Ten e-mail zawiera piękną grafikę. Włącz wyświetlanie obrazków lub wyświetl w przeglądarce.
Skarbiec Natury
TWARZ CIAŁO WŁOSY MAKIJAŻ MAMA i DZIECKO MĘŻCZYŹNI AKCESORIA i INNE
PROMOCJE w Skarbcu Natury
----

Dzień dobry,

Lato mamy już pełną gębą, ale co rano zmagamy się z nieprzewidywalnością pogody. A warunki atmosferyczne mogą popsuć nam wypoczynek, bo łatwo nie trafić z odpowiednim ubiorem. Oczywiście dobrze przygotowane ciało da sobie z tym doskonale radę, przesuwamy więc ciężar promocji w jego kierunku. Co oczywiście nie zwalnia Was z aktywności fizycznej, na którą czas musi być i basta. Poczytajcie też o ważnym jubileuszu, o programach lojalnościowych, a na końcu jak zwykle znajdziecie nasze tajne kody. Miłej lektury!

Zespół Skarbca Natury

Promocje

Od dzisiaj przygotowujemy nasze ciało na letnie zmagania. Piekielne upały, sztormowe wiatry i nagłe burze nie będą nam groźne, bez względu na to, czy będziemy odsłaniać jak największe powierzchnie ciała, czy też ukrywać je pod mokrymi ubraniami. Tak, czy owak, na pewno znajdziecie w naszych promocjach coś do pielęgnacji i coś na ratunek skórze – peelingi, glinki, maski, mleczka, balsamy, masła i olejki. O mężczyznach też nie zapominamy, dla "gruboskórnych" mamy całą ogromną kategorię produktów do ciała również w promocji.

Zobacz promocje...

Nowe produkty

Mija 35 lat od chwili, kiedy znachor Hans Hansel otwiera Alraune – jeden z pierwszych niemieckich sklepów z kosmetykami naturalnymi, ale także z ziołami i przyprawami Bio, doskonale wpisując się w panujący ówcześnie trend ekologiczny. To początek historii Logony – marki znanej i lubianej na całym świecie. Na ten jubileusz mamy dla Was specjalne produkty w retro-stylu: krem do rąk z grejpfrutem i mini-zestawy do pielęgnacji ciała. Koniecznie zaopatrzcie się w chociaż jeden na pamiątkę!

Zobacz nowości...

Wyprzedaże

W naszej sekcji wyprzedaży znów topnieją ceny nieomal każdego dnia. Jeżeli nie macie nic przeciwko produktom z krótkim terminem trwałości (poniżej 3 miesięcy), serdecznie zapraszamy. Nie obawiajcie się o ich jakość – przechowujemy je w doskonałych warunkach, więc na pewno będą Was cieszyć upolowane okazje, zwłaszcza wśród kosmetyków luksusowych.

Wyszukaj...

Od producentów

Historia lubi się powtarzać, a temat glinek jest chyba nieśmiertelny. Dlatego z przyjemnością ogłaszamy, że marka Luvos, która przecież glinkami stoi, ma dla Was wakacyjną promocję. Wszystkie produkty Luvos od dziś przez dwa tygodnie są tańsze i jest to doskonały moment na zakup i wypróbowanie np. maseczek do twarzy, bo występują one także w niedużych saszetkach. A kto chciałby wypróbować fluidy tonujące? Proszę bardzo, mamy z nich testery, jeśli chcielibyście sprawdzić, czy sprawdzą się dla Waszej karnacji, napiszcie nam o tym w uwagach do zamówienia.

Zobacz LUVOS...

Program lojalnościowy?

Wobec szalonego wysypu programów lojalnościowych, musimy wreszcie z całą odwagą powiedzieć im "nie". U nas jesteście mile widziani od pierwszego zakupu, bo zawsze mamy dla Was konkurencyjne ceny, ogromny asortyment dostępny od ręki, wciąż obdarowujemy Was próbkami, a do tego porządnie pakujemy przesyłki. Możecie też z nami zawsze się skontaktować, a jeśli coś będzie nie tak, zawsze możecie liczyć na błyskawiczną reakcję. Jeśli więc lubicie zbierać punkty, naliczcie nam je za każdym razem, kiedy Was pozytywnie zaskoczymy, a my pozostaniemy lojalni wobec Waszych, choćby trudnych do spełnienia potrzeb :-)

Zobacz kontakt...

A na koniec...

Na dopełnienie letnich zmagań, mamy dla Was kod rabatowy na wszystkie produkty z pielęgnacji dłoni i stóp. Wystarczy wpisać magiczne słowo "limbo" w odpowiednie pole naszej wygodnej torby. Kod ważny jest przez najbliższe dwa tygodnie.

Na zakupy!

----
Specjalnie dla Ciebie! Najlepsze oferty! Masz pytanie? Skontaktuj się z nami
Odwiedź nas ponownie na Skarbiec-Natury.pl lub wstąp osobiście do naszych sklepów.
* przy zamówieniu za kwotę minimum 130 zł i płatności przelewem, kartą kredytową lub e-przelewem.
** stan na dzień 19/07/2013, godz. 15:00:00.

Dodaj adres bok@skarbiec-natury.pl do swojej książki adresowej, aby mieć pewność, że otrzymasz naszą następną dobrą wiadomość. Ten newsletter został wysłany w dniu 19 lipca 2013r.

Tu przeczytasz politykę prywatności dla listy subskrybentów. Aby wypisać się z listy, wpisz ponownie swój adres e-mail na głównej stronie sklepu Skarbiec-Natury.pl, bądź skontaktuj się z nami bezpośrednio - dane kontaktowe poniżej.

Nadawcą listu jest: EkoDrogeria "Skarbiec Natury", ul. Struga 26, 90-513 Łódź, skarbiec-natury.pl, e-mail: info@skarbiec-natury.pl, tel.: +48 42 635 15 60, +48 42 296 66 82, skype: skarbiec-natury, gg: 42165166.

Właścicielem marki "Skarbiec Natury" jest Tanacor sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Łąkowa 7b, 90-562 Łódź, Sąd Rejonowy dla Łodzi - Śródmieścia w Łodzi, Sąd Gospodarczy, XX Wydział KRS 0000404236, NIP 7272785711, Regon 101339312, Kapitał zakładowy 50000zł.