Ten e-mail zawiera piękną grafikę. Włącz wyświetlanie obrazków lub wyświetl w przeglądarce.
Skarbiec Natury
TWARZ CIAŁO WŁOSY MAKIJAŻ MAMA i DZIECKO MĘŻCZYŹNI AKCESORIA i INNE
PROMOCJE w Skarbcu Natury
----

Dzień dobry,

Nasza załoga wróciła właśnie z dorocznego święta kosmetyki naturalnej – targów Vivaness w Norymberdze. I co? Odnosimy wrażenie, że nowości jak na lekarstwo, za to obecne produkty są coraz bardziej dopieszczone i dopracowane. Naszym zdaniem, to bardzo dobrze, bo jeśli do tego dochodzi też coraz lepsze zrozumienie dla Waszych potrzeb, to reszta już tylko w naszych rękach. Jesteśmy więc nadal do dyspozycji Waszych pragnień, a na początek proponujemy czas relaksu. Miłej lektury!

Zespół Skarbca Natury

Promocje

Ogłaszamy czas relaksu – to dlatego, że za nami już Walentynki, a do Dnia Kobiet jeszcze daleko. Swoją drogą na to szczególne święto szykujemy też coś szczególnego, a tymczasem od dziś w naszych cyklicznych promocjach pielęgnacja ciała. Mleczka, balsamy, peelingi, glinki, olejki, maski oraz masła są do Waszej dyspozycji w obniżonych cenach aż do następnego newslettera (*3). Zapewne mnóstwo produktów zamieszkuje więcej niż jedną kategorię, relaks dla twarzy też więc się znajdzie – zapraszamy do poszukiwań.

Zobacz promocje...

Nowe produkty

O nowościach targowych napiszemy nieco więcej na naszym profilu Facebook, a w sklepie już dziś znajdziecie kolejne produkty Green People – pasty do zębów i linię męską. W tej ostatniej naprawdę innowacyjne i niespotykane produkty. Mamy też taką prawie nowość – koncentrat organicznego płynu do mycia naczyń Harmonie Verte. To tak naprawdę doskonale Wam znany L’Artisan Savonnier, który obecnie dość trudno zdobyć. Dla cery dojrzałej 45+ mamy nową serię Lavery z żurawiną i olejem arganowym, w tym bardzo innowacyjny wypełniacz zmarszczek z fitokolagenem.

Zobacz nowości...

Od producentów

Mamy takiego producenta, który prowadząc badania szczególnych leczniczych właściwości ziemi lessowej, był na tyle ich pewny, że z powodzeniem założył sanatorium. Tym szczególnym przypadkiem był Adolf Just, a jego firma to Luvos Heilerde. Dziś i my możemy się cieszyć doskonale skomponowaną linią kosmetyków opartych na bardzo rozdrobnionej glinie, dla Was zaś mamy od producenta promocję na wszystkie kosmetyki tej marki (*4).

Zobacz LUVOS...

Kontakt ze Skarbcem Natury

Przypominamy Wam, że od zawsze jesteśmy dla Was dostępni za pomocą czatu na stronie sklepu. Wystarczy na dole każdej strony kliknąć zakładkę "Konsultant online", aby od razu otrzymać fachową pomoc na temat samych kosmetyków, jak i obsługi stron sklepu. Nie obawiajcie się klikać – cały czas będziecie mogli swobodnie poruszać się po stronach – czat będzie podążał za Wami. Jeśli wygodniej jest Wam zadzwonić – proszę bardzo – do Waszej dyspozycji jest stacjonarny numer telefonu. A adres poczty elektronicznej? Nie może być prostszy, to po prostu sk@rbi.ec

Kontakt...

A na koniec...

Jak już usiądziecie wygodnie na parapecie i popatrzycie w swoje okno, nie zapomnijcie szczotki do włosów, bo leniwe czesanie to doskonały sposób na relaks. A o zdrowie swoich włosów możecie zadbać, korzystając z naszego kodu rabatowego "stronghair" na odżywki i maski – wystarczy wpisać go w naszej wygodnej torbie (*5).

Na zakupy!

----
Specjalnie dla Ciebie! Najlepsze oferty! Masz pytanie? Skontaktuj się z nami
Odwiedź nas ponownie na Skarbiec-Natury.pl lub wstąp osobiście do naszych sklepów.
Polub nas na Facebook.
* Przy zamówieniu złożonym w sklepie internetowym za kwotę minimum 130 zł i płatności przelewem, kartą kredytową lub e-przelewem, z wyłączeniem produktów z kategorii "Środki czystości".
** Stan na dzień 16/02/2014, godz. 22:00:00.
*3 Promocja w okresie 16/02/2014 22:00 - 28/02/2014 20:00, dotyczy produków w kategoriach "Ciało/peelingi, glinki, maski", "Ciało/mleczka i balsamy" oraz "Ciało/masła i olejki" do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*4 Promocja w okresie 16/02/2014 22:00 - 28/02/2014 20:00, do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*5 Promocja wyłącznie przy zakupie w sklepie internetowym, w okresie 16/02/2014 22:00 - 28/02/2014 20:00, dotyczy produków w kategorii "Włosy/odżywki i maski", do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
(nie lubimy gwiazdek i pisania małym druczkiem, chcemy jednak, abyście mogli od nas egzekwować to, co Wam obiecaliśmy)

Dodaj adres bok@skarbiec-natury.pl do swojej książki adresowej, aby mieć pewność, że otrzymasz naszą następną dobrą wiadomość. Ten newsletter został wysłany w dniu 16 kutego 2014r.

Tu przeczytasz politykę prywatności dla listy subskrybentów. Aby wypisać się z listy, wpisz ponownie swój adres e-mail na głównej stronie sklepu Skarbiec-Natury.pl, bądź skontaktuj się z nami bezpośrednio - dane kontaktowe poniżej.

Nadawcą listu jest: EkoDrogeria "Skarbiec Natury", ul. Nefrytowa 59, 91-360 Łódź, skarbiec-natury.pl, e-mail: info@skarbiec-natury.pl, tel.: +48 42 635 15 60, +48 42 296 66 82, skype: skarbiec-natury, gg: 42165166.

Właścicielem marki "Skarbiec Natury" jest Tanacor sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Łąkowa 7b, 90-562 Łódź, Sąd Rejonowy dla Łodzi - Śródmieścia w Łodzi, Sąd Gospodarczy, XX Wydział KRS 0000404236, NIP 7272785711, Regon 101339312, Kapitał zakładowy 50000zł.