Ten e-mail zawiera piękną grafikę. Włącz wyświetlanie obrazków lub wyświetl w przeglądarce.
Skarbiec Natury
TWARZ CIAŁO WŁOSY MAKIJAŻ MAMA i DZIECKO MĘŻCZYŹNI AKCESORIA i INNE
PROMOCJE w Skarbcu Natury
----

Dzień dobry,

Już dziś z okazji Świąt Wielkiej Nocy, życzymy Wam chwili wytchnienia, refleksyjnego spojrzenia w przeszłość i jasnych myśli o przyszłości. Farby naturalne wprawdzie ani myśli, ani włosów nie rozjaśniają, ale może to właśnie czas na zmiany na zewnętrznej części głowy. Zwłaszcza, jeśli ulubioną odżywkę wyciągniecie z żółtej skrzynki, a harmonię myśli odnajdziecie w aromaterapii. O tym wszystkim poniżej, a tymczasem... Wesołych Świąt!

Zespół Skarbca Natury

Promocje

W naszych cyklicznych promocjach mamy ogromną ilość kosmetyków do włosów (*3). Są odżywki, są maski, ale – tego jeszcze nie było – są też farby! A wybór mamy doskonały, poprzez tradycyjne indyjskie oparte tylko na hennie i indygo, po europejskie zawierające mnóstwo dodatkowych, naturalnych składników koloryzujących. Jeśli wolicie farby mniej czasochłonne, koniecznie wypróbujcie te gotowe w kremie.

Zobacz promocje...

Nowe produkty

W naszym dość młodym dziale "Aromaterapia" pojawiły się dwa nowe olejki do elektrycznego dyfuzora Flora Natura – Morze Śródziemne oraz Harmonia. Jeśli lubicie, aby Wasz dom pachniał świeżymi olejkami eterycznymi, te produkty są dla Was. Nie zawierają szkodliwych wzmacniaczy zapachu i są bezpieczne dla dzieci. A w kosmetykach? Było już BB, teraz czas na CC, tym razem z Lavery mamy krem 8 (osiem!) w 1. Jeśli natomiast potrzebujecie samoopalacza, to producent ten w obecnym sezonie zastąpił swój sławny samoopalacz do twarzy i ciała dwoma oddzielnymi produktami, które też już u nas znajdziecie.

Zobacz nowości...

Od producentów

Tego też jeszcze nie było. Biofficina Toscana proponuje od dziś darmową wysyłkę do paczkomatu (przy przedpłacie), jeśli w torbie znajdą się minimum dwa dowolne produkty, a choć jeden z nich będzie właśnie tej marki (*4). Kto jeszcze nie próbował tych doskonałych, włoskich kosmetyków, a w dodatku nie odbierał, o dowolnej porze dnia lub nocy, wytęsknionej przesyłki z magicznej żółtej skrzynki, ma teraz ku temu najlepszą okazję. To co? Może coś do włosów z promocji?

Zobacz BIOFFICINA TOSCANA...

2. urodziny Skarbca Natury

Kiedy obchodzimy nasze urodziny? Zgodnie z ustaleniami poczynionymi rok temu, będzie to rocznica otwarcia internetowej odsłony naszej EkoDrogerii. Kiedy dokładnie? Dociekliwych zapraszamy do przejrzenia wstecz naszego profilu Facebook, cierpliwych zaś po prostu do zaglądania na naszą stronę www. Tego oto dnia dorzucimy do – już przecież pokaźnego koszyka promocji – kolejne, abyście mogli z nami świętować. A już dziś zajrzyjcie do sekcji "Nasze sklepy" i sprawdźcie ile to produktów mamy dla Was na magazynie.

Zobacz nasze sklepy...

A na koniec...

A może w ten świąteczny czas, w tym zabieganym świecie, uda się znaleźć chwilkę na odprężającą kąpiel? W ramach protestu wobec wciąż rosnącej popularności rozsyłania sobie demotywatorów, my mamy dla was drobny motywator – kod rabatowy na wszystkie dodatki do kąpieli (*5). Brzmi on "bathpleasure" i wystarczy wpisać go w naszej wygodnej torbie.

Na zakupy!

----
Specjalnie dla Ciebie! Najlepsze oferty! Masz pytanie? Skontaktuj się z nami
Odwiedź nas ponownie na Skarbiec-Natury.pl lub wstąp osobiście do naszych sklepów.
Polub nas na Facebook.
* Przy zamówieniu złożonym w sklepie internetowym za kwotę minimum 130 zł i płatności przelewem, kartą kredytową lub e-przelewem, z wyłączeniem produktów z kategorii "Środki czystości".
** Stan na dzień 11/04/2014, godz. 17:00.
*3 Promocja w okresie 11/04/2014 18:00 - 25/04/2014 20:00, dotyczy produktów w kategoriach "Włosy/Odżywki i maski" oraz "Włosy/Farby" do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*4 Promocja w okresie 11/04/2014 18:00 - 25/04/2014 20:00, do wyczerpania zapasów, łączy się z innymi promocjami.
*5 Promocja wyłącznie przy zakupie w sklepie internetowym, w okresie 30/03/2014 20:00 - 13/04/2014 20:00, dotyczy produktów w kategorii "Ciało/Dodatki do kąpieli", do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.

(nie lubimy gwiazdek i pisania małym druczkiem, chcemy jednak, abyście mogli od nas egzekwować to, co Wam obiecaliśmy)

Dodaj adres bok@skarbiec-natury.pl do swojej książki adresowej, aby mieć pewność, że otrzymasz naszą następną dobrą wiadomość. Ten newsletter został wysłany w dniu 11 kwietnia 2014r.

Tu przeczytasz politykę prywatności dla listy subskrybentów. Aby wypisać się z listy, wpisz ponownie swój adres e-mail na głównej stronie sklepu Skarbiec-Natury.pl, bądź skontaktuj się z nami bezpośrednio - dane kontaktowe poniżej.

Nadawcą listu jest: EkoDrogeria "Skarbiec Natury", ul. Nefrytowa 59, 91-360 Łódź, skarbiec-natury.pl, e-mail: info@skarbiec-natury.pl, tel.: +48 42 635 15 60, +48 42 296 66 82, skype: skarbiec-natury, gg: 42165166.

Właścicielem marki "Skarbiec Natury" jest Tanacor sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Łąkowa 7b, 90-562 Łódź, Sąd Rejonowy dla Łodzi - Śródmieścia w Łodzi, Sąd Gospodarczy, XX Wydział KRS 0000404236, NIP 7272785711, Regon 101339312, Kapitał zakładowy 50000zł.