Ten e-mail zawiera piękną grafikę. Włącz wyświetlanie obrazków lub wyświetl w przeglądarce.
Skarbiec Natury
TWARZ CIAŁO WŁOSY MAKIJAŻ MAMA i DZIECKO MĘŻCZYŹNI AKCESORIA i INNE
PROMOCJE w Skarbcu Natury
----

Dzień dobry,

Mgła zawładnęła jesiennym światem, a my podjęliśmy się jej ujarzmienia – oczywiście pokonujemy ją serią promocji, aby nie dała się naszej twarzy we znaki. To nic więc, że pogoda kapryśna, my mamy przecież swoje sposoby. Dla lubiących nowości, prócz kosmetyków, mamy też praktyczne ciekawostki w dziedzinie dostaw i płatności, bo to nic dziwnego, że można zapłacić smartfonem i odebrać paczkę na stacji benzynowej. No i znów na koniec ujarzmimy wiatr. Miłej lektury!

Zespół Skarbca Natury

Promocje

I tak oto ujarzmiliśmy mgłę w kolorowych buteleczkach. Mamy mgiełki do twarzy w postaci wody, toniku, czy – wprost ją nazywając – mgiełki. To nic, że różnie je zwą, nic w tym mgliście zagmatwanego - są od dziś w cyklicznej promocji (*3). Do tego dorzucamy ogromną kategorię kremów i fluidów – kto jeszcze nie zdążył odnaleźć dla siebie porządnej jesiennej ochrony, ma ku temu doskonałą okazję.

Zobacz promocje...

Nowe produkty

Wciąż pojawiają się u nas kolejne produkty Green People – jest ich naprawdę wiele, a wiecie jak dużą wagę przywiązujemy do weryfikacji składów INCI, stąd trwa to troszeczkę dłużej, niż się spodziewaliśmy. Przypominamy też, że mamy już doskonałą polską "brzozową" markę Sylveco. To świetnie przemyślane kosmetyki, w dodatku w niewiarygodnie atrakcyjnych cenach. Mamy też starocie – doskonałą linię Hair Lavery, do wyczerpania zapasów, bo za chwilkę pojawi się jej odświeżona wersja.

Zobacz nowości...

Artykuły w Magii Natury

O kąpielach można rozprawiać godzinami, a kto próbował już słodyczy kąpielowych Ecoworld, ten wie, o czym mówimy. Jeśli macie wannę, lecz nie znajdujecie czasu na odprężające w niej leniuchowanie, przygotowaliśmy Wam serię poważnych argumentów, dla których powinniście się przemóc. Na naszym blogu Magia Natury znajdziecie ciekawy artykuł na ten temat, w którym gościnnie wystąpi Kleopatra.

Zobacz blog...

Od producentów

Dziś wywalczyliśmy dla Was ponad 20% rabaty na Avę i Figs&Rouge (*4). Ava to polskie kosmetyki, które jako jedne z nielicznych mają czytelną wskazówkę, dla jakiego przedziału wiekowego są przeznaczone. Mają poza tym już od bardzo dawna certyfikat Ecocert, a znane są w całej Europie. Figs&Rouge proponuje natomiast stylizowane, barwne i smakowite błyszczyki do ust, przede wszystkim pełniące rolę ochronną.

Zobacz te marki...

Nowości logistyczne

Jeśli polubiliście płacenie smartfonem, polecamy Wam PeoPay – bezpieczny i wygodny sposób na drobne i większe zakupy. Wystarczy podać nam wygenerowany przez aplikację kod, a po chwili potwierdzić kwotę. I już. Aplikacja jest zabezpieczona pinem, który nie jest przechowywany w pamięci telefonu, nie musicie się obawiać więc jego zgubienia. W ten sposób zapłacicie zdalnie, jak i na miejscu.

A dla tych z Was, którym nie po drodze jest czekać na kuriera lub stać w kolejce na poczcie mamy nową formę wysyłki – Stacja z Paczką, czyli odbiór na stacjach benzynowych Orlen. Jest ich już ponad 650, a przesyłki trafiają na wybraną przez Was następnego dnia roboczego.

Zobacz koszty dostawy...

A na koniec...

Nie zapominamy o włosach i mamy dla Was specjalny kod rabatowy na wszystkie odżywki i maski (*5). Jeśli trudno Wam zapanować nad kręconymi włosami – polecamy maskę Biofficiny, jeśli zaś indyjsko brzmiące nazwy roślin nie są Wam obce, koniecznie zastosujcie amlę i neem. Kod brzmi "stronghair" i jak zwykle trzeba go wpisać w torbie tuż przed zatwierdzeniem zamówienia.

Na zakupy!

----
Specjalnie dla Ciebie! Najlepsze oferty! Masz pytanie? Skontaktuj się z nami
Odwiedź nas ponownie na Skarbiec-Natury.pl lub wstąp osobiście do naszych sklepów.
Polub nas na Facebook.
* Przy zamówieniu za kwotę minimum 130 zł i płatności przelewem, kartą kredytową lub e-przelewem.
** Stan na dzień 25/10/2013, godz. 12:00:00.
*3 Promocja w okresie 25/10/2013 20:00 - 08/11/2013 20:00, dotyczy produków w kategoriach "Twarz/Kremy i fluidy", "Twarz/Toniki i mgiełki", nie łączy się z innymi promocjami.
*4 Promocja w okresie 25/10/2013 20:00 - 08/11/2013 20:00, nie łączy się z innymi promocjami.
*5 Promocja wyłącznie przy zakupie w sklepie internetowym, w okresie 25/10/2013 20:00 - 08/11/2013 20:00, dotyczy produków w kategorii "Włosy/Odżywki i maski", nie łączy się z innymi promocjami.
(nie lubimy gwiazdek i pisania małym druczkiem, chcemy jednak, abyście mogli od nas egzekwować to, co Wam obiecaliśmy)

Dodaj adres bok@skarbiec-natury.pl do swojej książki adresowej, aby mieć pewność, że otrzymasz naszą następną dobrą wiadomość. Ten newsletter został wysłany w dniu 25 października 2013r.

Tu przeczytasz politykę prywatności dla listy subskrybentów. Aby wypisać się z listy, wpisz ponownie swój adres e-mail na głównej stronie sklepu Skarbiec-Natury.pl, bądź skontaktuj się z nami bezpośrednio - dane kontaktowe poniżej.

Nadawcą listu jest: EkoDrogeria "Skarbiec Natury", ul. Struga 26, 90-513 Łódź, skarbiec-natury.pl, e-mail: info@skarbiec-natury.pl, tel.: +48 42 635 15 60, +48 42 296 66 82, skype: skarbiec-natury, gg: 42165166.

Właścicielem marki "Skarbiec Natury" jest Tanacor sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Łąkowa 7b, 90-562 Łódź, Sąd Rejonowy dla Łodzi - Śródmieścia w Łodzi, Sąd Gospodarczy, XX Wydział KRS 0000404236, NIP 7272785711, Regon 101339312, Kapitał zakładowy 50000zł.