Ten e-mail zawiera piękną grafikę. Włącz wyświetlanie obrazków lub wyświetl w przeglądarce.
Skarbiec Natury
TWARZ CIAŁO WŁOSY MAKIJAŻ MAMA i DZIECKO MĘŻCZYŹNI AKCESORIA i INNE
PROMOCJE w Skarbcu Natury
----

Dzień dobry,

Dzień Kobiet to doskonała okazja, aby po cichutku podsunąć pomysł na swój upragniony prezent. Panowie, bądźcie więc wyczuleni na dyskretne sygnały, ale pogłówkujcie też sami. Wszystkim Wam idziemy z pomocą, bo w promocjach dużo się dzieje, a to w kategoriach, a to od producentów, a także w innych zaskakujących formach. Drogim Paniom życzymy uśmiechu! Mamy nadzieję, że pojawi się on w trakcie czytania. Miłej lektury!

Zespół Skarbca Natury

Promocje

Do naszych promocyjnych kategorii wracają kremy, fluidy, serum i olejki do twarzy (*3). Te ostatnie w zasadzie w większości w nich pozostają, bo ich naturalne właściwości sprawiają, że można ich używać nieomal do całego ciała. Na kremy warto także zwrócić szczególną uwagę. Czy wybierzecie duet dzień/noc, czy wersję 24 godzinną, czy też może jesteście przekonani do tego, aby w dzień pielęgnować cerę, a w nocy dać jej odpocząć? Koniecznie odwiedźcie tę kategorię!

Zobacz promocje...

Nowe produkty

W końcu złapaliśmy oddech po przeprowadzce magazynu, to i udało nam się nadgonić czekające w kolejce nowości. Mamy więc m.in. łatwe w aplikacji farby w kremie Sante, olejek Sesa Master Mind, żel do higieny intymnej Sylveco, cienie i rozświetlacz z Lavery, glinki w tubkach Les Argiles du Soleil – niebieską i fioletową. Do grona producentów past do zębów bez fluoru dołączyło też Sante, rozszerzając swoja linię z witaminą B12. Od tego producenta mamy też ogromny krok w kierunku zrównoważonego rozwoju – dwa nowe żele pod prysznic w opakowaniach z Polywood, czyli z dodatkiem biodegradowalnych włókien drzewnych.

Zobacz nowości...

Od producentów

Kontynuujemy naszą październikową rewolucję. Mamy dla Was promocję na kolejną "dużą" markę. Zapraszamy do królestwa Logony – to firma, która została stworzona przez grupę młodych ludzi, nie mogących znaleźć produktów spełniających ich oczekiwania. Byli naprawdę uparci i stworzyli doskonały na owe czasy przewodnik po – raczej abstrakcyjnym wówczas dla ogółu – pojęciu "kosmetyki naturalne". Udało im się, a dziś to ogromna firma z niewyobrażalnym wprost potencjałem innowacyjnym. A my cóż, po prostu oddajemy Wam wszystkie jej produkty z dużymi rabatami (*4).

Zobacz LOGONA...

Ecoworld – okazja do wypróbowania

Mamy nie lada gratkę. Kto z Was jeszcze nie próbował cudownych kosmetyków kąpielowych Ecoworld, ma teraz ku temu najlepszą okazję. Od teraz do następnego newslettera, jeśli złożycie zamówienie za minimum 100 zł i znajdzie się w nim serduszko, babeczka, pralinka, batonik, gwiazdka lub kwiatek Ecoworld, my zwrócimy Wam równowartość jego ceny w postaci kuponu rabatowego na kolejne zakupy! Promocja dotyczy wyłącznie jednej sztuki w zamówieniu i aby w niej skorzystać należy zarejestrować się w naszym sklepie (*6). Fajny pomysł na prezent, nieprawdaż?

Zobacz ECOWORLD...

A na koniec...

Rozpędziliśmy się z tymi wszystkimi promocjami, ale cóż, Dzień Kobiet ma swoje prawa. Nie omieszkamy więc dodać na koniec drobniutkiej wisienki na torcie. Zapraszamy w świat naturalnych zapachów. Kod rabatowy "fragrance" daje zniżkę na wszystkie perfumy i dezodoranty, a wystarczy wpisać go w naszej wygodnej torbie (*5). Zaglądajcie też do nas często, bo nasz coraz większy magazyn rotuje coraz szybciej, łatwo więc przegapić okazję, którą upoluje ktoś inny.

Na zakupy!

----
Specjalnie dla Ciebie! Najlepsze oferty! Masz pytanie? Skontaktuj się z nami
Odwiedź nas ponownie na Skarbiec-Natury.pl lub wstąp osobiście do naszych sklepów.
Polub nas na Facebook.
* Przy zamówieniu złożonym w sklepie internetowym za kwotę minimum 130 zł i płatności przelewem, kartą kredytową lub e-przelewem, z wyłączeniem produktów z kategorii "Środki czystości".
** Stan na dzień 28/02/2014, godz. 20:00.
*3 Promocja w okresie 28/02/2014 20:00 - 14/03/2014 20:00, dotyczy produktów w kategoriach "Twarz/Kremy i fluidy" oraz "Twarz/Serum i olejki" do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*4 Promocja w okresie 28/02/2014 20:00 - 14/03/2014 20:00, do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*5 Promocja wyłącznie przy zakupie w sklepie internetowym, w okresie 28/02/2014 20:00 - 14/03/2014 20:00, dotyczy produktów w kategorii "Ciało/pefumy i dezodoranty", do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*6 Promocja wyłącznie przy zakupie w sklepie internetowym, w okresie 28/02/2014 20:00 - 14/03/2014 20:00, dotyczy wskazanych produktów, do wyczerpania zapasów, łączy się z innymi promocjami. Kody rabatowe zostaną przesłane pocztą elektroniczną w ciągu 5 dni roboczych od nadania przesyłki z zamówieniem. Przesłane kody rabatowe mogą być wykorzystane wyłącznie do opłacenia części zamówienia złożonego w sklepie internetowym w dniach od 17/03/2014 do 14/04/2014 przez tę samą osobę, dla której zostały wydane.

(nie lubimy gwiazdek i pisania małym druczkiem, chcemy jednak, abyście mogli od nas egzekwować to, co Wam obiecaliśmy)

Dodaj adres bok@skarbiec-natury.pl do swojej książki adresowej, aby mieć pewność, że otrzymasz naszą następną dobrą wiadomość. Ten newsletter został wysłany w dniu 28 lutego 2014r.

Tu przeczytasz politykę prywatności dla listy subskrybentów. Aby wypisać się z listy, wpisz ponownie swój adres e-mail na głównej stronie sklepu Skarbiec-Natury.pl, bądź skontaktuj się z nami bezpośrednio - dane kontaktowe poniżej.

Nadawcą listu jest: EkoDrogeria "Skarbiec Natury", ul. Nefrytowa 59, 91-360 Łódź, skarbiec-natury.pl, e-mail: info@skarbiec-natury.pl, tel.: +48 42 635 15 60, +48 42 296 66 82, skype: skarbiec-natury, gg: 42165166.

Właścicielem marki "Skarbiec Natury" jest Tanacor sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Łąkowa 7b, 90-562 Łódź, Sąd Rejonowy dla Łodzi - Śródmieścia w Łodzi, Sąd Gospodarczy, XX Wydział KRS 0000404236, NIP 7272785711, Regon 101339312, Kapitał zakładowy 50000zł.