Ten e-mail zawiera piękną grafikę. Włącz wyświetlanie obrazków lub wyświetl w przeglądarce.
Skarbiec Natury
TWARZ CIAŁO WŁOSY MAKIJAŻ MAMA i DZIECKO MĘŻCZYŹNI AKCESORIA i INNE
PROMOCJE w Skarbcu Natury
----

Dzień dobry,

Do jesieni już niedaleko, upałów nie widać, za to robi się nieco wietrznie. My też zastanawiamy się jak utrzymać w ryzach fryzury. Wyszło nam z obliczeń, że tak do końca to się nie da. Trzeba więc zadbać, aby rozwiany włos robił wrażenie. Raz, dwa, trzy i powróciła do nas promocja na szampony i odżywki. A co dali nam producenci i co u nas nowego, przeczytacie poniżej. Miłej lektury!

Zespół Skarbca Natury

Promocje

Zadbane włosy to teraz priorytet. Do naszych cyklicznych promocji trafiły wszystkie szampony, jest z czego wybierać, a może przy tej okazji wypróbujecie czegoś nowego. Są dwie szkoły (falenicka i otwocka oczywiście), jedna mówi, że jak coś się dopasuje, to trzeba się tego trzymać. Druga zaś głosi, że szampony należy zmieniać, bo skóra się przyzwyczaja. Zapewne ta druga wzięła się z szamponów konwencjonalnych, w których agresywne detergenty powodują rozchwianie równowagi skóry głowy. Sami więc zdecydujcie. Na dodatek wszystkie odżywki, maski i – uwaga – olejki do włosów też mamy w promocji!

Zobacz promocje...

Od producentów

Od dziś mamy dla Was rabat na produkty Figs and Rouge. To wielozadaniowe balsamy do ust, dzięki którym Wasze usta zalśnią 100% naturalnym blaskiem. Są bogate w antyoksydanty, mocno nawilżają i długo się utrzymują. W dodatku mają zabójczo smaczne aromaty a poleca je sama Hermiona, czyli Emma Watson. Koniecznie je wypróbujcie!

Zobacz FIGS and ROUGE...

Facebook

Cóż tam słychać na naszym profilu Facebook? Zastanawialiśmy się ostatnio, co to oznacza, że kosmetyk jest wegański. I nie mamy jednej pewnej odpowiedzi. Jeśli macie coś w tej kwestii do dodania, śmiało komentujcie. Pisaliśmy też o tym, czym dzieci myją ręce w szkole. Cóż, rok szkolny już za chwilę, warto i temu się przyjrzeć. Choć my nie do końca wierzymy, że pierwszy tydzień w szkole jest dobrze przez nią zorganizowany, tym bardziej higiena ucznia pozostaje w Waszych rękach. Pisaliśmy też, czym zmywać oczy, a nawet był tam pewien przepis. Pewnie jeszcze nie raz o tym napiszemy, koniecznie polubcie więc naszą stronę.

Zobacz fanpage...

A na koniec...

Na koniec mielibyśmy taką nieco zgryźliwą sentencję, mówiącą o odczuciu wiatru we włosach, pozostaniemy jednak milczący i w zamian zaproponujemy Wam kod rabatowy na wszystkie produkty do depilacji. A trzeba Wam wiedzieć, że znajdziecie wśród nich także ciekawy dezodorant opóźniający odrastanie włosków. Kod brzmi "depi" i jak zwykle działa przez najbliższe dwa tygodnie.

Na zakupy!

----
Specjalnie dla Ciebie! Najlepsze oferty! Masz pytanie? Skontaktuj się z nami
Odwiedź nas ponownie na Skarbiec-Natury.pl lub wstąp osobiście do naszych sklepów.
* przy zamówieniu za kwotę minimum 130 zł i płatności przelewem, kartą kredytową lub e-przelewem.
** stan na dzień 30/08/2013, godz. 12:00:00.

Dodaj adres bok@skarbiec-natury.pl do swojej książki adresowej, aby mieć pewność, że otrzymasz naszą następną dobrą wiadomość. Ten newsletter został wysłany w dniu 30 sierpnia 2013r.

Tu przeczytasz politykę prywatności dla listy subskrybentów. Aby wypisać się z listy, wpisz ponownie swój adres e-mail na głównej stronie sklepu Skarbiec-Natury.pl, bądź skontaktuj się z nami bezpośrednio - dane kontaktowe poniżej.

Nadawcą listu jest: EkoDrogeria "Skarbiec Natury", ul. Struga 26, 90-513 Łódź, skarbiec-natury.pl, e-mail: info@skarbiec-natury.pl, tel.: +48 42 635 15 60, +48 42 296 66 82, skype: skarbiec-natury, gg: 42165166.

Właścicielem marki "Skarbiec Natury" jest Tanacor sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Łąkowa 7b, 90-562 Łódź, Sąd Rejonowy dla Łodzi - Śródmieścia w Łodzi, Sąd Gospodarczy, XX Wydział KRS 0000404236, NIP 7272785711, Regon 101339312, Kapitał zakładowy 50000zł.