Ten e-mail zawiera piękną grafikę. Włącz wyświetlanie obrazków lub wyświetl w przeglądarce.
Skarbiec Natury
TWARZ CIAŁO WŁOSY MAKIJAŻ MAMA i DZIECKO MĘŻCZYŹNI AKCESORIA i INNE
PROMOCJE w Skarbcu Natury
----

Dzień dobry,

Troszkę tęsknimy za zielonym kolorem, bo podobno jesień nam go zabierze. My jednak w to nie wierzymy i wpuszczamy parę w kolorową promocję na wszystkie kosmetyki do makijażu. A para buch, koła w ruch... dziś urodziny obchodzi łódzki pisarz i poeta Julian Tuwim, autor "Lokomotywy", która dziś – zbudowana z dzieci – przetoczyła się przez kilka miast. I choć dziś piątek trzynastego, to na szczęście mamy jeszcze co nieco od producentów i pewnie znajdziemy jeszcze jakiś kod rabatowy. Miłej lektury!

Zespół Skarbca Natury

Promocje

Zielony? Znajdzie się i zielony w ogromie naszych promocyjnych tuszy, kredek, eyelinerów, cieni, błyszczyków, pomadek, kredek, podkładów, pudrów, róży i korektorów. Przy okazji zwracamy Waszą uwagę, że oznaczenia CI w składach kosmetyków, nie oznaczają same w sobie nic złego. Na przykład zielony barwnik chlorofil, dzięki któremu rośliny dokonują fotosyntezy to CI 75810. W gamie kolorów są pastele, są drobinki, są i świetnie dobrane zestawy. Również w tej kategorii odnajdziecie krem BB, czyli wielofunkcyjne kilka w jednym.

Zobacz promocje...

Od producentów

Laboratorium AVA to producent, który odważył się oznaczyć część produktów wiekiem, któremu służą one najbardziej. Musimy przyznać, że w sklepie stacjonarnym czujemy się nieraz zakłopotani, proponując np. 50+., ale na szczęście mamy samych pogodnych Klientów :-) W liniach Eco Linea i Eco Garden znajdziecie doskonałe kremy i ciekawe serum, a także produkty do oczyszczania i tonizowania.

Zobacz AVA...

W Łodzi

Dumni jesteśmy z Tuwima. Jego cięta gra słów, niesamowita świeżość określeń i onomatopeiczne wyliczanki są dla nas niedoścignionym wzorem. Dziś jego urodziny i dziś też mnóstwo atrakcji dla dzieci na Piotrkowskiej – najdłuższej ulicy handlowej w Europie. Jeśli nie zdążycie na wieczorny pokaz Tuwimowych filmów, to i tak po raz kolejny zapraszamy was do Łodzi, bo tu naprawdę dużo się dzieje. A czy wiecie, że ulica, przy której jest Skarbiec Natury – Andrzeja Struga – jest przedłużeniem ulicy Juliana Tuwima? A że od osławionej ulicy Piotrkowskiej jest do nas tylko 400 metrów? Zapraszamy!

Zobacz nasze sklepy...

A na koniec...

"A gdy sierpiec na niebłoczu łyście...", tedy rabat skodowany błyśnie... Cytat z Tuwima naszym słowotwórstwem, czy też grafomaństwem dokończony, w zamyśle niesie konieczność dbania o usta, którym tak trudno te słowa wymówić. Od dziś przez dwa tygodnie rabat na wszystkie produkty do pielęgnacji ust na hasło "lipcare" – wystarczy je wpisać w naszej wygodnej torbie.

Na zakupy!

----
Specjalnie dla Ciebie! Najlepsze oferty! Masz pytanie? Skontaktuj się z nami
Odwiedź nas ponownie na Skarbiec-Natury.pl lub wstąp osobiście do naszych sklepów.
* przy zamówieniu za kwotę minimum 130 zł i płatności przelewem, kartą kredytową lub e-przelewem.
** stan na dzień 13/09/2013, godz. 14:00:00.

Dodaj adres bok@skarbiec-natury.pl do swojej książki adresowej, aby mieć pewność, że otrzymasz naszą następną dobrą wiadomość. Ten newsletter został wysłany w dniu 13 września 2013r.

Tu przeczytasz politykę prywatności dla listy subskrybentów. Aby wypisać się z listy, wpisz ponownie swój adres e-mail na głównej stronie sklepu Skarbiec-Natury.pl, bądź skontaktuj się z nami bezpośrednio - dane kontaktowe poniżej.

Nadawcą listu jest: EkoDrogeria "Skarbiec Natury", ul. Struga 26, 90-513 Łódź, skarbiec-natury.pl, e-mail: info@skarbiec-natury.pl, tel.: +48 42 635 15 60, +48 42 296 66 82, skype: skarbiec-natury, gg: 42165166.

Właścicielem marki "Skarbiec Natury" jest Tanacor sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Łąkowa 7b, 90-562 Łódź, Sąd Rejonowy dla Łodzi - Śródmieścia w Łodzi, Sąd Gospodarczy, XX Wydział KRS 0000404236, NIP 7272785711, Regon 101339312, Kapitał zakładowy 50000zł.