Ten e-mail zawiera piękną grafikę. Włącz wyświetlanie obrazków lub wyświetl w przeglądarce.
Skarbiec Natury
TWARZ CIAŁO WŁOSY MAKIJAŻ MAMA i DZIECKO MĘŻCZYŹNI AKCESORIA i INNE
PROMOCJE w Skarbcu Natury
----

Dzień dobry,

Zbieg świąt wszelakich w niedalekim odstępie czasu, to bardzo sympatyczny dar naszego kalendarza. Ech, majówka! Przy odrobinie szczęścia, to prawie jak wakacje. Sezon grillowy i takie tam nasze zwyczaje, nie zachęcają do bycia eko, choć czasem wystarczy tak niewiele, aby po pikniku nie został nawet ślad, a śmieci trafiły do właściwych pojemników. W wolnej chwili poczytajcie nasze nowe artykuły, zamówcie darmową dostawę, skorzystajcie z aromaterapii, a jeśli będzie słońce – a będzie przecież – nie zapomnijcie o odpowiedniej ochronie. Miłej lektury!

Zespół Skarbca Natury

Promocje

Coś dla ciała i coś dla ciała – oto kategorie, które wpadły do naszego majówkowego, piknikowego koszyka promocji. Od dziś wszystkie glinki, maski, balsamy, peelingi, mleczka, masła i olejki do ciała dostępne są w obniżonych cenach (*3). Łatwo je znajdziecie – etykietki cenowe zmieniły kolor na czerwony. Warto szczególnie przyjrzeć się glinkom Les Argiles Du Soleil, bo od niedawna mają one już nowe, obniżone ceny, wybór kolorów jest ogromny i są też duże, ekonomiczne opakowania.

Zobacz promocje...

Nowe produkty

Zakręcony podkład? I do tego z działaniem przeciwzmarszczkowym? Cover and Care to nowość z Lavery – podkład w kompakcie i krem w jednym produkcie. Ale nawet sam podkład ma sporo cennych olejów, przyjrzyjcie się składom – podajemy je oddzielnie dla każdej zakręconej części. Do kompletu proponujemy nową kurację odżywczą z Age Protection Logona. Mamy też nową odsłonę jedwabnej serii do włosów Annemarie Boerlind, czyli Seide, a w niej mocno regenerujące odżywka i maska. Spuchł też nieco, tak bardzo przez Was lubiany, szampon do włosów suchych i zniszczonych Lavera – jest w powiększonym opakowaniu. Urocze nieprawdaż, prawie zapomnieliśmy, że jeszcze rok temu wszystkie ich szampony miały tę pojemność, pamiętajcie jednak, że to są już inne, odświeżone formuły.

Zobacz nowości...

Od producentów

Coraz bardziej lubimy paczkomaty. A Wy? Mamy nadzieję, że też, bo namówiliśmy kolejnego producenta, aby zafundował Wam darmową wysyłkę (*4). Heliotrop ma w swojej ofercie czytelnie pogrupowane produkty zarówno do cery dojrzałej, wrażliwej, jak i rewelacyjną serię Moisture – dla cery wymagającej szczególnego nawilżenia. Warto przy tej okazji je wypróbować, a przy okazji przeżyć niezapomniane emocje, kiedy to podczas majówki poczta zamknięta, a przed Wami po wpisaniu kodu, który dostajecie SMSem, otwiera się żółta skrzynka, a w niej starannie zapakowane naturalne kosmetyki.

Zobacz HELIOTROP...

Artykuły w Magii Natury

Do naszego pokaźnego już zbioru eksperckich artykułów na blogu Magia Natury dorzuciliśmy kolejne, idealne do poczytania na majówkowym pikniku. Garść wskazówek, jak zadbać o skórę na wiosnę, konkretne argumenty, dlaczego nie przepadamy za solarium oraz – mocno już naukowy – dlaczego skóra się starzeje i powstają zmarszczki. Jeśli zaś zdążyliście zapomnieć do czego służy konkretny kolor glinki, skorzystajcie na blogu z okienka wyszukiwania lub Chmurki Natury na dole głównej strony.

