Ten e-mail zawiera piękną grafikę. Włącz wyświetlanie obrazków lub wyświetl w przeglądarce.
Skarbiec Natury
TWARZ CIAŁO WŁOSY MAKIJAŻ MAMA i DZIECKO MĘŻCZYŹNI AKCESORIA i INNE
PROMOCJE w Skarbcu Natury
----

Dzień dobry,

Nie o to chodzi, by złowić króliczka... Może to i dobre określenie, bo usprawiedliwia nas kiedy ruszamy w drogę zupełnie bez celu. My za to cel mamy jasny i świetlisty jak droga mleczna – żadna buteleczka z naturalnym kosmetykiem droga być nie może. Na gorące lato mamy dla Was więc kolejną porcję promocji. No i mamy też, Drodzy Czytelnicy, trochę nowości, także egzotycznych. W drogę więc, a na końcu też coś znajdziecie. Miłej lektury!

Zespół Skarbca Natury

Promocje

Nasze cykliczne promocje znów zatoczyły koło, bo kołem przecież droga się toczy. I tak od dziś mamy dla Was wszystkie peelingi, glinki, maski, mleczka, balsamy, masła i olejki do ciała w obniżonych cenach (*3). Jak zapewne pamiętacie, wiele z tych produktów jest dość uniwersalnych, odnajdziecie też więc produkty promocyjne na przykład w kosmetykach do twarzy. Takie małe in plus :-) Na pewno wybierzecie coś dla siebie.

Zobacz promocje...

Nowe produkty

Kolejne produkty z kolorówki Lavery są już u nas – te, które są tylko odświeżeniem poprzednich, sygnujemy liczbą "2014", mamy nadzieję, że pomoże to Wam w zorientowaniu się w różnicach. Luvos proponuje nam kolejny produkt, zgodny z ich specjalizacją w glince – odżywczy krem pod prysznic. Nowy produkt też jest z Sylveco – musimy przyznać, że od kiedy przeminęła świetność francuskich kosmetyków naturalnych, brakowało nam wody micelarnej. A tu bach! I mamy! W Sante zaś rozszerza się seria produktów Family – udanego kompromisu pomiędzy ceną, a ilością składników – mamy teraz krem do twarzy na dzień i rewelacyjny 24h. A jeśli planujecie drogę w egzotyczne kraje, egzotyka już jest u nas – to nowa odsłona świetnych olejków Sesa.

Zobacz nowości...

Od producentów

Planete Bleue to francuski producent z mocnymi zasadami. Młody zespół, który rozbija tradycyjną mentalność tamtejszych wytwórców, za punkt honoru stawia sobie etykę i poświęca mnóstwo uwagi badaniom laboratoryjnym. W naszej ofercie znajdziecie ich markę Born to Bio, w której prym wiodą żele pod prysznic o niesamowitych wprost aromatach. Są też i kremy do twarzy, balsamy do ciała, dezodoranty, linia dla dzieci i bardzo ciekawy suchy olejek upiększający. Jeśli dotychczas nie próbowaliście, dajemy Wam ku temu okazję, bo teraz wszystkie te produkty mamy w mocno obniżonych cenach (*4).

Zobacz LUVOS...

A na koniec...

Sezon ogórkowy, choć my raczej tylko hodujemy trawę, aby droga przez ostatnie metry przed drzwiami naszego sklepu stacjonarnego, ukoiła Was zielenią. Na ten gorący czas mamy dla Was kod rabatowy na wszystkie odżywki i maski do włosów (*5). Brzmi "stronghair" i wystarczy wpisać go w naszej wygodnej torbie.

Na zakupy!

----
Specjalnie dla Ciebie! Najlepsze oferty! Masz pytanie? Skontaktuj się z nami
Odwiedź nas ponownie na Skarbiec-Natury.pl lub wstąp osobiście do naszych sklepów.
Polub nas na Facebook.
* Przy zamówieniu złożonym w sklepie internetowym za kwotę minimum 130 zł i płatności przelewem, kartą kredytową lub e-przelewem, z wyłączeniem produktów z kategorii "Środki czystości".
** Stan na dzień 04/07/2014, godz. 19:00.
*3 Promocja w okresie 04/07/2014 20:00 - 18/07/2014 20:00, dotyczy produktów w kategorii "Ciało/ Peelingi, glinki, maski", "Ciało/Mleczka i balsamy", i "Ciało/Masła i olejki", do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*4 Promocja w okresie 04/07/2014 20:00 - 18/07/2014 20:00, do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*5 Promocja wyłącznie przy zakupie w sklepie internetowym, w okresie 04/07/2014 20:00 - 18/07/2014 20:00, dotyczy produktów w kategorii "Włosy/Odżywki i maski", do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.

(nie lubimy gwiazdek i pisania małym druczkiem, chcemy jednak, abyście mogli od nas egzekwować to, co Wam obiecaliśmy)

Dodaj adres newsletter@skarbiec-natury.pl do swojej książki adresowej, aby mieć pewność, że otrzymasz naszą następną dobrą wiadomość. Ten newsletter został wysłany w dniu 04 lipca 2014r.

Tu przeczytasz politykę prywatności dla listy subskrybentów. Aby wypisać się z listy, wpisz ponownie swój adres e-mail na głównej stronie sklepu Skarbiec-Natury.pl, bądź skontaktuj się z nami bezpośrednio - dane kontaktowe poniżej.

Nadawcą listu jest: EkoDrogeria "Skarbiec Natury", ul. Nefrytowa 59, 91-360 Łódź, skarbiec-natury.pl, e-mail: info@skarbiec-natury.pl, tel.: +48 42 635 15 60, +48 42 296 66 82, skype: skarbiec-natury, gg: 42165166.

Właścicielem marki "Skarbiec Natury" jest Tanacor sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Łąkowa 7b, 90-562 Łódź, Sąd Rejonowy dla Łodzi - Śródmieścia w Łodzi, Sąd Gospodarczy, XX Wydział KRS 0000404236, NIP 7272785711, Regon 101339312, Kapitał zakładowy 50000zł.