Ten e-mail zawiera piękną grafikę. Włącz wyświetlanie obrazków lub wyświetl w przeglądarce.
Skarbiec Natury
TWARZ CIAŁO WŁOSY MAKIJAŻ MAMA i DZIECKO MĘŻCZYŹNI AKCESORIA i INNE
PROMOCJE w Skarbcu Natury
----

Dzień dobry,

Z okazji Świąt Wielkiej Nocy, czasu w którym zastanawiamy się nad trwaniem, przemijaniem, cyklicznością Świata i powrotem do życia, abyście odnaleźli w sobie siłę do przezwyciężania codziennych trudności, ale i do spoglądania z optymizmem w przyszłość. Po czasie refleksji przyjdzie czas na – szeroko pojęte – wiosenne oczyszczenie, do którego dokładamy nasze produkty promocyjne. Wesołych Świąt!

Zespół Skarbca Natury

Promocje

Zaczynamy wiosenne oczyszczenie. Na ten piękny czas mamy dla Was promocję na wszystkie żele i mleczka do oczyszczania twarzy oraz na mydła i żele pod prysznic. Mamy nadzieję, że cykl zmian naszych promocji znacie już doskonale, postaramy się, aby pozostał niezmienny. Szybki link do produktów promocyjnych odnajdziecie na samej górze strony.

Zobacz promocje...

Nowe Produkty

Pojawiły się nowe produkty Sante: kilka szalonych kolorów lakierów, konturówki, podkład i utwardzacz do paznokci, maskary, kuracja do rzęs i nowa seria dla mężczyzn. Mamy również, a przecież już za chwileczkę będzie ciepło i słonecznie, nowe kosmetyki przeciwsłoneczne Alphanova. Dla lubiących olejki do włosów – mamy dla Was nowy produkt Alepia olejek Luxuriante.

Zobacz marki...

Artykuły w Magii Natury

Czy kiwi to ptak, owoc, czy może składnik pasty do butów? Pytanie z cyklu nietrudnych, ale jeśli zastanowimy się nad właściwościami kosmetycznym, odkryjemy moc zalet. O nich właśnie możecie przeczytać w najnowszym artykule na blogu Magia Natury. A jeśli poszukujecie rzetelnych informacji na temat olejków eterycznych albo chcielibyście raz na zawsze ugruntować wiedzę na temat wszechobecnych silikonów – zapraszamy do lektury.

Zobacz blog...

Od producentów

Jeśli szukacie dobrych produktów dla dzieci, to pozostało nam jeszcze kilkanaście sztuk Amorebio w zabójczo niskich cenach. Udało nam się również obniżyć ceny na produkty Ban Lab – olejki do włosów i masażu. Warto też przyjrzeć się sekcji wyprzedaże – w najbliższych dniach pojawią się w niej kolejne produkty.

Zobacz marki...

Godziny pracy

Nic się u nas nie zmienia – jesteśmy do Waszej dyspozycji w każdy dzień roboczy, tak więc od wtorku od dziesiątej rano możecie do nas zaglądać, dzwonić i pisać na czacie. Nasze nowe serwery też pracują pełną parą 24 godziny na dobę, buszujcie więc w sklepie, nawet w środku nocy.

Zobacz kontakt...

----
Specjalnie dla Ciebie! Najlepsze oferty! Masz pytanie? Skontaktuj się z nami
Odwiedź nas ponownie na Skarbiec-Natury.pl lub wstąp osobiście do naszych sklepów.
* przy zamówieniu za kwotę minimum 130 zł i płatności przelewem, kartą kredytową lub e-przelewem.
** stan na dzień 29/03/2013, godz. 16:00:00.

Dodaj adres bok@skarbiec-natury.pl do swojej książki adresowej, aby mieć pewność, że otrzymasz naszą następną dobrą wiadomość.

Tu przeczytasz politykę prywatności dla listy subskrybentów. Aby wypisać się z listy, wpisz ponownie swój adres e-mail na głównej stronie sklepu Skarbiec-Natury.pl, bądź skontaktuj się z nami bezpośrednio - dane kontaktowe poniżej.

Nadawcą listu jest: EkoDrogeria "Skarbiec Natury", ul. Struga 26, 90-513 Łódź, skarbiec-natury.pl, e-mail: info@skarbiec-natury.pl, tel.: +48 42 635 15 60, +48 42 296 66 82, skype: skarbiec-natury, gg: 42165166.

Właścicielem marki "Skarbiec Natury" jest Tanacor sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Łąkowa 7b, 90-562 Łódź, Sąd Rejonowy dla Łodzi - Śródmieścia w Łodzi, Sąd Gospodarczy, XX Wydział KRS 0000404236, NIP 7272785711, Regon 101339312, Kapitał zakładowy 50000zł.