Zobacz blog...

Majówkowa logistyka

W najbliższym, nieco leniwym okresie, my nie pozwolimy sobie na zbyt dużo odpoczynku i w każdy dzień roboczy, z wyjątkiem 2. maja, który to pewnie za czas jakiś wolnym też się ustawowo stanie. Wam za to życzymy trochę wytchnienia, słonecznej pogody, a jeśli będziecie się nudzić, przeczytajcie raz jeszcze ten newsletter – może odkryjecie między wierszami pomysły na spędzenie wolnego czasu.

Zobacz koszty dostawy...

A na koniec...

Na koniec zaś zaglądamy ponownie do naszej stosunkowo młodej kategorii, obejmującej produkty do aromaterapii – przede wszystkim bezpieczne mieszanki olejków, ale też lampy, kominki i elektryczne dyfuzory do rozsiewania ich odświeżającej mocy. Mamy dla Was w prezencie kod rabatowy "aroma", dający rabat na wszystkie w niej produkty (*5). Zwróćcie uwagę, że w tej kategorii znajdziecie produkty bezpieczne dla dzieci. Aby użyć kodu, po wrzuceniu produktów do naszej wygodnej torby, wystarczy go wpisać w odpowiednim polu.

Na zakupy!

----
Specjalnie dla Ciebie! Najlepsze oferty! Masz pytanie? Skontaktuj się z nami
Odwiedź nas ponownie na Skarbiec-Natury.pl lub wstąp osobiście do naszych sklepów.
Polub nas na Facebook.
* Przy zamówieniu złożonym w sklepie internetowym za kwotę minimum 130 zł i płatności przelewem, kartą kredytową lub e-przelewem, z wyłączeniem produktów z kategorii "Środki czystości".
** Stan na dzień 25/04/2014, godz. 17:00.
*3 Promocja w okresie 25/04/2014 18:00 - 09/05/2014 18:00, dotyczy produktów w kategoriach "Ciało/Peelingi, glinki, maski", "Ciało/Mleczka i balsamy" oraz "Ciało/Masła i olejki" do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*4 Promocja w okresie 25/04/2014 18:00 - 09/05/2014 18:00, do wyczerpania zapasów, łączy się z innymi promocjami.
*5 Promocja wyłącznie przy zakupie w sklepie internetowym, w okresie 25/04/2014 18:00 - 09/05/2014 18:00, dotyczy produktów w kategorii "Akcesoria i inne/Aromaterapia", do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.

(nie lubimy gwiazdek i pisania małym druczkiem, chcemy jednak, abyście mogli od nas egzekwować to, co Wam obiecaliśmy)

Dodaj adres bok@skarbiec-natury.pl do swojej książki adresowej, aby mieć pewność, że otrzymasz naszą następną dobrą wiadomość. Ten newsletter został wysłany w dniu 25 kwietnia 2014r.

Tu przeczytasz politykę prywatności dla listy subskrybentów. Aby wypisać się z listy, wpisz ponownie swój adres e-mail na głównej stronie sklepu Skarbiec-Natury.pl, bądź skontaktuj się z nami bezpośrednio - dane kontaktowe poniżej.

Nadawcą listu jest: EkoDrogeria "Skarbiec Natury", ul. Nefrytowa 59, 91-360 Łódź, skarbiec-natury.pl, e-mail: info@skarbiec-natury.pl, tel.: +48 42 635 15 60, +48 42 296 66 82, skype: skarbiec-natury, gg: 42165166.

Właścicielem marki "Skarbiec Natury" jest Tanacor sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Łąkowa 7b, 90-562 Łódź, Sąd Rejonowy dla Łodzi - Śródmieścia w Łodzi, Sąd Gospodarczy, XX Wydział KRS 0000404236, NIP 7272785711, Regon 101339312, Kapitał zakładowy 50000zł.