Ten e-mail zawiera piękną grafikę. Włącz wyświetlanie obrazków lub wyświetl w przeglądarce.
Skarbiec Natury
TWARZ CIAŁO WŁOSY MAKIJAŻ MAMA i DZIECKO MĘŻCZYŹNI AKCESORIA i INNE
PROMOCJE w Skarbcu Natury
----

Dzień dobry,

Jest nam niesamowicie lawendowo. To pewnie z tęsknoty za latem, ale też dlatego, że zachwyciliśmy się serią Meraviglia Blu, czyli niebieskim cudem od Flora Natura. Część tego cudu przesuwamy więc do promocji i dodajemy do tego wszystkie mydła. Aha, i zmieniającą się markę też. Cóż tam jeszcze, przeczytajcie poniżej. Miłej lektury!

Zespół Skarbca Natury

Promocje

Wśród lawendowych produktów nie może zabraknąć mydeł, żeli pod prysznic i dodatków do kąpieli. Nie będziemy Was pytać, czy ją lubicie, czy też nie. Po prostu wszystkie te kategorie będą od dziś w promocji (*3). Wśród żeli pod prysznic, koniecznie przyjrzyjcie się lawendowemu Flora Natura, wśród mydeł lawendowemu Alep z Alepii, a wśród cudeniek do kąpieli – lawendowemu batonikowi z Ecoworld. Poza lawendą oczywiście znajdziecie też sławne czarne mydło.

Zobacz promocje...

Nowe produkty

Jeśli zastanawialiście się kiedyś, czy olejki do twarzy i ciała, których receptury pochodzą z medycyny ajurwedyjskiej, naprawdę działają, mamy dla Was nowe minipojemności z Khadi. Mniejsze opakowanie zyskały też kapsułki intensywnie pielęgnujące od Annemarie Boerlind. A tytułowa lawenda? Oczywiście, jest i ona – w serii Meraviglia Blu od doskonale wyspecjalizowanej w przetwórstwie olejków eterycznych włoskiej firmy Flora Natura. O, na przykład lawendowy olejek odprężający. Koniecznie wypróbujcie!

Zobacz nowości...

Od producentów

Idą zmiany u angielskiego producenta Essential Care. Kto jeszcze nie słyszał – wyjaśniamy. Producent zdecydował, że marce należy się odświeżenie, bo składy były, są i będą przemyślane i mocno organiczne, natomiast warto popracować nad opakowaniami i ich wyglądem. O ile w przypadku mydeł nie ma to większego znaczenia, tak przy kremach, serum i bardziej zaawansowanych produktach trzeba zadbać także o stronę zewnętrzną. W ten sposób powstała nowa marka Odylique, która zagości u nas od lutego. A tymczasem wszystkie produkty Essential Care, które mamy na stanie, oddajemy Wam z ogromnymi rabatami (*4). Jeśli jeszcze ich nie znacie – zacznijcie od przeczytania składów, mamy pewność, że Wam się spodobają.

Zobacz ESSENTIAL CARE...

A na koniec...

A Panowie to co? Choć używają zwykle niewielu kosmetyków, to też mogą unikać nakładania szkodliwych substancji na skórę. Mamy dla nich spory wybór równie doskonałych produktów z męskimi nutami zapachowymi. A dodatkowo kod rabatowy "manlikeakid" – do wpisania w naszej wygodnej torbie – na wszystkie męskie produkty (*5).

Na zakupy!

----
Specjalnie dla Ciebie! Najlepsze oferty! Masz pytanie? Skontaktuj się z nami
Odwiedź nas ponownie na Skarbiec-Natury.pl lub wstąp osobiście do naszych sklepów.
Polub nas na Facebook.
* Przy zamówieniu złożonym w sklepie internetowym za kwotę minimum 130 zł i płatności przelewem, kartą kredytową lub e-przelewem, z wyłączeniem produktów z kategorii "Środki czystości".
** Stan na dzień 18/01/2014, godz. 18:00:00.
*3 Promocja w okresie 18/01/2014 20:00 - 31/01/2014 20:00, dotyczy produków w kategoriach "Ciało/Żele pod prysznic", "Ciało/mydła" oraz "Ciało/Dodatki do kąpieli", nie łączy się z innymi promocjami.
*4 Promocja w okresie 18/01/2014 20:00 - 31/01/2014 20:00, nie łączy się z innymi promocjami.
*5 Promocja wyłącznie przy zakupie w sklepie internetowym, w okresie 18/01/2014 20:00 - 31/01/2014 20:00, dotyczy produków w kategorii "Mężczyźni" i jej podkategoriach, nie łączy się z innymi promocjami.
(nie lubimy gwiazdek i pisania małym druczkiem, chcemy jednak, abyście mogli od nas egzekwować to, co Wam obiecaliśmy)

Dodaj adres bok@skarbiec-natury.pl do swojej książki adresowej, aby mieć pewność, że otrzymasz naszą następną dobrą wiadomość. Ten newsletter został wysłany w dniu 19 stycznia 2014r.

Tu przeczytasz politykę prywatności dla listy subskrybentów. Aby wypisać się z listy, wpisz ponownie swój adres e-mail na głównej stronie sklepu Skarbiec-Natury.pl, bądź skontaktuj się z nami bezpośrednio - dane kontaktowe poniżej.

Nadawcą listu jest: EkoDrogeria "Skarbiec Natury", ul. Nefrytowa 59, 91-360 Łódź, skarbiec-natury.pl, e-mail: info@skarbiec-natury.pl, tel.: +48 42 635 15 60, +48 42 296 66 82, skype: skarbiec-natury, gg: 42165166.

Właścicielem marki "Skarbiec Natury" jest Tanacor sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Łąkowa 7b, 90-562 Łódź, Sąd Rejonowy dla Łodzi - Śródmieścia w Łodzi, Sąd Gospodarczy, XX Wydział KRS 0000404236, NIP 7272785711, Regon 101339312, Kapitał zakładowy 50000zł.