Ten e-mail zawiera piękną grafikę. Włącz wyświetlanie obrazków lub wyświetl w przeglądarce.
Skarbiec Natury
TWARZ CIAŁO WŁOSY MAKIJAŻ MAMA i DZIECKO MĘŻCZYŹNI AKCESORIA i INNE
PROMOCJE w Skarbcu Natury
----

Dzień dobry,

Świadectwa odebrane? Produkty przeciwsłoneczne przygotowane? Wakacje! Wy odpoczywajcie, a my nie poprzestajemy być do Waszej dyspozycji. Z zagadnień organizacyjnych zawsze wychodzimy "z twarzą", więc tym razem w promocji produkty do twarzy. Do jej pielęgnacji w tym gorącym okresie mamy dla Was promocyjne serum i olejki, ale też koła ratunkowe – pielęgnację specjalną. Mamy też nowe produkty, garść informacji logistycznych, coś niecoś od producentów i na koniec wisienkę na torcie. Miłej lektury!

Zespół Skarbca Natury

Promocje

Od dziś w naszych cyklicznych promocjach wyjątkowe produkty do twarzy – serum i olejki. Szczególnie polecamy Wam te ostatnie, bo jest w czym wybierać. A na dodatek pielęgnacja specjalna. Co to takiego? To pierwsza pomoc dla naszej cery, kiedy zauważymy że dzieje się z nią coś niepokojącego. Ratunkowe spraye i punktowe korektory, a także kąpiel parowa. Nie życzymy Wam potrzeby posiadania tych produktów, ale jak już się troszeczkę na twarzy zadzieje, to są niezastąpione.

Zobacz promocje...

Nowe produkty

Odmłodzona linia Age Protection Logony zyskuje kolejne produkty. Tym razem mamy dla Was tonik do skóry dojrzałej z rokitnikiem. Wciąż rozszerzamy gamę produktów przeciwsłonecznych m.in o nowy spray Alphanova. Dla dzieci proponujemy oliwkę do mycia, czyli przepis na naturalne stworzenie naturalnych chusteczek nawilżających. Dla "włosomaniaków" zaś mamy odżywkę 2 w 1, a co to naprawdę oznacza, znajdziecie na naszym fanpage’u Facebook. Wrócił też do nas olejek antycellulitowy Khadi.

Zobacz nowości...

Wyprzedaże

Jak to zwykle z początkiem miesiąca, pojawiły się kolejne produkty wyprzedażowe, a ceny wielu z dotychczasowych mocno pospadały. Polujcie więc na okazje – można naprawdę znaleźć bardzo cenne okazy z rewelacyjną obniżką. Przy tej okazji zwracamy Waszą uwagę, że zawsze pilnujemy terminów trwałości, nawet jeśli nie ma ich na opakowaniu. A kto był w naszej EkoDrogerii ten wie, że przez cały rok panują tu zawsze niezmienne, nieco rześkie warunki przechowywania produktów.

Wyszukaj...

Od producentów

Dziś mamy dla Was 20% rabatu na wszystkie produkty Aquabio. To bardzo nowoczesna i innowacyjna marka, należąca do Logocos, czyli firmy-parasola dla takich marek jak Logona i Sante. Ale Aquabio ma w tej układance wyjątkową autonomię. Na naszym ostatnim spotkaniu z osobami odpowiedzialnymi za rozwój dowiedzieliśmy się, że szykują się duże zmiany w asortymencie. Na pewno będziemy Was informować, a dziś zapraszamy do wypróbowania doskonale znanych i cenionych za naszą zachodnią granicą serii Phyto, Thalasso i Gold.

Zobacz AQUABIO...

Statusy zamówień?

Postanowiliśmy nieco wyjaśnić, co oznaczają statusy Waszych zamówień, które wysyłamy do Was w e-mailach. Bo co może oznaczać "przyjęte do realizacji"? To akurat proste – wszystkie produkty są na stanie, zamówienie zostało przekazane do magazynu celem jego przygotowania do wysyłki, a jeżeli nadaliśmy ten status w dzień roboczy przed godziną 12:00 oznacza to, że przesyłka zostanie wysłana tego samego dnia. Zapraszamy do przejrzenia nowej strony informacyjnej z opisem wszystkich statusów.

Zobacz tę stronę...

A na koniec...

Czy te oczy mogą... być piękne? Mogą! Oto kod rabatowy na wszystkie produkty do makijażu oczu: tusze, kredki, cienie, eyelinery, diplinery, kuracje i odżywki do rzęs, konturówki, także w zestawach i paletach. Jest tego ogrom, do tego w oszałamiającym wyborze kolorów i oczywiście naturalne. Kod "foryoureyesonly" wystarczy wkleić w naszej wygodnej torbie, a ważny jest przez najbliższe dwa tygodnie. Słoneczne tygodnie, mamy nadzieję.

Na zakupy!

----
Specjalnie dla Ciebie! Najlepsze oferty! Masz pytanie? Skontaktuj się z nami
Odwiedź nas ponownie na Skarbiec-Natury.pl lub wstąp osobiście do naszych sklepów.
* przy zamówieniu za kwotę minimum 130 zł i płatności przelewem, kartą kredytową lub e-przelewem.
** stan na dzień 05/07/2013, godz. 19:00:00.

Dodaj adres bok@skarbiec-natury.pl do swojej książki adresowej, aby mieć pewność, że otrzymasz naszą następną dobrą wiadomość.

Tu przeczytasz politykę prywatności dla listy subskrybentów. Aby wypisać się z listy, wpisz ponownie swój adres e-mail na głównej stronie sklepu Skarbiec-Natury.pl, bądź skontaktuj się z nami bezpośrednio - dane kontaktowe poniżej.

Nadawcą listu jest: EkoDrogeria "Skarbiec Natury", ul. Struga 26, 90-513 Łódź, skarbiec-natury.pl, e-mail: info@skarbiec-natury.pl, tel.: +48 42 635 15 60, +48 42 296 66 82, skype: skarbiec-natury, gg: 42165166.

Właścicielem marki "Skarbiec Natury" jest Tanacor sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Łąkowa 7b, 90-562 Łódź, Sąd Rejonowy dla Łodzi - Śródmieścia w Łodzi, Sąd Gospodarczy, XX Wydział KRS 0000404236, NIP 7272785711, Regon 101339312, Kapitał zakładowy 50000zł.