki "Skarbiec Natury" jest Tanacor sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Łąkowa 7b, 90-562 Łódź, Sąd Rejonowy dla Łodzi - Śródmieścia w Łodzi, Sąd Gospodarczy, XX Wydział KRS 0000404236, NIP 7272785711, Regon 101339312, Kapitał zakładowy 50000zł.