Ten e-mail zawiera piękną grafikę. Włącz wyświetlanie obrazków lub wyświetl w przeglądarce.
Skarbiec Natury
TWARZ CIAŁO WŁOSY MAKIJAŻ MAMA i DZIECKO MĘŻCZYŹNI AKCESORIA i INNE
PROMOCJE w Skarbcu Natury
----

Dzień dobry,

Odwlekaliśmy przyjście jesieni aż do dzisiaj. Cóż, przyjdzie nam się z nią pogodzić, życzymy tylko Wam i sobie, abyśmy mogli nazwać ją złotą. Nic jednak nie wpływa tak dobrze na samopoczucie, jak pewność, że jesteśmy na nią przygotowani. Czas więc na zmiany podstawowych kosmetyków na te nieco bardziej chroniące przed wiatrem i chłodem. Mamy ich mnóstwo w promocjach, można do woli wybierać i przebierać. Zresztą przebieranki też lubimy, choć ciuchów u nas nie znajdziecie, bo mamy jasno określoną specjalizację i czyste zasady. Miłej lektury!

Zespół Skarbca Natury

Promocje

Zmiany zaczynamy od kosmetyków do ciała. Od dziś w cyklicznych promocjach znów mamy wszystkie peelingi, glinki, maski, mleczka, balsamy, masła i olejki. Sporo z nich nadaje się również do twarzy, więc siłą rzeczy mamy też nieco więcej promocyjnych możliwości. A że zasada jest taka, że nie zmieniamy cen produktów w górę w okresach promocyjnych i bezpośrednio przed nimi, jesteśmy pewni, że upolujecie dla siebie okazję.

Zobacz promocje...

Wyprzedaże

Tu znów pojawiły się kolejne fajne produkty – sporo kremów dla nieco dojrzalszej cery, peelingi, dezodoranty, trochę żeli pod prysznic i całkiem pokaźna liczba kosmetyków kolorowych. Tym ostatnim warto przyjrzeć się bliżej, bo zasada jest taka, że produkty trafiają u nas na wyprzedaże jeśli ich termin trwałości jest krótszy niż 3 miesiące. A mamy jeszcze taką wyjątkową zasadę, że w porozumieniu z producentami jest on przez nas określany, nawet jeśli nie trzeba go umieszczać na opakowaniu. Zawsze możecie być więc pewni jakości produktów. Od dziś szybki link znajdziecie też w stopce każdej strony.

Wyszukaj...

Od producentów

Dziś mamy dla Was rabaty na produkty Sante. Trzeba przyznać, że pod parasolem Logocos ta marka wciąż się rozwija – ma mnóstwo produktów w nieomal każdej kategorii. Na pewno trzeba przyjrzeć się "kolorówce", szamponom i farbom do włosów. A zasada jest znów taka, że jak proponujemy coś w porozumieniu z producentami, to rabaty obejmują ich wszystkie produkty. Mamy więc chyba największą do tej pory akcję na ponad 200 produktów!

Zobacz SANTE...

A na koniec...

Uznaliśmy, że chyba nie rozczarujemy Was na koniec, jeśli dostaniecie od nas kod rabatowy na wszystkie kremy i fluidy. To ważne, aby właśnie teraz im się przyjrzeć, bo jesień to dobry czas na poszukanie czegoś nieco cięższego i dającego dodatkową ochronę dla cery. Kod brzmi "fallchange" i obowiązuje przez kolejne dwa tygodnie. Zasadą zaś jest, że obowiązuje on także przy zamówieniach z odbiorem osobistym, jeśli więc wybieracie się do naszego sklepu stacjonarnego, koniecznie zarezerwujcie sobie ulubione produkty.

Na zakupy!

----
Specjalnie dla Ciebie! Najlepsze oferty! Masz pytanie? Skontaktuj się z nami
Odwiedź nas ponownie na Skarbiec-Natury.pl lub wstąp osobiście do naszych sklepów.
* przy zamówieniu za kwotę minimum 130 zł i płatności przelewem, kartą kredytową lub e-przelewem.
** stan na dzień 27/09/2013, godz. 09:00:00.

Dodaj adres bok@skarbiec-natury.pl do swojej książki adresowej, aby mieć pewność, że otrzymasz naszą następną dobrą wiadomość. Ten newsletter został wysłany w dniu 27 września 2013r.

Tu przeczytasz politykę prywatności dla listy subskrybentów. Aby wypisać się z listy, wpisz ponownie swój adres e-mail na głównej stronie sklepu Skarbiec-Natury.pl, bądź skontaktuj się z nami bezpośrednio - dane kontaktowe poniżej.

Nadawcą listu jest: EkoDrogeria "Skarbiec Natury", ul. Struga 26, 90-513 Łódź, skarbiec-natury.pl, e-mail: info@skarbiec-natury.pl, tel.: +48 42 635 15 60, +48 42 296 66 82, skype: skarbiec-natury, gg: 42165166.

Właścicielem marki "Skarbiec Natury" jest Tanacor sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Łąkowa 7b, 90-562 Łódź, Sąd Rejonowy dla Łodzi - Śródmieścia w Łodzi, Sąd Gospodarczy, XX Wydział KRS 0000404236, NIP 7272785711, Regon 101339312, Kapitał zakładowy 50000zł.