Ten e-mail zawiera piękną grafikę. Włącz wyświetlanie obrazków lub wyświetl w przeglądarce.
Skarbiec Natury
TWARZ CIAŁO WŁOSY MAKIJAŻ MAMA i DZIECKO MĘŻCZYŹNI AKCESORIA i INNE
PROMOCJE w Skarbcu Natury
----

Dzień dobry,

Idzie nowe. W gospodarce ten slogan nie brzmi optymistycznie, ale u nas zmiany są tylko na lepsze. Jedna z marek dokonała przewrotu, a my przewróciliśmy worek z promocjami i wysypały się z niego produkty dla mamy i produkty dla dziecka. Przeliczyliśmy je, wyliczyliśmy ich zalety i okazało się, że potrzeba nam jeszcze czegoś dla dużych dzieci. Przy okazji wyszło na jaw, że do wyliczanek najlepsze są płatki rumianku, napisaliśmy więc o nim ciekawy artykuł. O co w tym wszystkim chodzi? Zapraszamy do przeczytania newslettera!

Zespół Skarbca Natury

Promocje

W naszych cyklicznych promocjach czujemy się jakoby zawieszeni pomiędzy Dniem Matki i Dniem Dziecka. Obniżamy więc ceny i na kosmetyki dla mamy, i na kosmetyki dla dziecka. Pielęgnacja twarzy, ciała, produkty do kąpieli i mycia włosów, pielęgnacja ząbków i ochrona UV. Podpowiadamy Wam jednak, że produkty w naszym sklepie mogą należeć do wielu kategorii, więc może okazać się, że łatwo traficie ten jedyny, ulubiony, poszukiwany z innej kategorii.

Zobacz promocje...

Nowe Marki

Nie jest chyba dla Was tajemnicą, że marka Neobio dokonała ogromnej zmiany. Zakończono produkcję dotychczasowych linii, a w ich miejsce powstały zupełnie odmienione produkty. Od dziś te nowości są dostępne w Skarbcu Natury! Mają bardzo ciekawe składy, są certyfikowane przez Natrue i są w bardzo atrakcyjnych cenach. Warto je wypróbować, bo wśród nich jest zarówno oczyszczanie, jak i pielęgnacja twarzy, ciała, włosów, zębów i rąk. A dla wielbicieli starszej linii jest ona wciąż dostępna do wyczerpania zapasów pod marką Neobio Klassik.

Zobacz Neobio...

Artykuły w Magii Natury

Jakie znacie wyliczanki? My wciąż mamy w sobie coś z dziecka i pamiętamy, że doskonały do wyliczanek był rumianek. A zalety rumianku można wyliczać w nieskończoność, a przede wszystkim jego działanie przeciwzapalne i przeciwbakteryjne. Nie jest łatwo odnaleźć go w kosmetykach do twarzy, nie jest też łatwo odróżnić go w naturze od wielu kwiatków jemu podobnych. O rumianku na poważnie przeczytacie na naszym blogu Magia Natury.

Zobacz blog...

Długi weekend

Kolejny długi weekend przed nami, ale nasz magazyn, jak w każdy dzień roboczy, pracuje normalnie w piątek 31 maja, tak więc będziemy tego dnia wysyłać do Was paczki. Nasza ekodrogeria stacjonarna w Łodzi będzie pracować zaś tego dnia tylko pomiędzy 12:00 a 14:00, jeśli więc znajdziecie chwilę, aby wpaść do nas, skorzystać z testerów kosmetyków kolorowych, albo po prostu z nami porozmawiać – serdecznie zapraszamy.

Zobacz koszty dostawy...

A na koniec...

Z okazji Dnia Dziecka mamy dla Was specjalny kod rabatowy na produkty dla mężczyzn, wszak ponoć są oni wiecznymi dziećmi. Na szczęście mamy dla nich też prawdziwie dorosłe kosmetyki. Kod "manlikeakid" - dający 10% rabatu, ważny jest przez najbliższe dwa tygodnie.

Na zakupy!

----
Specjalnie dla Ciebie! Najlepsze oferty! Masz pytanie? Skontaktuj się z nami
Odwiedź nas ponownie na Skarbiec-Natury.pl lub wstąp osobiście do naszych sklepów.
* przy zamówieniu za kwotę minimum 130 zł i płatności przelewem, kartą kredytową lub e-przelewem.
** stan na dzień 24/05/2013, godz. 16:00:00.

Dodaj adres bok@skarbiec-natury.pl do swojej książki adresowej, aby mieć pewność, że otrzymasz naszą następną dobrą wiadomość.

Tu przeczytasz politykę prywatności dla listy subskrybentów. Aby wypisać się z listy, wpisz ponownie swój adres e-mail na głównej stronie sklepu Skarbiec-Natury.pl, bądź skontaktuj się z nami bezpośrednio - dane kontaktowe poniżej.

Nadawcą listu jest: EkoDrogeria "Skarbiec Natury", ul. Struga 26, 90-513 Łódź, skarbiec-natury.pl, e-mail: info@skarbiec-natury.pl, tel.: +48 42 635 15 60, +48 42 296 66 82, skype: skarbiec-natury, gg: 42165166.

Właścicielem marki "Skarbiec Natury" jest Tanacor sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Łąkowa 7b, 90-562 Łódź, Sąd Rejonowy dla Łodzi - Śródmieścia w Łodzi, Sąd Gospodarczy, XX Wydział KRS 0000404236, NIP 7272785711, Regon 101339312, Kapitał zakładowy 50000zł.