Ten e-mail zawiera piękną grafikę. Włącz wyświetlanie obrazków lub wyświetl w przeglądarce.
Skarbiec Natury
TWARZ CIAŁO WŁOSY MAKIJAŻ MAMA i DZIECKO MĘŻCZYŹNI AKCESORIA i INNE
PROMOCJE w Skarbcu Natury
----

Dzień dobry,

Z Nowym Rokiem życzymy Wam nieco stabilizacji. Może dlatego, że nam nieco jej potrzeba, bo wciąż dla Was gonimy za nowymi produktami, walczymy o jak najniższe ceny i optymalizujemy każdy proces. Jak wiecie, mamy za sobą zmianę siedziby i choć Wasze przesyłki pakują się jak zawsze, a każdy, kto do nas przyjdzie, może nadal osobiście obejrzeć każdy kosmetyk z naszego ogromnego asortymentu dostępnego od ręki, to jakoś nasze umysły nie mogą się oswoić z innym rozkładem powierzchni. No, ale dość narzekania, bo mamy dla Was nowe promocje, przeczytacie o nich poniżej. Miłej lektury!

Zespół Skarbca Natury

Promocje

Rok zaczynamy od stycznia, a pielęgnację twarzy od jej oczyszczenia. To bardzo ważny element, bo tylko na dobrze przygotowaną cerę jest jakikolwiek sens nakładać produkty odżywcze, czy nawilżające, o kolorach nie wspominając. Mamy dla Was w promocji wszystkie żele, mleczka, maski i peelingi (*3). Co widać więc w Waszym lustrze?

Zobacz promocje...

Od producentów

Dla ciała zaś i dla jego oczyszczenia proponujemy prysznic. Ale jeśli w Waszym domu moda na prysznice nie wyparła jeszcze tego wspaniałego "mebla", którym jest wanna, koniecznie zasmakujcie w produktach austriackiej manufaktury Ecoworld Cosmetics. Ich ręcznie robione słodycze kąpielowe na bazie masła kakaowego i masła shea, o przeróżnych aromatach, są świetne, aby się zrelaksować, a przy okazji nawilżyć i odżywić skórę. Wszystkie te cudeńka są od dziś w promocji (*4), a jak już je wypróbujecie, koniecznie sprezentujcie je komuś bliskiemu.

Zobacz Ecoworld...

Wyprzedaże

Z Nowym Rokiem wprowadzamy kolejne produkty do oferty wyprzedażowej. Trafiają do niej produkty z krótszym terminem trwałości. Wiedzcie też, że niektóre kosmetyki nie muszą mieć tego terminu podanego – dotyczy to tych, które mają trwałość dłuższą niż 30 miesięcy. Ale musimy Wam również powiedzieć, że dla Waszego bezpieczeństwa i tak dla nich definiujemy tę graniczną datę. Możecie więc być pewni ich jakości.

Wyszukaj...

A na koniec...

No i na dopełnienie oczyszczania, proponujemy Wam skorzystanie z kodu rabatowego na wszystkie szampony (*5). Szczególnie polecamy przyjrzeć się całej gamie szamponów Flora Natura, znajdziecie w niej m.in. bardzo delikatny Neutro oraz dwa – tak, dwa – rodzaje szamponu przeciwłupieżowego. Kod brzmi "shampoo" i wystarczy go wpisać w odpowiednie pole w naszej wygodnej torbie.

Na zakupy!

----
Specjalnie dla Ciebie! Najlepsze oferty! Masz pytanie? Skontaktuj się z nami
Odwiedź nas ponownie na Skarbiec-Natury.pl lub wstąp osobiście do naszych sklepów.
Polub nas na Facebook.
* Przy zamówieniu złożonym w sklepie internetowym za kwotę minimum 130 zł i płatności przelewem, kartą kredytową lub e-przelewem, z wyłączeniem produktów z kategorii "Środki czystości".
** Stan na dzień 05/01/2014, godz. 09:00:00.
*3 Promocja w okresie 05/01/2014 20:00 - 17/01/2014 20:00, dotyczy produków w kategoriach "Twarz/Maski i peelingi", oraz "Twarz/Żele i mleczka", nie łączy się z innymi promocjami.
*4 Promocja w okresie 05/01/2014 20:00 - 17/01/2014 20:00, nie łączy się z innymi promocjami.
*5 Promocja wyłącznie przy zakupie w sklepie internetowym, w okresie 05/01/2014 20:00 - 17/01/2014 20:00, dotyczy produków w kategorii "Włosy/Szampony", nie łączy się z innymi promocjami.
(nie lubimy gwiazdek i pisania małym druczkiem, chcemy jednak, abyście mogli od nas egzekwować to, co Wam obiecaliśmy)

Dodaj adres bok@skarbiec-natury.pl do swojej książki adresowej, aby mieć pewność, że otrzymasz naszą następną dobrą wiadomość. Ten newsletter został wysłany w dniu 05 stycznia 2014r.

Tu przeczytasz politykę prywatności dla listy subskrybentów. Aby wypisać się z listy, wpisz ponownie swój adres e-mail na głównej stronie sklepu Skarbiec-Natury.pl, bądź skontaktuj się z nami bezpośrednio - dane kontaktowe poniżej.

Nadawcą listu jest: EkoDrogeria "Skarbiec Natury", ul. Nefrytowa 59, 91-360 Łódź, skarbiec-natury.pl, e-mail: info@skarbiec-natury.pl, tel.: +48 42 635 15 60, +48 42 296 66 82, skype: skarbiec-natury, gg: 42165166.

Właścicielem marki "Skarbiec Natury" jest Tanacor sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Łąkowa 7b, 90-562 Łódź, Sąd Rejonowy dla Łodzi - Śródmieścia w Łodzi, Sąd Gospodarczy, XX Wydział KRS 0000404236, NIP 7272785711, Regon 101339312, Kapitał zakładowy 50000zł.