Ten e-mail zawiera piękną grafikę. Włącz wyświetlanie obrazków lub wyświetl w przeglądarce.
Skarbiec Natury
TWARZ CIAŁO WŁOSY MAKIJAŻ MAMA i DZIECKO MĘŻCZYŹNI AKCESORIA i INNE
PROMOCJE w Skarbcu Natury
----

Dzień dobry,

W dzisiejszym Dniu Czekolady zachwalamy jej zalety, zarówno w żywieniu, jak i w kosmetyce. Nie zapominamy oczywiście się nią zajadać. Facebook zapewne Wam o tym już zameldował – mamy nadzieję, że lubicie nasz fanpage. Polubicie na pewno nasze cykliczne promocje – mnóstwo produktów do pielęgnacji twarzy – kremy, fluidy, toniki i mgiełki. Tajemną zaś wiedzę na temat magicznego olejku z drzewa herbacianego, jak i zwykłej-niezwykłej marchewki, posiądziecie z naszego bloga.

Zespół Skarbca Natury

Promocje

Nasze cykliczne promocje zajrzały znów do kategorii kremów i fluidów do twarzy. To ogromna ilość produktów, wybierajcie więc swobodnie – na pewno znajdzie się w nich ulubiona przez Was marka, a może zechcecie spróbować czegoś zupełnie nowego? Cokolwiek zdecydujecie, dodajemy do tego jeszcze promocję na wszystkie toniki i mgiełki do twarzy. Pamiętajcie, że można je wyświetlić wszystkie na jednej stronie – służy to tego link nieskończoności umieszczony z prawej strony nad listą produktów – spróbujcie!

Zobacz promocje...

Nowe Produkty

Wreszcie dojechało do nas mydło z białą glinką Les Argiles du Soleil, o które tak często nas pytacie. Dla tych natomiast, którzy polują na ciekawe zestawy, mamy propozycję od Annemarie Boerlind – Krem na dzień LL Regeneration plus Fluid NatuRepair. Ta seria jest dedykowana dla skóry 30 plus, a jest skonstruowana tak, aby dostarczyć jej dokładnie tych składników, które w tym wieku pomogą zwalczyć pierwsze znaki utraty młodości.

Zobacz marki...

Artykuły w Magii Natury

Olejek z drzewa herbacianego ma nieomalże magiczne właściwości, ale czy ma coś wspólnego z herbatą? Odpowiedzi znajdziecie w artykule na naszym blogu. A marchewka to owoc, czy warzywo? Na to pytanie nie odpowiemy, ale o zaletach marchewki w kosmetyce można pisać długo – my postaraliśmy się zebrać najważniejsze informacje. Zapraszamy do czytania.

Zobacz blog...

Wyprzedaże

Pojawiło się znów kilkanaście produktów wyprzedażowych w niewiarygodnie niskich cenach, w tym produkty do makijażu. Codziennie pojawiają się także nowe, ceny też z dnia na dzień topnieją, ale okazje nie trwają wiecznie. Spieszcie więc wpisywać w naszą wyszukiwarkę magiczne słowo "wyprzedaż", a na pewno coś za mniej niż pół ceny wśród nich wypatrzycie.

Wyszukaj...

Sposoby płatności

Przypominamy, że od zawsze możecie w naszym sklepie internetowym płacić kartą płatniczą, bądź przelewem elektronicznym. To bardzo wygodna forma, bo pozwala nam od razu przekazać zamówienie do realizacji, a co za tym idzie spakować i wysłać je błyskawicznie. A pamiętacie przecież, że jeśli wszystkie produkty w zamówieniu są dostępne od ręki (a jest ich na dzisiaj 2150) i mamy potwierdzoną płatność do godziny 12:00 w dniu roboczym, to na pewno wysyłamy je tego samego dnia.
Ci z Was, którzy mają ochotę odwiedzić nas w naszym sklepie stacjonarnym, również mogą zapłacić kartą na miejscu. Mogą też wypłacić przy okazji gotówkę – sprawdźcie, czy Wasz bank oferuje taką usługę.

Zobacz info...

----
Specjalnie dla Ciebie! Najlepsze oferty! Masz pytanie? Skontaktuj się z nami
Odwiedź nas ponownie na Skarbiec-Natury.pl lub wstąp osobiście do naszych sklepów.
* przy zamówieniu za kwotę minimum 130 zł i płatności przelewem, kartą kredytową lub e-przelewem.
** stan na dzień 12/04/2013, godz. 16:00:00.

Dodaj adres bok@skarbiec-natury.pl do swojej książki adresowej, aby mieć pewność, że otrzymasz naszą następną dobrą wiadomość.

Tu przeczytasz politykę prywatności dla listy subskrybentów. Aby wypisać się z listy, wpisz ponownie swój adres e-mail na głównej stronie sklepu Skarbiec-Natury.pl, bądź skontaktuj się z nami bezpośrednio - dane kontaktowe poniżej.

Nadawcą listu jest: EkoDrogeria "Skarbiec Natury", ul. Struga 26, 90-513 Łódź, skarbiec-natury.pl, e-mail: info@skarbiec-natury.pl, tel.: +48 42 635 15 60, +48 42 296 66 82, skype: skarbiec-natury, gg: 42165166.

Właścicielem marki "Skarbiec Natury" jest Tanacor sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Łąkowa 7b, 90-562 Łódź, Sąd Rejonowy dla Łodzi - Śródmieścia w Łodzi, Sąd Gospodarczy, XX Wydział KRS 0000404236, NIP 7272785711, Regon 101339312, Kapitał zakładowy 50000zł.