Ten e-mail zawiera piękną grafikę. Włącz wyświetlanie obrazków lub wyświetl w przeglądarce.
Skarbiec Natury
TWARZ CIAŁO WŁOSY MAKIJAŻ MAMA i DZIECKO MĘŻCZYŹNI AKCESORIA i INNE
PROMOCJE w Skarbcu Natury
----

Dzień dobry,

Jakaś niedobra magia psuje nam klimat. Nie możemy się połapać, czy to już wiosna, bo zimy też jakby wcale nie było. Trzeba więc trochę pozaklinać. Czary-mary i u nas już jest! Widzimy ją na oczy, okolica też piękna, skupmy się więc na pielęgnacji okolic oczu. Mamy dla Was dużo promocji, okazję producencką, słowo o kartach kredytowych, a kod rabatowy jest, a jakby go nie było. Magia? Miłej lektury!

Zespół Skarbca Natury

Promocje

Na początek wiosny odmładzamy nasze oczy. Mówiąc nieco precyzyjniej to okolice oczu, czyli tam, gdzie oznak starzenia skóry jest nadmiar, a gdzie – wbrew pozorom – możemy łatwo i bezboleśnie zdziałać naprawdę sporo. Dla Was więc w naszych cyklicznych promocjach cała ta kategoria, w której odnajdziecie naturalne i skuteczne produkty. Jakby tego było mało, do promocji dorzucamy jeszcze całą kategorię pielęgnacji specjalnej (*3). Co to takiego? Zajrzyjcie, a na pewno znajdziecie coś dla siebie.

Zobacz promocje...

Starości

O! To nie westchnienie ku wiekowi złotemu, ale taki mały sygnał, że zrobiliśmy nieco wiosennego porządku na półkach. Zniknęło z nich sporo produktów, których od dawna nie możemy się doprosić u producentów i dystrybutorów. Nie martwcie się jednak – w dalszym ciągu w naszym sklepie znajdziecie prawie 2000 produktów dostępnych od ręki, jest więc w czym wybierać. Z nowości zaś natomiast mamy nowe produkty Sylveco – szampon, tonik hibiskusowy i ciekawy balsam myjący do włosów z betuliną.

Zobacz nowości...

Od producentów

Tym razem, po cichutku, udało nam się skorzystać z okazji i uzupełnić zapas Absolute Organic w rewelacyjnych cenach. Podzielimy się więc tą okazją z Wami! Od dziś w promocji mamy wszystkie kosmetyki tej marki (*4). Kto używał, ten wie, że w każdym składzie znajdziecie ogromną ilość substancji aktywnych, są certyfikowane przez Ecocert, a jakby tego było mało, to producent nie boi się uczciwie napisać jaki procent składników pochodzi z upraw ekologicznych. Koniecznie skorzystajcie z naszych ogromnych rabatów.

Zobacz ABSOLUTE ORGANIC...

Płatności kartą

U nas możesz zapłacić kartą płatniczą (w tym kredytową) za zakupy zarówno w sklepie internetowym, jak i w sklepie stacjonarnym. Czy to coś dziwnego? U nas nie, ale zauważyliśmy w innych sklepach niepokojącą tendencję, że płatności elektroniczne oznaczają tylko możliwość elektronicznego przelewu bezpośrednio z rachunku bankowego, co nie zawsze jest najwygodniejsze. Zapraszamy więc do nas – tu zapłacisz kartą, e-przelewem, peopay lub gotówką przy odbiorze przesyłki.

Formy płatności...

A na koniec...

Boso po łące? Może jeszcze trochę za wcześnie, ale my mamy już dla Was specjalny kod rabatowy na produkty do pielęgnacji stóp (*5). Do rąk też, bo produkty zwykle są dość podobne i w większości przypadków można ich używać zamiennie. Kod brzmi..., brzmi tak jak zwykle brzmi nasz kod rabatowy na tę kategorię. A jeśli go nie pamiętacie, odnajdziecie go w poprzednich newsletterach, potem zaś śmiało użyjcie go w naszej wygodnej torbie!

Na zakupy!

----
Specjalnie dla Ciebie! Najlepsze oferty! Masz pytanie? Skontaktuj się z nami
Odwiedź nas ponownie na Skarbiec-Natury.pl lub wstąp osobiście do naszych sklepów.
Polub nas na Facebook.
* Przy zamówieniu złożonym w sklepie internetowym za kwotę minimum 130 zł i płatności przelewem, kartą kredytową lub e-przelewem, z wyłączeniem produktów z kategorii "Środki czystości".
** Stan na dzień 16/03/2014, godz. 12:00.
*3 Promocja w okresie 16/03/2014 16:00 - 28/03/2014 20:00, dotyczy produktów w kategoriach "Twarz/Pielęgnacja okolic oczu" oraz "Twarz/Pielęgnacja specjalna" do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*4 Promocja w okresie 16/03/2014 16:00 - 28/03/2014 20:00, do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*5 Promocja wyłącznie przy zakupie w sklepie internetowym, w okresie 16/03/2014 16:00 - 28/03/2014 20:00, dotyczy produktów w kategorii "Ciało/Pielęgnacja dłoni i stóp", do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.

(nie lubimy gwiazdek i pisania małym druczkiem, chcemy jednak, abyście mogli od nas egzekwować to, co Wam obiecaliśmy)

Dodaj adres bok@skarbiec-natury.pl do swojej książki adresowej, aby mieć pewność, że otrzymasz naszą następną dobrą wiadomość. Ten newsletter został wysłany w dniu 16 marca 2014r.

Tu przeczytasz politykę prywatności dla listy subskrybentów. Aby wypisać się z listy, wpisz ponownie swój adres e-mail na głównej stronie sklepu Skarbiec-Natury.pl, bądź skontaktuj się z nami bezpośrednio - dane kontaktowe poniżej.

Nadawcą listu jest: EkoDrogeria "Skarbiec Natury", ul. Nefrytowa 59, 91-360 Łódź, skarbiec-natury.pl, e-mail: info@skarbiec-natury.pl, tel.: +48 42 635 15 60, +48 42 296 66 82, skype: skarbiec-natury, gg: 42165166.

Właścicielem marki "Skarbiec Natury" jest Tanacor sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Łąkowa 7b, 90-562 Łódź, Sąd Rejonowy dla Łodzi - Śródmieścia w Łodzi, Sąd Gospodarczy, XX Wydział KRS 0000404236, NIP 7272785711, Regon 101339312, Kapitał zakładowy 50000zł.