Ten e-mail zawiera piękną grafikę. Włącz wyświetlanie obrazków lub wyświetl w przeglądarce.
Skarbiec Natury
TWARZ CIAŁO WŁOSY MAKIJAŻ MAMA i DZIECKO MĘŻCZYŹNI AKCESORIA i INNE
PROMOCJE w Skarbcu Natury
----

Dzień dobry,

Zachwyceni coraz wyżej wspinającym się słońcem, które w południe ogrzewa już całe nasze czupryny, postanowiliśmy je wywołać do tablicy. I rzekło ono, abyśmy o te włosy dbali, bo ono będzie próbowało im zaszkodzić. Nie martwcie się jednak, zabezpieczymy Was również od tej strony. Znajdziecie dalej moc promocji, część nawet jest ponumerowana, a część lśniąco nowa. Miłej lektury!

Zespół Skarbca Natury

Promocje

Słońce pięknie odbija się od zdrowych włosów, ale jednocześnie promienie ultrafioletowe skutecznie je psują. Co tu wybrać? Nie mamy jednoznacznej odpowiedzi, bo sami lubimy przyjemne ciepło. Mamy jednak odpowiedź na Wasze potrzeby dotyczące pielęgnacji włosów. Od dziś wszystkie szampony, odżywki, maski i olejki do włosów ustawiamy w rzędach naszej cyklicznej promocji (*3). Kolejno odlicz! Oj, sporo tego, przebierajcie więc i wybierajcie!

Zobacz promocje...

Nowe produkty

Kto pomyślał sobie, że Neobio, które przecież kiedyś miało mnóstwo kosmetyków, poprzestanie na zaledwie kilkunastu, chyba jednak racji nie miał. Kontynuacją sukcesu, bo śmiało tak możemy nazwać nową ich odsłonę, są nowe szampony – do włosów delikatnych i przeciwłupieżowy, nowa odżywka z moringą i lekki olejek do włosów z aloesem i olejem arganowym do aplikacji bez spłukiwania. A skoro słońce, to z Lavery mamy nowe produkty przeciwsłoneczne, w tym krem dedykowany da dzieci.

Zobacz nowości...

Od producentów

Powraca do nas Flora Natura, czyli dostawca przeróżnych olejów, specjalista od przetwarzania olejków eterycznych, wielbiciel standardów, który ponumerował szampony, pionier w naturalnej aromaterapii i w tworzeniu nietypowych produktów. Moglibyśmy długo wymieniać, lepiej jednak jeśli zaprosimy Was do uważnego przejrzenia tej marki, bo mamy ją od dziś dostępną z dużymi rabatami (*4).

Zobacz FLORA NATURA...

Czerwcowe święta

Spieszymy donieść, że 20 czerwca 2014 r. nasz sklep zarówno stacjonarny, jak i internetowy będą nieczynne. Nie oznacza to, że będziemy szczególnie odpoczywać, wszak tego dnia będziemy przygotowywać i wysyłać do Was kolejną porcję dobrych wiadomości zmaterializowanych pod postacią newslettera.

Zobacz nasze sklepy...

A na koniec...

Coś na dwa końce. Albo i na cztery. Bo my boimy się wszelkich stworzeń, których liczba kończyn różna jest od czterech. Dla Waszych za to stóp i rąk mamy kod rabatowy na produkty do ich pielęgnacji. Jest taki, jak zwykle (*5). Dla niezorientowanych polecamy archiwum newslettera, znajdziecie je w stopce każdej strony.

Na zakupy!

----
Specjalnie dla Ciebie! Najlepsze oferty! Masz pytanie? Skontaktuj się z nami
Odwiedź nas ponownie na Skarbiec-Natury.pl lub wstąp osobiście do naszych sklepów.
Polub nas na Facebook.
* Przy zamówieniu złożonym w sklepie internetowym za kwotę minimum 130 zł i płatności przelewem, kartą kredytową lub e-przelewem, z wyłączeniem produktów z kategorii "Środki czystości".
** Stan na dzień 06/06/2014, godz. 18:00.
*3 Promocja w okresie 06/06/2014 22:00 - 20/06/2014 20:00, dotyczy produktów w kategorii "Włosy/Szampony", "Włosy/Odżywki i maski", i "Włosy/Olejki", do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*4 Promocja w okresie 06/06/2014 22:00 - 20/06/2014 20:00, do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*5 Promocja wyłącznie przy zakupie w sklepie internetowym, w okresie 06/06/2014 22:00 - 20/06/2014 20:00, dotyczy produktów w kategorii "Ciało/Pielęgnacja dłoni i stóp", do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami. Wymagane podanie kodu rabatowego "limbo".

(nie lubimy gwiazdek i pisania małym druczkiem, chcemy jednak, abyście mogli od nas egzekwować to, co Wam obiecaliśmy)

Dodaj adres bok@skarbiec-natury.pl do swojej książki adresowej, aby mieć pewność, że otrzymasz naszą następną dobrą wiadomość. Ten newsletter został wysłany w dniu 06 czerwca 2014r.

Tu przeczytasz politykę prywatności dla listy subskrybentów. Aby wypisać się z listy, wpisz ponownie swój adres e-mail na głównej stronie sklepu Skarbiec-Natury.pl, bądź skontaktuj się z nami bezpośrednio - dane kontaktowe poniżej.

Nadawcą listu jest: EkoDrogeria "Skarbiec Natury", ul. Nefrytowa 59, 91-360 Łódź, skarbiec-natury.pl, e-mail: info@skarbiec-natury.pl, tel.: +48 42 635 15 60, +48 42 296 66 82, skype: skarbiec-natury, gg: 42165166.

Właścicielem marki "Skarbiec Natury" jest Tanacor sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Łąkowa 7b, 90-562 Łódź, Sąd Rejonowy dla Łodzi - Śródmieścia w Łodzi, Sąd Gospodarczy, XX Wydział KRS 0000404236, NIP 7272785711, Regon 101339312, Kapitał zakładowy 50000zł.