Ten e-mail zawiera piękną grafikę. Włącz wyświetlanie obrazków lub wyświetl w przeglądarce.
Skarbiec Natury
TWARZ CIAŁO WŁOSY MAKIJAŻ MAMA i DZIECKO MĘŻCZYŹNI AKCESORIA i INNE
PROMOCJE w Skarbcu Natury
----

Dzień dobry,

W ten wyjątkowy czas życzymy Wam nieco spokoju. Odpocznijcie i nabierzcie sił przed nowymi wyzwaniami. Między zaś świętami zakupy u nas będą wyjątkowe. My za to będziemy mocno zajęci zmianami i na pewno pomoże nam w tym Olej Wędrowca. Dlaczego warto zajrzeć na nasze półki, jakie to zmiany i co to za specjalny olej, dowiecie się nieco poniżej. Miłej lektury!

Zespół Skarbca Natury

Promocje

W okresie świątecznym proponujemy Wam sporo promocyjnych kategorii, a wszystkie dotyczą ciała. W spokoju porozglądajcie się więc wśród peelingów, glinek, masek, mleczek, balsamów, maseł i olejków, a na pewno wypatrzycie coś dla siebie (*3). Pamiętacie? Nasze produkty często "zamieszkują" kilka kategorii, w promocji znajdzie się więc też sporo produktów do twarzy.

Zobacz promocje...

Nowe produkty

W nowościach kolejne produkty Flora Natura – między innymi innowacyjna i bezpieczna linia Ovopid przeciwko wszom. Niestety, problem ten nadal istnieje w przedszkolach i żłobkach, ale teraz mamy na to doskonałe i naturalne rozwiązanie. A dla osób, które większość dnia spędzają na nogach, polecamy Olej Wędrowca – mieszankę olejków przynoszących ulgę zmęczonym stopom. Dla miłośników zaś produktów do włosów uzupełniliśmy nową linię Hair z Lavery.

Zobacz nowości...

Od producentów

Provida znaczy „dla życia”. Ta niemiecka firma przyjęła holistyczną filozofię pielęgnacji – skupionej na odnalezieniu przyczyny, a nie tylko na łagodzeniu objawów. Mamy w ofercie sporo ich kosmetyków, koniecznie przyjrzyjcie się składom, bo są proste i pozbawione zbędnych substancji. Od dziś mamy je wszystkie w promocji. Do tego przedłużamy dużą, bo aż 20% promocję na Florę Natura, a po Nowym Roku obniżymy jej ceny na stałe (*4).

Zobacz Flora Natura...

Między Świętami

U nas duże zmiany, choć mamy nadzieję, że dla Was prawie niezauważalne. Przenosimy się z zatłoczonego centrum nieco na peryferie miasta. W związku z tym, ostatnim dniem naszego otwarcia w tym roku będzie 23 grudnia (od 11:00 do 18:00). Potem przeprowadzka – musimy sporo uwagi poświęcić samym produktom, aby nie uległy mechanicznemu uszkodzeniu i nie były wystawiane na gwałtowne zmiany temperatury. Oczywiście wszystko pójdzie zgodnie z planem i będziemy dla Was znów dostępni 2 stycznia 2014 r. Nasz nowy adres to Nefrytowa 59. Do każdego zamówienia złożonego w tym czasie na pewno dołożymy prezent.

Zobacz nasze sklepy...

A na koniec...

Czasem zadajecie nam trudne pytania, w jaki sposób otrzymuje się kod rabatowy. Jak widać najprościej w naszych newsletterach. Dziś mamy dla Was kod "shower" na wszystkie żele pod prysznic (*5). A jak jeszcze zdobyć kody? Czasem możecie otrzymać je od nas indywidualnie po prostu jako niespodziankę, czasem też fundujemy nagrody w przeróżnych konkursach – rozglądajcie się więc pilnie w ich poszukiwaniu.

Na zakupy!

----
Specjalnie dla Ciebie! Najlepsze oferty! Masz pytanie? Skontaktuj się z nami
Odwiedź nas ponownie na Skarbiec-Natury.pl lub wstąp osobiście do naszych sklepów.
Polub nas na Facebook.
* Przy zamówieniu złożonym w sklepie internetowym za kwotę minimum 130 zł i płatności przelewem, kartą kredytową lub e-przelewem, z wyłączeniem produktów z kategorii "Środki czystości".
** Stan na dzień 20/12/2013, godz. 12:00:00.
*3 Promocja w okresie 20/12/2013 20:00 - 03/01/2014 20:00, dotyczy produków w kategoriach "Ciało/Peelingi, glinki, maski", "Ciało/Mleczka i balsamy" oraz "Ciało/Masła i olejki", nie łączy się z innymi promocjami.
*4 Promocja w okresie 20/12/2013 20:00 - 03/01/2014 20:00, nie łączy się z innymi promocjami.
*5 Promocja wyłącznie przy zakupie w sklepie internetowym, w okresie 20/12/2013 20:00 - 03/01/2014 20:00, dotyczy produków w kategorii "Ciało/Żele pod prysznic", nie łączy się z innymi promocjami.
(nie lubimy gwiazdek i pisania małym druczkiem, chcemy jednak, abyście mogli od nas egzekwować to, co Wam obiecaliśmy)

Dodaj adres bok@skarbiec-natury.pl do swojej książki adresowej, aby mieć pewność, że otrzymasz naszą następną dobrą wiadomość. Ten newsletter został wysłany w dniu 20 grudnia 2013r.

Tu przeczytasz politykę prywatności dla listy subskrybentów. Aby wypisać się z listy, wpisz ponownie swój adres e-mail na głównej stronie sklepu Skarbiec-Natury.pl, bądź skontaktuj się z nami bezpośrednio - dane kontaktowe poniżej.

Nadawcą listu jest: EkoDrogeria "Skarbiec Natury", ul. Struga 26, 90-513 Łódź, skarbiec-natury.pl, e-mail: info@skarbiec-natury.pl, tel.: +48 42 635 15 60, +48 42 296 66 82, skype: skarbiec-natury, gg: 42165166.

Właścicielem marki "Skarbiec Natury" jest Tanacor sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Łąkowa 7b, 90-562 Łódź, Sąd Rejonowy dla Łodzi - Śródmieścia w Łodzi, Sąd Gospodarczy, XX Wydział KRS 0000404236, NIP 7272785711, Regon 101339312, Kapitał zakładowy 50000zł.