Ten e-mail zawiera piękną grafikę. Włącz wyświetlanie obrazków lub wyświetl w przeglądarce.
Skarbiec Natury
TWARZ CIAŁO WŁOSY MAKIJAŻ MAMA i DZIECKO MĘŻCZYŹNI AKCESORIA i INNE
PROMOCJE w Skarbcu Natury
----

Dzień dobry,

Nie będzie nam jesień fundować nagłego i zimnego deszczu z nieba – jeśli prysznic, to tylko w cieplutkiej wodzie z dodatkowym dodatkiem dodatków. Naturalne zaś dodatki naturalnie znajdziecie od teraz w promocji, podobnie jak mydła i żele. Pojawią się też nowe marki, choć już znane i uznane, a producenci jak zwykle coś dadzą od siebie. Coś tam będzie o kawie, o najbliższej sobocie, a koniec będzie kolorowy. Miłej lektury!

Zespół Skarbca Natury

Promocje

Od dzisiaj przez dwa tygodnie mamy dla was w promocji wszystko, co służy do mycia ciała, a więc mydła, żele pod prysznic i dodatki do kąpieli (*3). Nadeszły ciężkie czasy, coraz mniej z nas ma wannę, ale pod prysznicem też można delektować się niezwykłymi aromatami zaklętymi w mydłach i dodatkach. Zwłaszcza jeśli są naturalne i pozbawione szkodliwych składników, bo przy codziennym myciu wystawiamy ogromną powierzchnię skóry na działanie substancji myjących. Może więc skorzystacie z okazji, aby wypróbować coś nowego?

Zobacz promocje...

Nowe marki

Od dziś mamy u nas kolejną angielską markę – Green People. Jest ona certyfikowana przez Soil Association, a ten certyfikat to jeden z najbardziej purystycznych. Marka powstała w roku 1997 z potrzeby pomocy dziecku z alergią i dziś ma ponad 100 produktów. My mamy ich dziś kilkanaście, a do końca miesiąca będzie ich setka. A dla tych z Was, którzy cenią polskie marki, od poniedziałku rozkładamy na półkach Sylveco. To kosmetyki oparte na ekstrakcie z kory brzozy, który zawiera betulinę i kwas betulinowy – bezpieczne i jednocześnie bardzo skuteczne substancje aktywne.

Zobacz nowości...

Artykuły w Magii Natury

Dawno nic nie pisaliśmy na naszym blogu? Nie szkodzi – rzetelna wiedza jest ponadczasowa, bo rewolucyjne badania naukowe pojawiają się niezmiernie rzadko, za to cały czas rośnie świadomość konieczności powrotu do natury. Mamy dla Was również nowy artykuł na temat kawy i kofeiny – niezbędnego elementu poniedziałkowego poranka, ale też wspaniałego i skutecznego składnika kosmetycznego.

Zobacz blog...

Od producentów

Od dziś mamy też promocję na wszystkie produkty Les Argiles du Soleil, czyli na glinki (*4). A mamy ich spory wybór kolorystyczny – białą, czerwoną, żółtą, zieloną, różową, a nawet fioletową i niebieską. Dla wygody możecie sprawić sobie wersję w postaci wymieszanej z wodą – gotowej do natychmiastowej aplikacji. Jeśli zaś wolicie sami tworzyć maseczki, mamy je w drobniusieńkiej wersji sypkiej, także w dużych, ekonomicznych opakowaniach.

Zobacz LES ARGILES DU SOLEIL...

Otwarte w sobotę

W ten weekend sporo dzieje się w Łodzi – są i targi ekologicznej żywności, jest festiwal światła i całe mnóstwo wydarzeń kulturalnych. Mamy nadzieję więc, że przy okazji do nas zajrzycie – w sobotę EkoDrogeria na Struga 26 będzie czynna od 11:00 do 14:00. Zapraszamy serdecznie, bo internet internetem, ale mamy sporo testerów, zwłaszcza "kolorówki".

Zobacz nasze sklepy...

A na koniec...

Na koniec zaś powrócimy do oczu – kolorowych oczu. Mamy dla Was kod rabatowy na produkty do makijażu oczu (*5). Wśród produktów na pewno znajdziecie coś w jesiennej kolorystyce, ale też niespotykane i odważne kolory cieni. Kod brzmi "foryoureyesonly" i wystarczy go wpisać w naszej wygodnej torbie, a ona już przeliczy odpowiedni rabat tak, jak automatycznie przelicza dla Was prawdziwą wagę produktów.

Na zakupy!

----
Specjalnie dla Ciebie! Najlepsze oferty! Masz pytanie? Skontaktuj się z nami
Odwiedź nas ponownie na Skarbiec-Natury.pl lub wstąp osobiście do naszych sklepów.
Polub nas na Facebook.
* Przy zamówieniu za kwotę minimum 130 zł i płatności przelewem, kartą kredytową lub e-przelewem.
** Stan na dzień 11/10/2013, godz. 12:00:00.
*3 Promocja w okresie 11/10/2013 20:00 - 25/10/2013 20:00, dotyczy produków w kategoriach "Ciało/żele pod prysznic", "Ciało/Mydła", "Ciało/Dodatki do kąpieli", nie łączy się z innymi promocjami.
*4 Promocja w okresie 11/10/2013 20:00 - 25/10/2013 20:00, nie łączy się z innymi promocjami.
*5 Promocja wyłącznie przy zakupie w sklepie internetowym, w okresie 11/10/2013 20:00 - 25/10/2013 20:00, dotyczy produków w kategorii "Makijaż/Oczy", nie łączy się z innymi promocjami.
(nie lubimy gwiazdek i pisania małym druczkiem, chcemy jednak, abyście mogli od nas egzekwować to, co Wam obiecaliśmy)

Dodaj adres bok@skarbiec-natury.pl do swojej książki adresowej, aby mieć pewność, że otrzymasz naszą następną dobrą wiadomość. Ten newsletter został wysłany w dniu 11 października 2013r.

Tu przeczytasz politykę prywatności dla listy subskrybentów. Aby wypisać się z listy, wpisz ponownie swój adres e-mail na głównej stronie sklepu Skarbiec-Natury.pl, bądź skontaktuj się z nami bezpośrednio - dane kontaktowe poniżej.

Nadawcą listu jest: EkoDrogeria "Skarbiec Natury", ul. Struga 26, 90-513 Łódź, skarbiec-natury.pl, e-mail: info@skarbiec-natury.pl, tel.: +48 42 635 15 60, +48 42 296 66 82, skype: skarbiec-natury, gg: 42165166.

Właścicielem marki "Skarbiec Natury" jest Tanacor sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Łąkowa 7b, 90-562 Łódź, Sąd Rejonowy dla Łodzi - Śródmieścia w Łodzi, Sąd Gospodarczy, XX Wydział KRS 0000404236, NIP 7272785711, Regon 101339312, Kapitał zakładowy 50000zł.