Ten e-mail zawiera piękną grafikę. Włącz wyświetlanie obrazków lub wyświetl w przeglądarce.
Skarbiec Natury
TWARZ CIAŁO WŁOSY MAKIJAŻ MAMA i DZIECKO MĘŻCZYŹNI AKCESORIA i INNE
PROMOCJE w Skarbcu Natury
----

Dzień dobry,

Z tymi kolorami to od zawsze łatwo nie było. Bo ten rzeczony czerwony, to w zasadzie jeszcze róż pompejański, czy już karmazyn? Zresztą wybierzcie sami – cała gama naturalnych kosmetyków kolorowych jest do Waszej dyspozycji w promocyjnych cenach. Znajdą się też stare-nowe marki, trochę luksusu i coś dla sportowców i kibiców. Miłej lektury!

Zespół Skarbca Natury

Promocje

Jaką barwę ma nasza najnowsza cykliczna promocja? Całą paletę barw, bo naszą kategorią promocyjną są kosmetyki kolorowe (*3). I o ile dobór podkładu to rzecz dość skomplikowana, tak wystrzałowy kolor błyszczyka można z powodzeniem trafić jako walentynkowy prezent. Warto też przyjrzeć się cieniom, jest ich ogromny wybór, a dla niezdecydowanych występują także w pasujących do siebie zestawach.

Zobacz promocje...

Nowe produkty

Witamy Odylique – to stare dobre, ale odświeżone Essential Care. Marka zwana jest przez nas "purystyczną", co dla nas oznacza, że zawiera wyjątkowo naturalne i organiczne składniki, ale ostatnio usłyszeliśmy nowe określenie "restrykcyjna". Jak by na to nie mówić, warto zajrzeć w ich składy i wybrać coś dla siebie. Nasi specjaliści zaś od glinki, czyli Luvos, mają teraz nowy balsam do ciała, balsam do rąk i serum do twarzy. A do grona producentów mieszanek suchych olejków dołączyło teraz Born to Bio.

Zobacz nowości...

Od producentów

Mamy dla Was odrobinę luksusu zaklętego w kosmetykach Heliotrop. To marka, której korzenie sięgają roku 1925. Linie są bardzo czytelnie podzielone na typy cery i zawierają doskonałe kompozycje zarówno produktów do oczyszczania, jak i odżywiania. Jeśli, na przykład, poszukujecie dla swojej cery mocnego nawilżenia, śmiało możemy polecić Wam wyspecjalizowaną serię Moisture. Heliotrop jest bardzo ceniony za naszą zachodnią granicą, u nas nieco mniej znany, bo pewnie nie miał Wam kto o nim opowiedzieć. Polecamy Wam go więc i dajemy duże rabaty na wszystkie kosmetyki tej marki (*4).

Zobacz HELIOTROP...

Odbiory osobiste

Jak już informowaliśmy, na czas budowy trasy W-Z, wyprowadziliśmy się z centrum Łodzi i zapraszamy Was teraz do nowego sklepu stacjonarnego, przy ul. Nefrytowej 59. Jeśli jednak czujecie się zdecydowani i jest Wam wygodniej złożyć zamówienie internetowo, możecie je odebrać również bezpłatnie w sobotę na Eko Targu organizowanym przez Spółdzielnię. Szczegóły znajdziecie na specjalnej stronie – link poniżej.

Eko Targ - odbiór osobisty...

A na koniec...

Wielkimi krokami zbliżają się igrzyska olimpijskie, mamy więc dla sportowców, zwłaszcza tych muszących szybko wyleczyć kontuzję, doskonały Żel-krem z arniki BIO z Flora Natura. Przyda się on zapewne też wszystkim oglądającym igrzyska w mrugającym okienku, dajemy Wam więc kod rabatowy na wszystkie mleczka i balsamy (*5), abyście mogli go wypróbować. Kod brzmi "olimpic" i wystarczy wpisać go w naszej wygodnej torbie.

Na zakupy!

----
Specjalnie dla Ciebie! Najlepsze oferty! Masz pytanie? Skontaktuj się z nami
Odwiedź nas ponownie na Skarbiec-Natury.pl lub wstąp osobiście do naszych sklepów.
Polub nas na Facebook.
* Przy zamówieniu złożonym w sklepie internetowym za kwotę minimum 130 zł i płatności przelewem, kartą kredytową lub e-przelewem, z wyłączeniem produktów z kategorii "Środki czystości".
** Stan na dzień 02/02/2014, godz. 12:00:00.
*3 Promocja w okresie 31/01/2014 20:00 - 14/02/2014 20:00, dotyczy produków w kategorii "Makijaż" i jej podkategoriach, nie łączy się z innymi promocjami.
*4 Promocja w okresie 31/01/2014 20:00 - 14/02/2014 20:00, nie łączy się z innymi promocjami.
*5 Promocja wyłącznie przy zakupie w sklepie internetowym, w okresie 31/01/2014 20:00 - 14/02/2014 20:00, dotyczy produków w kategorii "Ciało/mleczka i balsamy", nie łączy się z innymi promocjami.
(nie lubimy gwiazdek i pisania małym druczkiem, chcemy jednak, abyście mogli od nas egzekwować to, co Wam obiecaliśmy)

Dodaj adres bok@skarbiec-natury.pl do swojej książki adresowej, aby mieć pewność, że otrzymasz naszą następną dobrą wiadomość. Ten newsletter został wysłany w dniu 02 kutego 2014r.

Tu przeczytasz politykę prywatności dla listy subskrybentów. Aby wypisać się z listy, wpisz ponownie swój adres e-mail na głównej stronie sklepu Skarbiec-Natury.pl, bądź skontaktuj się z nami bezpośrednio - dane kontaktowe poniżej.

Nadawcą listu jest: EkoDrogeria "Skarbiec Natury", ul. Nefrytowa 59, 91-360 Łódź, skarbiec-natury.pl, e-mail: info@skarbiec-natury.pl, tel.: +48 42 635 15 60, +48 42 296 66 82, skype: skarbiec-natury, gg: 42165166.

Właścicielem marki "Skarbiec Natury" jest Tanacor sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Łąkowa 7b, 90-562 Łódź, Sąd Rejonowy dla Łodzi - Śródmieścia w Łodzi, Sąd Gospodarczy, XX Wydział KRS 0000404236, NIP 7272785711, Regon 101339312, Kapitał zakładowy 50000zł.