Ten e-mail zawiera piękną grafikę. Włącz wyświetlanie obrazków lub wyświetl w przeglądarce.
Skarbiec Natury
TWARZ CIAŁO WŁOSY MAKIJAŻ MAMA i DZIECKO MĘŻCZYŹNI AKCESORIA i INNE
PROMOCJE w Skarbcu Natury
----

Dzień dobry,

To nie ucieczka, a atak jest ponoć najlepszą obroną, zaatakujmy zatem nasze komórki, aby mogły się obronić. Przed czym się bronić? Cóż, każdy swojego wroga prędko odnajdzie, krótka lista to choćby starzenie, promienie słoneczne, utrata nawilżenia albo i ich kombinacja. Oręż macie za to od nas w promocjach. Nie wierzycie? Dla niedowiarków też coś będzie! Dowiecie się także dlaczego jedwab kontratakuje... Miłej lektury!

Zespół Skarbca Natury

Promocje

Do naszych cyklicznych (przyzwyczailiście się nieco, prawda?) promocji znów zawitały produkty do pielęgnacji, oczyszczania i ochrony twarzy (*3). Zaczynamy od kremów i fluidów – mówiąc o tych ostatnich mamy na myśli te nie zmieniające koloru cery. To w zasadzie produkty podobne do kremów, o nieco lżejszej konsystencji. Dla poszukujących skoncentrowanego odżywienia – maski do twarzy, a oczyszczania (ale nie tylko) peelingi, wśród których znajdziecie też sporo glinek. Bo tak to u nas jest od zawsze, że produkty nie uciekają przed przynależnością do wielu kategorii.

Zobacz promocje...

Nowe produkty

Jest w końcu odżywka do włosów, która zawiera w sobie mnóstwo cennych składników i można ją pozostawiać na włosach. Czy to takie dziwne? W sumie tak, bo produktów bez spłukiwania jest jak na lekarstwo i najczęściej prawie nic w nich nie ma. Nie tak łatwo stworzyć więc formułę, która nie obciąży włosów zbyt mocno. Annemarie Boerlind spróbowało i... wydaje nam się, że im się udało, jednak z włosami to sprawa jest mocno indywidualna, czekamy więc na Wasze zdanie. Produkt uzupełnia odświeżoną niedawno serię Seide (co po niemiecku oznacza jedwab). Odważycie się, czy uciekniecie?

Zobacz nowości...

Od producentów

Od dziś królują specjaliści od glinek – Les Argiles du Soleil (po francusku to będzie Słoneczne Glinki, czy jakoś tak). Jeśli nie wiecie do czego służą, służymy radą – zajrzyjcie do bloga Magia Natury. Dość rzec, że mamy przeróżne kolory i różne postacie. Waszą uwagę odwracamy szczególnie w kierunku glinek w proszku, w suchym miejscu można je przechowywać przez kilka lat i występują w różnej wielkości opakowaniach. Mamy też, choć niestety uciekają nam ostatnie już chyba, sztuki glinek w tubkach od razu rozrobionych z wodą. No i mydła z glinkami też mamy. Wszystkie produkty tego producenta są teraz z dużym rabatem (*4).

Zobacz LES ARGILES DU SOLEIL...

Czas dostawy

Większość naszych produktów jest dostępna "od ręki", czyli do niemalże natychmiastowej wysyłki. Część jednak jest w magazynach naszych dostawców – jeśli mamy wiarygodną informację o ich dostępności, dzielimy się nią z Wami, umożliwiając zakup produktów, na które trzeba kilka dni poczekać. Postanowiliśmy napisać krótki przewodnik "dla niedowiarków", znajdziecie go na stronie każdego produktu tuż pod zdjęciami, a dowiecie się z niego jakie to daje dla Was korzyści. Koniecznie zajrzyjcie!

Zobacz przewodnik...

A na koniec...

Czy za pomocą kosmetyków naturalnych można sprawnie i trwale wystylizować fryzurę? Pewnie! Jeśli chcecie się przekonać, skorzystajcie z kodu rabatowego "coiffure" – wystarczy wpisać go w naszej wygodnej torbie (*5).

Na zakupy!

----
Specjalnie dla Ciebie! Najlepsze oferty! Masz pytanie? Skontaktuj się z nami
Odwiedź nas ponownie na Skarbiec-Natury.pl lub wstąp osobiście do naszych sklepów.
Polub nas na Facebook.
* Przy zamówieniu złożonym w sklepie internetowym za kwotę minimum 130 zł i płatności przelewem, kartą kredytową lub e-przelewem, z wyłączeniem produktów z kategorii "Środki czystości".
** Stan na dzień 09/05/2014, godz. 19:00.
*3 Promocja w okresie 09/05/2014 20:00 - 23/05/2014 20:00, dotyczy produktów w kategoriach "Twarz/Kremy i fluidy" oraz "Twarz/Maski i peelingi" do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*4 Promocja w okresie 09/05/2014 20:00 - 23/05/2014 20:00, do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*5 Promocja wyłącznie przy zakupie w sklepie internetowym, w okresie 09/05/2014 20:00 - 23/05/2014 20:00, dotyczy produktów w kategorii "Włosy/Do stylizacji włosów", do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.

(nie lubimy gwiazdek i pisania małym druczkiem, chcemy jednak, abyście mogli od nas egzekwować to, co Wam obiecaliśmy)

Dodaj adres bok@skarbiec-natury.pl do swojej książki adresowej, aby mieć pewność, że otrzymasz naszą następną dobrą wiadomość. Ten newsletter został wysłany w dniu 09 maja 2014r.

Tu przeczytasz politykę prywatności dla listy subskrybentów. Aby wypisać się z listy, wpisz ponownie swój adres e-mail na głównej stronie sklepu Skarbiec-Natury.pl, bądź skontaktuj się z nami bezpośrednio - dane kontaktowe poniżej.

Nadawcą listu jest: EkoDrogeria "Skarbiec Natury", ul. Nefrytowa 59, 91-360 Łódź, skarbiec-natury.pl, e-mail: info@skarbiec-natury.pl, tel.: +48 42 635 15 60, +48 42 296 66 82, skype: skarbiec-natury, gg: 42165166.

Właścicielem marki "Skarbiec Natury" jest Tanacor sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Łąkowa 7b, 90-562 Łódź, Sąd Rejonowy dla Łodzi - Śródmieścia w Łodzi, Sąd Gospodarczy, XX Wydział KRS 0000404236, NIP 7272785711, Regon 101339312, Kapitał zakładowy 50000zł.