Ten e-mail zawiera piękną grafikę. Włącz wyświetlanie obrazków lub wyświetl w przeglądarce.
Skarbiec Natury
TWARZ CIAŁO WŁOSY MAKIJAŻ MAMA i DZIECKO MĘŻCZYŹNI AKCESORIA i INNE
PROMOCJE w Skarbcu Natury
----

Dzień dobry,

Czy wiosna jest teraz na całym świecie? Geografia jest nieubłagana i mówi nam, że nie. Na szczęście w naszych rejonach już przyszła. Do Toskanii też, mamy więc dla Was w promocji pierwszą z naszych toskańskich marek. Do tego tradycyjnie promocyjne kategorie i ważna informacja o paczkach pocztowych. Zadbamy też o to, co wypływa z Waszej zmywarki, a na koniec też będzie coś ciekawego. Miłej lektury!

Zespół Skarbca Natury

Promocje

Poza toskańskimi kosmetykami, o których poniżej, nie może zabraknąć naszych cyklicznych promocji na całe kategorie naturalnych kosmetyków (*3). Od dziś wszystkie żele, mleczka, toniki i mgiełki do twarzy dostępne są w jeszcze bardziej rewelacyjnych cenach. To dobry moment, aby zaopatrzyć się w zapas podstawowych produktów do codziennej pielęgnacji, zapraszamy do dokładnego przejrzenia tych kategorii.

Zobacz promocje...

Nowe produkty

Jeśli korzystaliście już z naturalnych środków czystości, mamy dla Was coś na kolejny etap starań o to, aby do naszego środowiska nie wprowadzać substancji trudno degradowalnych. Jeśli jesteście przyzwyczajeni do – bądź, co bądź wygodnych – tabletek do zmywarki, koniecznie skorzystajcie z naszej propozycji, zwłaszcza, że spieszymy z możliwością wyboru. W naszej ofercie pojawiły się dwa bestsellery rynku niemieckiego, czyli tabletki marek Sodasan i Sonett. Wracając zaś do kosmetyków, to dla poszukiwaczy niesamowitych aromatów mamy nowości z Lavery z serii Pink Energy – żel pod prysznic i fluid do ciała z różowego grejpfruta i różowego pieprzu. A dla tradycjonalistów nowe żele do mycia z Sylveco.

Zobacz nowości...

Od producentów

Oto materializacja toskańskiej wiosny – kosmetyki Biofficina Toscana, które powstają właśnie tam i wyłącznie tam, bo poza składnikami, liniami produkcyjnymi, szefem laboratorium, pracownikami na linii produkcyjnej, także opakowania i wszelkie usługi logistyczne pochodzą z Toskanii. To także kosmetyki, które naprawdę różnią się pomiędzy sobą w poszczególnych partiach, bo taka właśnie jest natura. A dla Was mamy je od dziś w super promocji. Wszystkie, w tym niesamowite mleczka do ciała, serum oparte na dokładnej kompozycji kilku zaledwie składników, a także Waszą ulubioną piankę do mycia twarzy, ciała i okolic intymnych.

Zobacz BIOFFICINA TOSCANA...

Paczki pocztowe

U nas możecie wybrać dostawę Waszego zamówienia za pomocą jednego z wielu przewoźników. Jednym z najbardziej lubianych jest Poczta Polska. Dlaczego? My cenimy ją za to, że dociera niezawodnie w najdalsze i najbardziej zapomniane zakątki kraju, awizowane przesyłki przechowuje dla Was aż 14 dni, a do tego ma bardzo starannie przygotowane i udokumentowane systemy informatyczne. Musicie też wiedzieć, że Wasze przesyłki wysyłamy jako paczki. Nie tam jakieś wynalazki, tylko najbardziej niezawodne i najszybsze paczki.

Zobacz sposoby dostawy...

A na koniec...

Toskania to też niesamowite kolory. Trzeba o tym mówić. Ustami. Niech będzie więc. Od dziś do przez najbliższe dwa tygodnie możecie korzystać z kodu rabatowego na wszystkie produkty do makijażu ust. Kod brzmi "glasstrace" i wystarczy go wpisać w naszej wygodnej torbie.

Na zakupy!

----
Specjalnie dla Ciebie! Najlepsze oferty! Masz pytanie? Skontaktuj się z nami
Odwiedź nas ponownie na Skarbiec-Natury.pl lub wstąp osobiście do naszych sklepów.
Polub nas na Facebook.
* Przy zamówieniu złożonym w sklepie internetowym za kwotę minimum 130 zł i płatności przelewem, kartą kredytową lub e-przelewem, z wyłączeniem produktów z kategorii "Środki czystości".
** Stan na dzień 30/03/2014, godz. 20:00.
*3 Promocja w okresie 30/03/2014 20:00 - 13/04/2014 20:00, dotyczy produktów w kategoriach "Twarz/Żele i mleczka" oraz "Twarz/Toniki i mgiełki" do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*4 Promocja w okresie 30/03/2014 20:00 - 13/04/2014 20:00, do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*5 Promocja wyłącznie przy zakupie w sklepie internetowym, w okresie 30/03/2014 20:00 - 13/04/2014 20:00, dotyczy produktów w kategorii "Makijaż/Usta" i jej podkategorii, do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.

(nie lubimy gwiazdek i pisania małym druczkiem, chcemy jednak, abyście mogli od nas egzekwować to, co Wam obiecaliśmy)

Dodaj adres bok@skarbiec-natury.pl do swojej książki adresowej, aby mieć pewność, że otrzymasz naszą następną dobrą wiadomość. Ten newsletter został wysłany w dniu 30 marca 2014r.

Tu przeczytasz politykę prywatności dla listy subskrybentów. Aby wypisać się z listy, wpisz ponownie swój adres e-mail na głównej stronie sklepu Skarbiec-Natury.pl, bądź skontaktuj się z nami bezpośrednio - dane kontaktowe poniżej.

Nadawcą listu jest: EkoDrogeria "Skarbiec Natury", ul. Nefrytowa 59, 91-360 Łódź, skarbiec-natury.pl, e-mail: info@skarbiec-natury.pl, tel.: +48 42 635 15 60, +48 42 296 66 82, skype: skarbiec-natury, gg: 42165166.

Właścicielem marki "Skarbiec Natury" jest Tanacor sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Łąkowa 7b, 90-562 Łódź, Sąd Rejonowy dla Łodzi - Śródmieścia w Łodzi, Sąd Gospodarczy, XX Wydział KRS 0000404236, NIP 7272785711, Regon 101339312, Kapitał zakładowy 50000zł.